Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stacking - recenzja

11 postów w tym temacie

Obejrzałem gameplay... klimat "tamtych dni" wylewa się z ekranu ( lokacje, w istocie niczym teatralna scena i ta genialna muzyka!), ale matrioszki i sam gameplay jednak mnie nie przekonują...

Ach, gdyby stworzono grę z ludźmi w takim klimacie... niekoniecznie przygodówkę, może jakiegoś RPGa, skoro już szpiegowski się udal? :)

Klimat - pierwsza klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS+ i dostałem gierkę ze friko, ale nadal jakoś nie miałem okazji by w nią zagrać choć od paru zainstalowana na Chlebaku. Kolejne recki utwierdzają mnie w przekonaniu, że popełniam błąd, nie zapoznając się ze Stacking. Double Fine z panem Schaferem na czele po raz kolejny pokazuje klasę. Podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam PS3 (choć od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jego zakupem), bo była by to jedna z tych produkcji, które z chęcią bym nabył. Pomysł niesamowicie mi się podoba, a matrioszki są świetnym dopełnieniem całego dowcipnego klimatu gry (w dodatku pięknie łączą się z elementami gameplay''u - w dodatku DF zaoszczędziło sobie trochę pracy, ponieważ łatwiej jest zrobić ładnie wyglądający model matrioszki niż człowieka :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde genialna ... niszowa i nie kazdemu sie spodoba ale tutaj prostota idzie w parze razem z genialnym pommyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne czego żałuję - bo jest to jedyny powód dla którego nie kupiłem jeszcze Stacking - jest brak polskiej wersji językowej. Ok, niby dałbym radę przejść grę po angielsku, ale co z tego jak prawie nic bym nie rozumiał - co najwyżej jakieś słowa z których bym coś tam rozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż zaplusjedynkowałem. Urzekła mnie od pierwszego trailera. Teraz tylko czekać do wydania na PieCu. I wyrobienia sobie karty kredytowei :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować