Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 18:36, squeglee napisał:

Zlecają ci kupowanie rzeczy?


Wiem chyba dlaczego.LENISTWO
Wolą zapłacić niż samemu chopdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś dziennie dostaje 5zł co przez miesiąc daje 100zł,a więc na gry starcza. Poza tym zawsze wpada coś do kieszeni. Do nie dawna wszystko wydawałem lecz postanowiłem,że zacznę zbierać i uzbierałem i kupuję gry. Zadowolony z takiego układu jestem niezmiernie:D. A i jeszcze u bukmachera zawsze się coś trafi. Więc nie narzekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:19, SSebaSS napisał:

Wiem chyba dlaczego.LENISTWO
Wolą zapłacić niż samemu chopdzić.


To ja już nie wiem. Nie macie supermarketu, to jedyne tłumaczenie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i czytam i dochodze do wniosku ze:
a) albo Kulczyk to dla Was bliske nazwisko
b) Wasi rodzice nie jedza/pija i dam wszystko daja
c) Robicie 24/7 wszystkie prace domowe
d) jestescie walnieci jak i wasi rodzice (nie obrazajac nikogo;D)
e) sciemniacie

Nie bede sie chwalil, ile zarabia moj ojciec. Duzo w kazdym razie. Jak ktos bedzie chcial dokladny opis to podam. Nie zmienia to faktu, ze rodzice, nie chca zrobic sztucznego poczucia kasy, tzn. zebysmy sie nie rozleniwili (ja i siostra) i uznali ze rodzice beda nas utrzymywac. Dostaje 40 zl + 20zl na karte. I co? wystarcza mi. W dodatku uwazam ze dostaje duzo. Od babci nie mam raczej co liczyc, bo mieszkam daleko od nich a w dodatku nie chce ich naciagac na wydatki. Dostaje gratisy na swieta ( i od razu imieniny - yep, brawo szerloki, jestem Adam:P 24.12) spore, ale nie jakies super wielkie. Kompa mam z komunii a dokladniej po paru latach mialem uklad, ze rodzice kupia mi nowy a siostra dostanie stary. PSP dostalem za zamiane sypialni w nowym domu:P Wiec jakos sobie mozna radzic. I po prostu zalamuje sie, bo albo moi rodzice sa strendz, albo Wasi, bo tata zarabia BARDZO duzo z naciskiem na bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 zł co miesiąc- leży na koncie, tej sumki nie tykam (a zbieram już 4 lata...do pełnoletności zostały 3, więc łącznie 7*84 = 5040 + %). A gry fundują bukmacherzy, 400 zł w każdym miesiacu spokojnie wyciagam z BaH, mimo to na rok kupuję ze 3 premiery, oraz ok 8 z tańszych serii- jedna gra na miesiąc spokojnie mi wystarczy (brakujące ogniwo to promocje ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:40, squeglee napisał:

Nie macie supermarketu, to jedyne tłumaczenie ;).


Mieszkam tam gdze supermarketów JESCZE NIE MA:( są same sporzywcze i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 27.05.2007 o 21:05, czad93 napisał:

Nie bede sie chwalil, ile zarabia moj ojciec. Duzo w kazdym razie. Jak ktos bedzie chcial
dokladny opis to podam. Nie zmienia to faktu, ze rodzice, nie chca zrobic sztucznego poczucia
kasy, tzn. zebysmy sie nie rozleniwili (ja i siostra) i uznali ze rodzice beda nas utrzymywac.
Dostaje 40 zl + 20zl na karte. I co? wystarcza mi. W dodatku uwazam ze dostaje duzo. Od babci
nie mam raczej co liczyc, bo mieszkam daleko od nich a w dodatku nie chce ich naciagac na wydatki.
Dostaje gratisy na swieta ( i od razu imieniny - yep, brawo szerloki, jestem Adam:P 24.12)
spore, ale nie jakies super wielkie. Kompa mam z komunii a dokladniej po paru latach mialem
uklad, ze rodzice kupia mi nowy a siostra dostanie stary. PSP dostalem za zamiane sypialni
w nowym domu:P Wiec jakos sobie mozna radzic. I po prostu zalamuje sie, bo albo moi rodzice
sa strendz, albo Wasi, bo tata zarabia BARDZO duzo z naciskiem na bardzo:P


Patrząc na Twój tekst teraz ja mogę dojjść do wniosku, że moi rodzice zarabiają mało. Po pierwsze u mnie pojęcie "nowy dom" jest nierealne (chyba, że "6" w totku) a PSP za "tylko" zamiane sypialni. Dostaje 5zł tygodniówki (czasem 10zł) i troche na imioenicy, urodziny, święta... Większe prezenty mam średnio raz na dwa lata
(większe prezenty:
1. PS2
2.Komp (przy mojej wpłacie 800zł)
3. Laptop (przy mojej wpłacie 600zł)
4. Nowe łóżko sie nie liczy - rodzice mi kupili i nie zwracali na mnie uwagi. Zupełnie mi nie pasuje.)

A tak to czasem też bez okazji te 150zł w postaci rzeczowej 2-3 razy w roku. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:34, tomoliop napisał:

Ja dostaję 20 kieszonkowego i 30 za robienie przelewów internetowych.


Sorry, ze niedokończyłem. dostaję tyle MIESIĘCZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 18:15, gVrV napisał:

>

trudno mi w to uwierzyc ze dostajezs 700-1000 zl ekhm no coz ok...

Z ręką na sercu :D

Chociaż takie pieniądze w tym wieku, mogą spowodować, że (chcąc nie chcąc) stanę sie wybredna i zbyt rozrzutna (czego bym nie chciała). Dlatego od pewnego czasu chwam kasę na lokacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje 15zł na tydzień więc w sumie w miesiącu ok 60zł z czego musze co jakiś czas kupić doładowanie, a ubrania to rodzice kupują. Mam na razie 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:20, Jan Czarny napisał:

ja 50 zł + jak naprawiam ludziskom z bloku kompy to moge se dorobić 200+ :) zależy
jaka awaria ;p


E, to dobry biznes jest ;]! Muszę wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować