Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

A ja biedny tylko Obiad , śniadanie i kolacje no i czaem podwieczorek to tyle :P
Przybytku kasy mam na urodziny ok 400 PLN + Urodziny młodszego brata 120 PLN jakieś święta +150 PL i to mi daje 670 PLN rocznie (Babcia super jest :-)
To mi tak iesięcznie wychodzi 55,83333 :P PLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kieszonkowego dostaje 0 zł. Czasem babcia sypnie, czasem sprzedam jakąś książkę/grę której nie czytam/gram, czasem zarobię na "drobnych usługach informatycznych" i webmasteringu (małe stronki niekoniecznie komercyjne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co to kieszonkowe, poprostu biorę kase od rodziców i koniec. Na jedzenie to idzie gdzieś tak ze 150 zł na miecha, A reszte pierdołek to gdzieś to może kolejne 100 zł, czyli pojawki, wypady gdzieś, płyta CD jakaś wpadnie itp. Na gry mało przeznaczam, wole inwestować w kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no może z jedzeniem to troszkę mniej, ale to takie że tu wezme 5zl, tu 10 tam 30 tak i się uzbiera po podliczeniu chociaż nigdy nie liczę ile to zchodzi w ciagu miecha, tak orientacyjnie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dostaje regularnie kasę co miesiąc + to co od babci + od rodziców jeszcze na pierdoły.
Jak tak czytam Wasze wypowiedzi niektóre to chyba nie mam tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować