Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

racja.
a wracając do kieszonkowych.
ja dostaję co miesiąc 0,00zł. niedużo nie? ale w sumie nie mogę narzekać, bo rodzice i tak kupują kartę do komy, Cd-action, fantastykę i do PSP się dołożą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10zl-100zl (10 zl jak nic nie robie i tylko gram dniamie przed kompem) (a 100 za pomocdlarodzicow i takie inne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak leży... od starszych 0zł,trzeba se samemu urobić. I co? Różne prace sobie wykonuje - i wcale tak mało z tego nie mam. Wystarcza na wszystko co mi potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 18:24, przemaspol napisał:


Ja mam identyczną sytuację! Codziennie dostaję po 2 zł i może w miesiącu wpadnie coś ekstra...
Ale wychodzi na jedno 60-80 zł. Ale powiem szczerze, że gdybym miał więcej kasy, to bym nawet
nie wiedział na co wydać. Zresztą, pieniądze to nie wszystko. Mam rację?


No ja też codziennie dostaje po 2 zł gdzieś,i zawsze marnuje:/ a tak to jeszcze od starszych czasem oddzielnie wpadnie mi z jakieś 50 zł,a pozaty rodzice płacą za wszystkie wycieczki tid.:P
Pieniądze to nie wszystko,ale gdybym opływał w $$ to bym sobie zakupił pare złotych łańcuchów:P(kompa dobrego juz mam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 19:26, Kryszek napisał:

No ja też codziennie dostaje po 2 zł gdzieś,i zawsze marnuje:/ a tak to jeszcze od starszych
czasem oddzielnie wpadnie mi z jakieś 50 zł,a pozaty rodzice płacą za wszystkie wycieczki tid.:P
Pieniądze to nie wszystko,ale gdybym opływał w $$ to bym sobie zakupił pare złotych łańcuchów:P(kompa
dobrego juz mam:P)

Złote łańcuchy już niemodne - no chyba że białe złoto :D Albo platynka... ^_^
Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to ch** :D
W sąsiedztwie mieszka rodzina, z której chłopak gra w Zagłębiu Sosnowiec, grał w rezerwowym składzie, do czasu aż tata kupił klub (a przynajmniej część, podobno :) i teraz gra w pierwszy składzie - jak widać kapucha daje szczęście, bo on jest szczęśliwy :] A pomyka nowiutkim Audi TT, jego brat nowiuśki BMW seria 3, siostra Mercedes SLK, a tatuś Merc CLS... Niektórzy to mają farta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostaje 50zł miesiecznie.....i przyznam ze po 1tygodniu w polotach do 2 tygodni juz nic nie mam....przystko przejeżdze skuterem.....a pózniej musze chodzic do babci mamulic albo jakos sobie zarobic....choc z tym jest ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie dostawałem kieszonkowego i innych badziewi pokroju tegoż. Co porobię, to zarabiam (koszenie trawy, odkurzanie auta) nieco kasy i odkładam to na fundusze zrównoważone. Polecam wam to, bo jak uzbierałem tysiaka i dałem go na fundusz, to teraz mogę sobie kupić niezłe uzywane auto z Niemiec! A ja mam dopiero 16 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 19:37, Wieśniakoo napisał:

Ja nigdy nie dostawałem kieszonkowego i innych badziewi pokroju tegoż. Co porobię, to zarabiam
(koszenie trawy, odkurzanie auta) nieco kasy i odkładam to na fundusze zrównoważone. Polecam
wam to, bo jak uzbierałem tysiaka i dałem go na fundusz, to teraz mogę sobie kupić niezłe uzywane
auto z Niemiec! A ja mam dopiero 16 lat!

Też o tym myślałem, ale aktualnie szukam PS2 na Allegro, więc z lokaty kapitału nici :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 19:39, Quatre napisał:

Też o tym myślałem, ale aktualnie szukam PS2 na Allegro, więc z lokaty kapitału nici :]


Nie kupuj PS2 na Allegro! Tam w (tu padło brzydkie słowo) robią! Ostatnio widziałem fajną ofertę w sklepie na A, który w logo ma ptaszka - PSTwo (Slim inaczej) za 400 zł nowy. Ciekawa oferta, ale dla mnie czas tej konsoli się skończył...

Sorry za offtopic.

Zapomniałem powiedzieć, iż nic nie dostaję pieniężnego bez okazji, to często naciągam moją rodzicielkę na różne gazety branżowe (komputerowe lub muzyczne). Zwykle mi się udaje. Dzięki mojej mamie jestem posiadaczem ponad 300 pism! :-) Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, u mnie to się zbiera w sumie trochę różnych źródeł przychodu gotówki, studiuję zaocznie, więc pracować trzeba.
Póki co to praca w Saloniku Prasowym to daje mi ok 1000 zł, do tego praca u kumpla w sklepie komputerowym dorywczo ( jasne...tak można to nazwać, czasem to każda wolna chwilę tam spędzam) daje mi ok 500 - 700 max, przy "dobrych wiatrach", do tego fuchy z serwisowaniem sprzętu komputerowego, ale to nieregularne wpływy :)
Czyli reasumując wychodzi ok 2 tys.
Niestety, ja już od mamy nic nie dostaję, jedynie to obiad :) Część rachunków, net, czesne za studia, kom itp płacę sam, jedzenie generalnie też sam kupuję, ale nie narzekam :)
Co ciekawe z początkiem czerwca jadę do Francji więc zarobki diametralnie wzrosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:09, SSebaSS napisał:

Od 0 do 50 zł. mam u rodziców, a tak około 200 zarabiam na interesach w szkole.


Narkotyki xD? A jakie to interesy, że się tak zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.....kieszonkowego to mam 1,5 zł dzięnnie(dni szkolne) więc miesięcznie z 30 zł, więc rocznie 110 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 19:34, Quatre napisał:

Złote łańcuchy już niemodne - no chyba że białe złoto :D Albo platynka... ^_^

No,napisałem złoto,ale gdybym miał grubą forse,to i tak wziałbym to co najdroższe:P

Dnia 22.05.2007 o 19:34, Quatre napisał:

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to ch** :D

100% się zgadzam:P

Dnia 22.05.2007 o 19:34, Quatre napisał:

W sąsiedztwie mieszka rodzina, z której chłopak gra w Zagłębiu Sosnowiec, grał w rezerwowym
składzie, do czasu aż tata kupił klub (a przynajmniej część, podobno :) i teraz gra w pierwszy
składzie - jak widać kapucha daje szczęście, bo on jest szczęśliwy :] A pomyka nowiutkim Audi
TT, jego brat nowiuśki BMW seria 3, siostra Mercedes SLK, a tatuś Merc CLS... Niektórzy to
mają farta :]

Nom racja:P Chociaż czasem jest lepiej i być tym trochę biedniejszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować