Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 14:15, Arris88 napisał:

> Ale o wiele fajniej jest nie potrzebować prosić :) Jak się ma swoją kasę, to nie ma też
ryzyka
> ewentualnej odmowy mamy.
No racja, dlatego czasem roznosze ulotki (z czego ma tak około 50zł), ale to nie wkażdy miesiąc,
a pieniadze zawsze potrzebne :)


Fajnie tez bym roznosił tylko nie mam dojścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 14:23, Dodo1345 napisał:

Fajnie tez bym roznosił tylko nie mam dojścia.

nie potrzeba dojścia, wystarczy iść do urzędu pracy dla młodzieży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 14:23, Dodo1345 napisał:

Fajnie tez bym roznosił tylko nie mam dojścia.


Dojścia? Jak roznosiłem ulotki to po prostu łaziłem po sklepach i pytałem czy niepotrzebują kogoś zeby im rozniósł ulotek. Niekiedy się udawało trafić na robotę i trochę kasy było. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 14:40, HumanGhost napisał:

Dojścia? Jak roznosiłem ulotki to po prostu łaziłem po sklepach i pytałem czy niepotrzebują
kogoś zeby im rozniósł ulotek. Niekiedy się udawało trafić na robotę i trochę kasy było. :-)

Właśnie ja tak samo, tyle że nie zawsze sie trafią jakieś ulotki do roznoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 15:00, Arris88 napisał:

Właśnie ja tak samo, tyle że nie zawsze sie trafią jakieś ulotki do roznoszenia.


No właśnie. Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu to jeszcze pełno było cwaniaków co grosze chcieli płacić. Warto wczesniej zorientować się w środowisku ile biorą ludzie za ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaję 100 zł na miecha i to ma mi na wszystkie moje potrzeby starczyć. Również na CDA nieuczciwy jest ten świat no nie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:20, Black Mind napisał:

ja nie dostaje kieszonkowego:) jak poprosze rodziców to wtedy mi kase dają. ;)


Ja mam tak samo, i to się lepiej sprawdza. Bo można jednorazowo wyciągnąć większą kasę ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:12, squeglee napisał:

Narkotyki xD?


Tak zdemaskowałeś mnie ;p


A tak naprawde to załatwiam różne takie tam (ściągi,książki,smycze,czasopisma różne i wieloma innymi rzeczami).
Czasami zdaża się zlecenie na dość dziwaczne towary(np. środki przeczyszczające).
I jakoś się to kręci ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, witaj w klubie. Też pożyczam na procent :) A kasy dostaje około 50 + trafi się jakaś robota, umycie auta, pomoc tacie w pprzejściu jakiejś gry na PC :P ogólnie jestem dosyć drogi, no ale każdy ma swoją cenę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:42, boduczek napisał:

Hehe, witaj w klubie. Też pożyczam na procent :) A kasy dostaje około 50 + trafi się jakaś
robota, umycie auta, pomoc tacie w pprzejściu jakiejś gry na PC :P ogólnie jestem dosyć drogi,
no ale każdy ma swoją cenę :) .


No widzisz... Masz o tyle dobrze, że zarabiasz na pomocy w grach. Ja nie mogę raczej tego robić, bo mój komp jest taki jaki jest. Na szczęście dzięki całemu oprocentowaniu, które zaciągam od osób, którym pożyczam, moja sytuacja powinna się zmienić. No, ale zresztą chyba nie zarabiasz dużo na czymś takim? Ile kosztuje twoja pomocna usługa? :P No chyba nie więcej niż 10 zł. Chyba, że graczowi cholernie zależy na przejściu planszy, wtedy to może się poświęcić i sypnąć kasą. Ale chyba nie od razu takie potężne sumy?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stałe (od dziadka nie od rodziców) 90zł i w tym opłacam sobie internet (30zł) i telefon 30zł. ZOstaje mi 30zł. No ale aktywnie sprzedaję na allegro i miesięcznie moge wyciągnąć ponad 100zł. Do tego często wygrywam w konkursach (stały zarobek się z tego robi) i tylko w maju wygrałem nagrody za jak policzyłem 1200zł. Więc kasy trochę się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 18:51, przemaspol napisał:

No widzisz... Masz o tyle dobrze, że zarabiasz na pomocy w grach. Ja nie mogę raczej tego robić,
bo mój komp jest taki jaki jest. Na szczęście dzięki całemu oprocentowaniu, które zaciągam
od osób, którym pożyczam, moja sytuacja powinna się zmienić. No, ale zresztą chyba nie zarabiasz
dużo na czymś takim? Ile kosztuje twoja pomocna usługa? :P No chyba nie więcej niż 10 zł. Chyba,
że graczowi cholernie zależy na przejściu planszy, wtedy to może się poświęcić i sypnąć kasą.
Ale chyba nie od razu takie potężne sumy?
Pozdrawiam

Tzn. nie jest tak zawsze, ale jak ktoś w domu ma z czymś lub z kimś problem jestem do usług. Ile to kosztuje? :P To zalezy od tego co miałbym zrobić w danej grze, ostatnio zarobiłem 3 zł za 5 minut gry :D A za wypucowanie (takim,nawet nie wiem jak to się fachowo nazywa) zarobiłem 12 zł :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jako takiego kieszonkowego nie mam... no i wszystko zależy od tego jaki miesiąc itd.
Głównie to jest zwykle 15 zeta CD-Action + 25 zeta karta doładowująca [per miesiąc] + w dni "roboczo-szkolne" 3-5 zeta na śniadanie.
Co do samej pracy, to na wakacje za jeden miesiąc [w moim przypadku Sierpień, w Lipcu na obozy jeżdżę] to za 30 dni codziennie po 10 godzin dostaję 1500 zeta na rękę. Uważam to za całkiem dobry biznes, tym bardziej, że w praktyce to nic się nie robi poza bujaniem się po basenach, oglądaniem czy ktoś tam nie krzyczy [baseny za duże nie są a cokolwiek by się działo to super-szybko można zobaczyć] no i w ogóle jest gitez ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 zł na miesiąc. Poza tym 50 zł co 3 miesiące na karte doładowująca do komóry. Na większośc rzeczy dostaje kase jak chce sobie kupić (ubrania itd) oczywiście poza grami komputerowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie dostaję kieszonkowego ale otrzymuję kase na "wydatki szkolne"(jedzenie i wszelkie zachcianki) ;p
wychodzi mi tygodniowo 30-40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować