Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Ja dostaje miesięcznie 50 zł + jakiś dodatek świąteczny/urodzinowy czy coś :) Starszyzna płaci mix''a i kupuje ciuszki, więc ja sobie składam na swoje sprawy :P
Na koncie mam teraz 1600 zł i procentuje więc jak wróce z Anglii i jeszcze coś dołożę to pewnie ze 2k będę miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:40, morthi napisał:

jako stazysta dostaje 478 zl (plus jakies grosze) normalnie full wypas ;)


Staż... hm... piękne czasy! :] Jeszcze rok temu byłem stażystą, teraz pracuję i zarabiam... Nie powiem :P
Ale dość sporo jak na pierwszą pracę z umowa o pracę :) >2k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymuję stypendium (baaaardzo nieregularne) z racji bycia studentem, czasem też coś się tarfi od rodziców. Nie mniej jednak, żywię się najtańszymi produktami jakie spłodził rynek ;] Co do zaś kieszonkowego - nie przypominam sobie, bym dostawał takowe jako dzecko/nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje 50 zł, rodzice opłacają co 2 miechy moją komę (co "drugie" 2 ja opłacam) I uważam że dostaje dużo , jak przyoszczędzę to co 2-3 miesiące mam kasę na grę. A tak dala uczciwości to dodam że dostaje codziennie (a dokładnie tylko w dni szkolne) 3zł na coś do zjedzenia:) Ostatnio trafiła mi się niezła okazja bo byłem na wycieczce i "troszkę" mi zostało (stówka w Polskich Nowych Złotych i dyszka w Litach), a teraz za Świetne świadectwo też pewnie coś wpadnie (liczę na około 100). Dzięki temu będę miał na EK Wiedźmina w Pre-orderze :). A! i nie wieże "osobom" 12-15 letnim że dostają tyle kasy, ich rodzice naprawdę musieliby być kompletnymi deklami (ja nikogo nie obrażam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje ok. 50 zł miesięcznie + 30 zł na kartę do komórki i jak jest jakieś święto (urodziny, Boże Narodzenie, Imieniny, Wielkanoc, Dzień dziecka) to też coś koło 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też z reguły nie dostaję kieszonkowego, ale jak czegoś potrzebuję to proszę rodziców. Niedawno jednak zaoszczędziliśmy z bratem 850 zł i mamy zamiar wydać to na procka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 100 zł misiecznie znalczy sie roznie bywa czasami mniej czasami wiecej zalezy jak idze rodzicą utarg ale jeszcze nigdy nie spadło ponizej 80zl :D a tak to jeszcze sam zarabiam 20 zł tygodniowo pilnując cioteczce jej synków co sobote i tak co miesiac mam 180zł :D czasami cioteczka wiecej da jak ma dobry humorek :D a wiec to na tyle ale dla mnie i tak zaduzo mam na koncie pare złoty ktore trzymam na czarną godzinke bo zawsze jak dostaje te 180zł to 100 sobie odstawiam a reszte wiecie idzie na dyskoteki co sobote i cos do picia :D i takie tam a czasami sie jakas gazetka typu cd-a natoczy lub inne rarytasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to 40 miesięcznie i posprzątanie miejsca pracy mojej mamy ;p za sprzątanie dostaje kolejne 40 zł (nie będe się wgłębiał jakie sprzątanie) , no i jeszcze co jakiś czas parę złotych na picie do szkoły ;p których i tak nie wydaje tylko młodszym zabieram ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować