Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Ja jako takiego kieszonkowego nie dostaję, ale np. trzeba mi sandałów to mam bo rodzice kupili, trzeba mi baterii do telefonu to mam bo rodzice kupili :D Zresztą zawsze jak gdzieś wychodzę to z 5zł biorę i do szkoły ok. 3zł dostaję na jakąś słodką bułkę, napój. Liczę na jakąś kasę za dobre świadectwo. Nie mam co narzekać, bo jak coś potrzebuję to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostaje od rodziców regularnie co jakiś czas coś dostane ale to rzadko i tych pieniędzy nie dostaje za dużo więc sam jakoś je zdobywam. Ciocia przyszywana (sąsiadka) ma firme i daje mi ,,zlecenia". Ostatnio dostałem 40 zł za przepisanie tekstu (1,5zł za strone) - Przynajmniej nie liczę ciągle na rodziców i nie jestem leniem :D (mam 13 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze, przez wakacje 0 zł !! :/ Bo raczej żadnych ,,zleceń" nie dostaje.
Ale babcia przyjechała z Holandii i upgrade kompa xD Więc bardziej sie opłaca czekać rok na upgrade, niż co miesiąc dostawać po 50 zł. A jeszcze co tydzień/2 dostaje 10 zł na mecz (2 złote bilet xD)

P.S. Nie odpisuj na posty sprzed 2 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:29, lancuch napisał:

ja dostaje 10zl x ilosc lat / month a przez wakacje to nie dostaje chyba ze sa jakies robutki
domowe :P

czyli ile ?? ja mies.. dostaje 40-50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tygodniowo otrzymuję od rodziców 15 złotych, 10 "grubych" i "pięciok" w drobniakach. czyli na miesiąc mam 60 złotych. Z czego i tak drobne wydaje więc zostają mi 4 paczki. Mając 15 lat 60 złotych na miesiąc to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na miesiąc dostaję od babki oraz rodziców razem z 5 dych. Czasem wiecej ale tylko czasem. Dla mnie to mało. Na szczęscie starsza kupuje mi CD-A oraz karte do fona za swoją kasę. Reszte mam na piwko oraz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaję 80 złotych miesięcznie + 5 zł (dziennie) w roku szkolnym na posiłek, którego nigdy nie kupuję + 10 złotych (co tydzień) za umycie jednego samochodu. Jest jeszcze parę innych rzeczy, ale nie chce mi się więcej wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 zł na tydzien, z czego i tak wydaje w 1 dzień :D OD paru tygodni jednak zacząłem zbiraćna Need For Speed: Pro street, wiem że wyjdzie w listopadzie ale ja juz zbieram, aktualnie mam 101 zł :) Aha i przede wszytkim zbiram na EK z gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Grę wydaje CDP nie EA
2.EK Na pewno nie będzie(jak mi sie wydaje,raczej dobrze EA nie wydaje EK)
3.Ale jednak, na w sklepie.gram.pl pewnie będzie ;)
***
4.Ja zbieram na PES2008
5.Oraz na TDU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować