Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 23:59, Deejay napisał:

Ja zarabiam marne 800zł, ale póki mieszkam z rodzicami to mi w zupełności wystarcza :]


Zależy jeszcze ile pracujesz. :)) Bo wiesz za byle ochroniarza lub tragarza w hipermarkecie dostaniesz dodatkowo jeszcze 50% z Twojej sumy, pracując pn-pt 8h/d z wolnym weekendem. :) Przynajmniej u nas we Wrocławiu taka stawka jest. :)

Ewentualnie jeśli nie satysfakcjonuje Cię robota tragarza/ochroniarza masz ulotki - 7zeta za godzinę czy 70zł za pracę na stacji 12h/d. Natomiast to co podajesz to musisz nieźle się relaksować w robocie. :P No chyba, że to McDonald? :> (krążą plotki, że tam dają 3,5zł za godzinę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:04, knopfler napisał:

Dostaje 60 zł miesięcznie kieszonkowego, niby mało ale mi starcza w zupełności bo jeszcze czasami
cos wychacze od dziadków :P.



60 zł to mało?!?!?! o żesz kurde ;/ co się stało? Ja nic, NIC nie dostaje a jakbym dostawał 30 zł to byłbym szczęśliwy! ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego tematu i jego, że tak powiem, delikatności. :-)
Pamiętam był taki skecz, w którym grali Panowie Piasecki i bodajmy Grabowski (not sure thou). Anyway, jeden gość był dziennikarzem (lub kimś takim, kto akurat przeprowadzał wywiad), a drugi lekarzem. I ten pierwszy co chwilę zadawał (tudzież próbował zadać :-)) temu drugiemu jedno pytanie : "ile Pan zarabia" :-P. I zawsze w tym momencie lekarza szlag trafiał i zaczynał wyzywać dziennikarza od różnych takich :-). Po chwili uspokajał się, ale tylko do momentu, kiedy owo feralne pytanie padało ponownie. :-) I tak kilka(naście) razy pod rząd. ;-P
Także aluzja sama się nasuwa : w naszym kraju lepiej nie zadawać tego pytania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:59, Deejay napisał:

Ja zarabiam marne 800zł, ale póki mieszkam z rodzicami to mi w zupełności wystarcza :]


marne 800 zl jak ja bym tyle dostawał to był bym w raju a nawet lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 22:34, Coxsik napisał:

Ja na miesiąc dostaję od babki oraz rodziców razem z 5 dych. Czasem wiecej ale tylko czasem.
Dla mnie to mało.

Zawsze możesz robotę jakąś znaleźć na wakacje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:26, ziolek1301 napisał:

> Ja zarabiam marne 800zł, ale póki mieszkam z rodzicami to mi w zupełności wystarcza :]


marne 800 zl jak ja bym tyle dostawał to był bym w raju a nawet lepiej...

tylko że on nie napisał że "dostaje" te pieniądze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dostaje tygodniowo 100 zł i nie narzekam (na moje wydaki wystarcza) ,tylko że starym musze troszke pomagać (prowadzą sklep AGD,RTV :P)+ do tego dochodzi wekend na grzybach (ze 100 zł następne) i jest git ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 01:13, Nertis napisał:

Wow.Gdzie ty pracujesz o_O.

w dublinie;p marna robota;p jestem "ciezarowcem";p i od czasu do czasu na kasie...
mam propozycje ze jak zostane na dluzej to mi za miesiac podwyzszy do okolo 48 za godzine... ale bym musial rok szkoly zarzucic;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorabiam po nauce i w wakacje. Kilka godzinek dziennie, jako sprzedawca w sklepie muzycznym. Łączenie przyjemnego z pożytecznym to jest to, co lubię. ;)

A pensji nie podam, o takie rzeczy się nie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 03:01, neversod napisał:

Ja dostaję około 800 zł + czasami coś więcej. Może i mało ale i tak się cieszę,że mam pracę:)

I to się nazywa pozytywne myślenie ;) Cóż, przecież ludzie i jeszcze mniej zarabiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam w dublinie 40 zlotych za godzine przez 160 godzin w miesiacu... robota dobra lecz ciezka i przyznam zalatwiona po znajomosci... ale zaoszczedze troche kasy;p i satysfakcja ogromna;ppppp tym bardziej iz wracajac z roboty to nie mam na nic sil;p ale oplacac sie oplaca;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować