Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2006 o 10:20, Abi Dalzim napisał:

> No tak bo rodzina na karku = odpowiedzialnośc, prawda ?

Prawda. Choć moja żona też pracuje i zarabia nawet spoko, ale oboje jeszcze zaocznie studiujemy,
spłacamy różne raty i pożyczki... Po świętach zaczynamy remont w pokoju (gładź i malowanie)
i kupujemy nowe meble (wszystko ok 4-5 tys.). Już trzeba myśleć o kupowaniu rzeczy dla dzidziusia
(urodzi się na przełomie czerwca i lipca).

Więc widzicie, że nie jest tak różowo :)


po pierwsze: Gratulacje!!
po drugie:dostaje ok.40zł kieszonkowego no co w wieku niektórych z was mozna już pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje 90 zł kieszonkowego/miesiąc + to co zarobie u rodziców...
Oczywiście naie za jakieś wynoszenie śmieci... Ciężka charówa... Jak ktoś mieszka na wsi to wie o czym mowa... Na szczęście nie należe do takiej totalnej wiochy... (swoją drogą, przykro patrzeć na ludzi bez perspektyw) lecz do tej bardziej ucyvilizowanej...
Tak ogólnie to 200 zło przynajmniej na miesiąc... Niestety połowe wydaje na gazety (...lub czasopisma) i na gry niewiele zostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie biore na wlasne przyjemnosci 150-200 zl miesiecznie (dodam, ze nie pale, pije nader umiarkowanie, kosztownych uzywek nie stosuje, do Macdonaldsow na obiadki nie chodze) - na ksiazki, pelna wersje jakiejs gry od czasu do czasu, pizze czy piwko na miescie itd. naturalnie na wieksze wydatki typu ograde kompa, czy chocby zakup ciuchow to juz normalnie z konta. I zwykle cos mi tam zostaje :). Ale jak juz wyjade na wakacje, to wtedy inna sprawa, bo wowczas staram sie wyszalec na reszte roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie tak licho farmaceuci zarabiają. Mam kumpli po farmacji i jakoś nikt nie narzeka. Mininum to około 1900zł na rękę dostają. Jak przerobią nocki to mogą do 3tyś dojść. Nie mówię już o kierowniku apteki albo właścicielu bo to kasa już ogromna. Tak więc kto może niech się uczy tam są prawdziwe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:15, marcin1930 napisał:

>policzcie ile to bendzie na rok bo mi sie nie chce :D


O Boże. Bierzesz kalkulator i 4 razy 365 albo jeżeli chcesz brać rok przestępny to 365 i 1/4, ale my sobie damy spokój. Wychodzi 1560 na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tydzień dostaję 20 zł kieszonkowego + to co zarobię (ostatnio zarobiłem 90 zł w ciągu trzech dni, a średnio to 40 zł na tydzień) + czasem coś od babci dostanę = ok. 240 zł na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:18, Vaxinar napisał:

> >policzcie ile to bendzie na rok bo mi sie nie chce :D

O Boże. Bierzesz kalkulator i 4 razy 365 albo jeżeli chcesz brać rok przestępny to 365 i 1/4,
ale my sobie damy spokój. Wychodzi 1560 na rok.


Nie licząc sobót i niedziel :P
I pewnie świąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...30 zl na karte:/ sam zarabiam pieniadze chociaz mam 14 lat kupuje gry i sprzedaje drozej :) i tym spoobmem mam na koncie w chwili aktualnej 400 zl ostanio 150 poszlo na gry i 300 na komorke i wszsytko sam zarobilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kieszonkowego miesięcznie 150 zł. Plus jakieś 100 zł na pre-paid i - zależnie od potrzeb na ubrania, czy jakiś sprzęt do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 10:08, Abi Dalzim napisał:

> Ciekawe gdzie tak licho farmaceuci zarabiają./.../

A mówisz o magistrach?

:) A o kim - sprzątaczce? Technik to guzik zarobi zresztą zostać technikiem to chwila moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150zł miesięcznie kieszkonkowego... 15zł dziennie na jedzenie (szkoła + obiad)...


Wiecie jak trudno jest dożyć do 30-stego, gdy trzeba się wyżywić samemu przy moich rozmiarach ;)? Ciężkie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:31, sir_amra napisał:

:) A o kim - sprzątaczce? Technik to guzik zarobi zresztą zostać technikiem to chwila moment.


A ja właśnie jestem technikiem i dlatego tak "licho" zarabiam jak to określiłeś. A zostanie technikiem to nie taka chwila, bo to jest 2 lata studium pomaturalnego i jak już znajdziesz miejsce w aptece gdzie możesz odrobić staż (co jest cholernie ciężko znaleźć), to jeszcze tego stażu masz też 2 lata żey uzyskać prawo wykonywania zawodu. Tak szybciutko to to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:34, Keroth napisał:

150zł miesięcznie kieszkonkowego... 15zł dziennie na jedzenie (szkoła + obiad)...


Wiecie jak trudno jest dożyć do 30-stego, gdy trzeba się wyżywić samemu przy moich rozmiarach
;)? Ciężkie życie...


Dosyc duzo..ja na zarcie 3 zl dostaje i to mi wystarcza 2 bulki i jedzonko a 150 zl miesicznie to starzy musza byc twoi dziarscy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:34, Keroth napisał:

Wiecie jak trudno jest dożyć do 30-stego, gdy trzeba się wyżywić samemu przy moich rozmiarach
;)? Ciężkie życie...


Wystarczyło mi raz, gdy rodzina wyjechała na tydzień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować