Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Ja od rodziców nie dostaje kieszonkowego :P mam stypendium sportowe i zawsze staram się w wolnym czasie gdzieś zarobić pomagając np. sąsiadom kamerke zainstalować lub coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:57, wdowiakm napisał:

Ja w tej chwili zarabiam 1650 złotych po podwyżce:)


Podwyżka... kiedy ja ostatni raz u siebie w firmie takie słowo słyszałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:01, Pingus napisał:

> Ja w tej chwili zarabiam 1650 złotych po podwyżce:)

Podwyżka... kiedy ja ostatni raz u siebie w firmie takie słowo słyszałem....

Ja często o niej słyszę. Na stacjach benzynowych, przy okazji kiedy listonosz przychodzi z rachunkami...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zarabiam 2500 zł brutto + ewentualna premia żonka zacznie piąty rok na studiach i ma raczej mały dochód - stypendium ok 200 no i jeszcze mam bobaska 13 miesięcznego on ma ok 100 zł dochodu od babć i dziadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:57, Darkstar181 napisał:

Ja często o niej słyszę. Na stacjach benzynowych, przy okazji kiedy listonosz przychodzi z
rachunkami...:))


No chyba, że dzwonię do klienta i chcę mu przekazać, że wycena nie ta poszła i trzeba doliczyć ze 20% do całości prdukcji to wtedy pada słowo podwyżka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę rezygnował coraz częściej z kupna CDA, bo za dużo wydatków mam. W tym roku to będzie tylko AoE III: The Warchiefs i Metallica ST. Anger co prawda, ale w przyszłym chciałbym zostać posiadaczem DS Lite, więc nie wiem czy te moje dochody wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie dostaje od rodzicow oni mi kupuja to o co ich poprosze ale nie moze byc za drogie i miec jakis sens ostatnio udalo mi sie zarobic 200zl kupilem dwa kartony krowek za 100zl [slodyczy] i sprzedawalem je u mnie w szkole[w angli] zarobilem 30GBP i przeliczajac wyszlo okolo 200 zl wiec teraz mam na swoje wydatki w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dostane 10zł od mamuśki i na tym siękonczy.
I tak zaniedługo podajme prce jako roznosilciel gazet. To troche bedzie na nową karte graficzną.
Teraz nie mam co liczyć na nowa Karte Graficzną i na pamieć itp; :(
A mam słabego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze do ciotki co we wloszech napisze i juz ma sie co chce. chcialem k750i.. 2tygodnie i listonosz przynosi paczuszke otwieram a tam sony ericsson ...heheh no i co roku 200euro sie dostaje i od babci 50 na miecsiac a od rodzicow to jak chce ile wyrzezbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować