Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II - Retribution - Edycja Specjalna w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

18 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy przyjemność poinformować, że w sklepie gram.pl można już składać przedpremierowe zamówienia na Edycję Specjalną Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution, której zawartość i wizualizację prezentujemy poniżej.

Przeczytaj cały tekst "Dawn of War II - Retribution - Edycja Specjalna w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@VrOObel69: Te kody odblokowywują dodatkowe, mocno przekoksane itemy do kampanii dla pojedynczego gracza. Po cztery itemy do każdej z sześciu kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 zl wiecej od noramlnej edycji? Grzech nie kupic! Zamowienie zlozone :DJedyne co mnie martwi to rozmiar koszulki moze byc troche za szeroka jak dal mnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bananowiec2: To tylko efekt triku cenowego stosowanego przez wszystkich sprzedawców, pt. "kończymy cenę na 9,90, a ludziom będzie siewydawać że jest 10 złotych taniej". Swoją Edycję Specjalną zamówiłem już wczoraj wieczorem i mogę potwierdzić, że od początku było za 109.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 x 75 to ma być rozmiar L ? Chyba wg. amerykańskich standardów :P Moje XL są mniejsze, a na Necie takie rozmiary to bardziej pod XXL podchodzą. Ale to w sumie git, przynajmniej będzie można założyć tą koszulkę, a nie rzucić ją molom na pożarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem że nie .. Edycja Specjalna wygląda bardzo soczyście ; ) Szkoda że Rozmiar T-Shirtu tylko i wyłącznie w rozmiarze L = /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to zastanawia. Jesli rzeczywiscie byly by takie rozmiary to moglbym ta edycje kupic (byla by to XL) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis samej gry wypadało by w końcu poprawić, bo ma niewiele wspólnego z prawdą (nie wymienia kampanii dla wszystkich ras, nie wspomina nic o Gwardii Imperialnej). Trochę tak nie za bardzo to wygląda, niemniej edycja jak za tą cenę prezentuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 12:34, Lemonardo napisał:

@VrOObel69: Te kody odblokowywują dodatkowe, mocno przekoksane itemy do kampanii dla
pojedynczego gracza. Po cztery itemy do każdej z sześciu kampanii.



dzięki za info.

Tak swoją drogą to ciekawe czy zrobią jeszcze dodatek z Tau i Necronami czego osobiście najbardziej oczekuję ... zanim będzie wydane W40kDarkMillenium Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka bedzie w sam raz na mnie :D Jak tylko przeczytałem cene i zawartość odrazu sklep -> dodaj do koszyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam głupie pytanie apropo DLC - Na pewno są do wszystkich ras? Bo ja dostałem tylko 4. Nie mam orków ani tyrków, tyle że może tego nie znalazłem? W każdym razie na karcie jest tylko 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować