Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaj fabułę Crysis 2 z nowym trailerem

33 postów w tym temacie

Trzeba przyznać, że trailer całkiem niezły, przyjemnie się go ogląda. Po nim jestem w stanie spojrzeć na drugiego Crysisa bardziej przychylnym okiem i wybaczyć twórcom porzucenie naturalnej dżungli na rzecz betonowej. Niestety odstraszają mnie od niego obcy, a raczej formy jakie nadali im projektanci (to samo zresztą miałem w pierwszej części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 14:21, NeMo-PL napisał:

gra też niezła na pc grając już w bete :))))

Multiplayer w tej grze mnie niestety nie interesuje. Poczekam, stanieje, kupię dla samego singla :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki epicki trailer ale to tylko trailer. Zobaczymy jak będzie z recenzjami i samym graniem. LOL tyle wybuchów jak w "2012", jakiego kompa trzeba by mieć by to wszystko poszło?
Byle do marca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takze sie nastawiam an singla, wiec cena nie jest warta tego co mam dostać, 10 godzin an najwyższym poziome, a 6 godzin an średnim tak ?

Pól roku lub wiecej i Crysis 2 przejdzie to wersji classic albo bedzie w promocji 2 za 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie chce poznać fabuły ^^. Wole sam się w nią zagłębiać, pamiętam jak niedawno odpaliłem Demko na X''ie. Myślałem że z zachwytu w zbroje narobię. Miażdży <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W C1 nie grałem, a w C2 zagram bardzo chętnie. To co widziałem w becie nawet mi się spodobało. Ale największym wabikiem jest ta muzyka, jest nie-sa-mo-wi-ta! Jeden warunek, jeśli w grze pojawi się choć strzępek flagi amerykańskiej to zacznę poważnie wątpić czy to kupić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma HD - FFFUUU :P
Trailer całkiem całkiem, ale mój PÓŁROCZNY(!) komputer już tej gry nie pociągnie choćby na wysokich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 16:44, Virus32 napisał:

Nie ma HD - FFFUUU :P
Trailer całkiem całkiem, ale mój PÓŁROCZNY(!) komputer już tej gry nie pociągnie choćby
na wysokich...

Widzisz, a 5 letnia konsola jak najbardziej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 17:02, TheAbsurd napisał:

> Nie ma HD - FFFUUU :P
> Trailer całkiem całkiem, ale mój PÓŁROCZNY(!) komputer już tej gry nie pociągnie
choćby
> na wysokich...
Widzisz, a 5 letnia konsola jak najbardziej. :P


Jak najbardziej? No właśnie jak? Bo nie tak jak PC =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Virus32 Zależy jaki masz sprzęt. Mi na q6600 3.2ghz 4gb ram ddr2 i radku 4890 beta singla działała elegancko na 1680:1050 na ustawieniach hardcore ok 30 d0 40 kl. A na advanced 60. A to była beta. W sumie grę przelazłem i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 18:01, Franz_Mauser napisał:

Virus32 Zależy jaki masz sprzęt. Mi na q6600 3.2ghz 4gb ram ddr2 i radku 4890 beta singla
działała elegancko na 1680:1050 na ustawieniach hardcore ok 30 d0 40 kl. A na advanced
60. A to była beta. W sumie grę przelazłem i jest ok.


To nie była beta, tylko wersja z pirackiego wycieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to była beta, a dokładnie wersja 5620 z 13 stycznia dla wglądu wewnętrznego studia i była jeszcze mocno niestabilna i niedopracowana zwłaszcza w przerywnikach filmowych. A że jakiś baran od nich ją upublicznił lub niedopilnował to już ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować