Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relic szykuje kolejnego RTS`a

22 postów w tym temacie

Ja mam 100% pewność, że to będzie nowy CoH. Tak też napisali niedawno na forum oficjalnym tej serii, kiedy podali wiadomość o zamknięciu serwerów wersji online. Konkretnie było coś o tym, żeby wyczekiwać nowego info o kontynuacji serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 17:41, Qumi napisał:

Dawn of War III już sami na gram.pl zapowiedzieliście.... http://www.gram.pl/news_8QjiHOy8_GC_2010_Dawn_of_War_III_ujawniony.html
chyba, że chodzi o to, że to konkretnie to studio będzie nad nim pracowało?


Oficjalnie chyba nikt nie powiedział, że DoW III powstaje. Tzn. tak, jest ta wypowiedź z linku, ale po za tym nic więcej o grze nie było. Wiec naturalnie w sierpniu wciąż mogą po prostu już w pełni oficjalnie powiedzieć, że DoW IOII w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może byłby to RTS (na bazie podrasowanego silnika graficznego DoW II) w świecie klasycznego młotka, w Warhammerze Fantasy ?? Fajnie by było zagrać w coś takiego (Mark of Chaos to już jednak było dawno). Cokolwiek to będzie, będzie godne rozważenia, bo Relic od dawna robi fenomenalne RTSy, aktualnie w tej działce nie mają raczej konkurentów w mojej skromnej opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoW 3, mało prawdopodobne. Wypuszczanie trzeciej części kilka miechów po premierze dodatku. Myśle, że będzie to nowy CoH albo coś w świecie Warhammera bez 40 tysięcy w nazwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 18:33, Witka1995 napisał:

DoW 3, mało prawdopodobne. Wypuszczanie trzeciej części kilka miechów po premierze dodatku.


Gdyby gra miała wyjść w sierpniu to bym się zgodził :) Ale wtedy oni dopiero powiedzą co to w ogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo prawdopodobne, że będzie to DoWIII. O DoWII też długo nikt nie wiedział, wydano SoulStorma i dopiero potem ujawniono zaawansowane prace nad DoWII. I oby ten RTS, nawet, jeżeli nie WH40k, to był w stylu pierwszego Dawn of Wara - skillowy, wymagający, dający wiele możliwości. Nie ma co ukrywać - CoH i DoWII to bardziej zręcznościówki, niż prawdziwe RTSy, co wyraźnie odzwierciedla zainteresowanie ze strony sceny esportowej. A przypominam, że DoWI był na WCG2004, a w naszym kraju odbywały się nawet w tę grę turnieje LAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O DoWie III wspominano już gdzieś. Pewnie o niego chodzi.

Fajnie by jednak było dostać Company of Heroes 2, chociaż na dobrą sprawę nie wiem, co można by dodać/zmienić w tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, tylko nie Homewolrd 3 robiony przez Relic. Już wystarczająco nisko stoczyli się przy DoWII i w ogóle supporcie swoich gier.

A bardziej serio, jedyne co by mnie interesowało, to właśnie Homeworld 3... albo, niech wreszcie ktoś z łaski swojej odpowie na maile społeczności Homeworld Complex, wyda patch optymalizujący i zostawi nas w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CoH 2 to też byłaby super sprawa. Dodać można więcej frakcji, pobawić się scenariuszami bitew z II wojny, np. myślę że Rosjan spokojnie można by dodać bo stanowiliby pewien element "masowości" (coś jak IG w Retribution) którego jak dotąd w CoH nie było. DoW III też fajnie, ale jakoś tak za wcześnie - uważam, że jeszcze mogliby pociągnąć i wydać następny dodatek (luty/marzec 2012) z nową rasą (np. Nekroni) , a potem DoW III, czyli dopiero w 2013... Swoją drogą ciekawe czy ankieta na dowcommunity (pytanie który zakon SM/CSM lubimy najbardziej) nie miała coś wspólnego z kolejnym projektem w świecie WH40k. Może czas porzucić Blood Raven''s i skupić się na bardziej znanych zakonach SM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najmniejsze szanse, niestety, ma kolejny Homeworld - Relic chyba zupełnie zapomniał o tej marce.

Jakie tam znowu najmniejsze? Po pierwsze prawa do Homeworld przez lata miała Sierra, THQ je pozyskało dopiero jakieś 4 lata temu. Po drugie właśnie to, ze THQ je pozyskało i nic z marka nie robiło przez tyle czasu może wskazywać na to, że będzie nowy Homeworld. Bo po co wydawca ma wydawać kasę na markę której nie ma zamiaru wykorzystać. A fakt, że minęło tyle lat odkąd dostali te prawa to wynik tego, że musieli pewnie pisać nowy silnik od podstaw pod Homeworld a zanim zwolniła im się ekipa do produkcji to też trochę czasu minęło.

Ewentualnie jeżeli projekt ten nie jest czymś nowym to jest to COH 2 z ZSRR frontem wschodnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 19:29, wojteq-pol napisał:

Myślę, że CoH 2 to też byłaby super sprawa. Dodać można więcej frakcji, pobawić się scenariuszami
bitew z II wojny, np. myślę że Rosjan spokojnie można by dodać bo stanowiliby pewien
element "masowości" (coś jak IG w Retribution) którego jak dotąd w CoH nie było. DoW
III też fajnie, ale jakoś tak za wcześnie - uważam, że jeszcze mogliby pociągnąć i wydać
następny dodatek (luty/marzec 2012) z nową rasą (np. Nekroni) , a potem DoW III, czyli
dopiero w 2013... Swoją drogą ciekawe czy ankieta na dowcommunity (pytanie który zakon
SM/CSM lubimy najbardziej) nie miała coś wspólnego z kolejnym projektem w świecie WH40k.
Może czas porzucić Blood Raven''s i skupić się na bardziej znanych zakonach SM...



Black Templars to by było coś... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja nie ogarniam skąd zamiłowanie do Black Templars wykazane w tej ankiecie, czy oni w jakiś sposób pojawili się w większej ilości książek BL (bo kodeksy mniej więcej równo traktują wszystkie frakcje). Jeśli chodzi o czystą popularność to myślałem, że Ultramarines zmiotą wszystko inne. Ja bym wolał konflikt Kosmiczne Wilki vs Tysiąc Synów na przykład, niekoniecznie jako DoW III, może być jako nowy projekt w świecie 40k, poczekamy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować