Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood na PC wreszcie z datą premiery!

35 postów w tym temacie

No w końcu się ulitowali i podali datę premiery!
Tylko co dodadzą tym razem? Poprzednio dodali cudowny DRM, który uniemożliwił mi przez pewien czas grę.
Do tego miał być doskonałym zabezpieczeniem nie do złamania, a padł w ciągu miesiąca.

Jaki bonus teraz otrzymamy? DRM v2 wymagająca stałego połączenia z wpisywaniem tekstu z obrazków co 15 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 20:22, Mercuror napisał:

Taaaaaki wielki banner prowadzący do serwisu, który nie działa od pół roku, brawo za
orientację, gram.pl ^^

W dniu premiery stuknie rocznica nie działania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwujący jest fakt, że wszyscy wydawcy wydają gry w tym samym okresie - styczeń, końcówka lutego potem marzec-kwiecień- maj i STOP aż do września. I jak tu zagrać w to wszystko. Jedynym pocieszeniem są częste wyprzedaże w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 16:57, Sareth14 napisał:

Dlaczego na angielskich stronach z grami jak Amazon albo HMV jest napisane ze data będzie
26marca?

Pewnie jakiś błąd, wcześniej pisali że 22 luty, a wiadomo jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że amerykanie się przejmują? Nie aktualizują daty, taka jest prawda, a w szczegółach - mają to w d*pie, dlaczego? MONEY! Tylko to dla nich ważne. Data 17 marca - ok, w porządku, ale jeśli gra będzie do odbioru JUŻ 18 MARCA, to będzie to najlepszy weekend marca ;) Nie trawię tych waszych Shogunów, czy też Crysisów ;) Zawsze byłem, jestem i będę fanem Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować