Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe informacje o poprawkach do Test Drive Unlimited 2

10 postów w tym temacie

Też mi nowość. Kolejna gra wydana na szybko, byle już, teraz, od razu, bez odpowiedniej optymalizacji czy dopracowania.

A teraz gracze odrobili swoją robotę, będąc płatnymi (na ICH koszt, nie firmy) beta-testerami, i firma łaskawie rusza tyłek, by produkt naprawić.

Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest jedynie to, że nie wykryli podstawowych błędów na beta testach. Może to jest nauczka, aby testować grę wewnątrz studia. Niech to robią opłacani ludzie a nie udostępniać grę dzieciom chcącym sobie pograć przed premierą. Potem tylko płacz co im się nie podoba, a podejrzewam, że nigdzie błędów nie zgłosili...
Ważne że pracują na poprawkami. Gra jest mimo tych błędów grywalna. Ja na wszelki wypadek robię kopię SAVEów. Online czasem nie działał w pierwszych dniach. Generalnie nie jest źle a gra dobrze się sprzedaję, wiec mają motywację do pracy.
Od DLC nie uciekniemy, to przyszłość gier, mi to nie przeszkadza chcę coś to kupuję nie to nie.
A jeśli chodzi o optymalizację jest bardzo dobra. A jeśli ktoś forsuje high detale na minimalnych wymaganiach sprzętowych to może powinien pomyśleć o kupnie konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...] i chcą jeszcze dzisiaj oddać je do działu kontroli jakości.[...]" To wsumie kiepsko to widzę, bo dział kontroli jakości jest nowy to i pewnie jeszcze niezbyt skuteczny. No bo musi być nowy, skoro sama gra do niego nie trafiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawią błędy to gra będzie świetna. A jak narazie zostaje singel.
Ps uwielbiam swobodną jazdę autkiem. Ostatnio jak siadłem to 1/2 zwiedziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie da się na dwóch komputerach grać na tym samym profilu (nie mówię, że w tym samym momencie), bo gra w wersji online zapisuje dane tak samo jakby była offline czyli na kompie użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 14:49, Kessarath napisał:

Żałosne jest jedynie to, że nie wykryli podstawowych błędów na beta testach.


A czy obecnie coś takiego jak beta-testy jeszcze funkcjonuje? Ok, może w Blizzardzie. Ale w EA, Acti etc? Coś tego nie widać. Obecnie beta testy robią gracze - wydając swoją kasę na grę, a potem wytykając producentowi błędy na forach. Czasy prawdziwych beta-testów niestety są już dawno za nami. Bo nie wierzę, by betatesterzy byli tak ślepi, by nie wychwycić aż rażących błędów w co niektórych produkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować