Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kiedy zagramy w demo Crysis 2 na PC?

28 postów w tym temacie

Grałem w Bete, grafika wydaje się być super i na dodatek nie jest zle z optymalizacją, jednak sama gra nie jest jeszcze zbytnio grywalna, co chwile wywala errory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destroy_100000

Wersje BETA gier są właśnie po to (prawie wyłącznie) by wychwytywać wszystkie błędy jakie znajdą (stąd nazwa) BETA-testerzy, także mistrzu nie błysnąłeś. Po to zrobili wersję beta gry bo uznali, że podstawę już mają, czas to sklecić tak by CryEngine 3 się nie sypał podczas klecenia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że to demo wychodzi przed premierą. 15 lat temu tak robili i to był bardzo dobry system. Kupowałeś tylko wtedy jeśli coś w danej grze widziałeś, a nie tak jak dzisiaj - kupujesz, bo produkt ma dobrą reklamę, albo napiszą o nim we wszystkich możliwych czasopismach. Dla Pc-towców takie demo jest 100x ważniejsze, niż dla tych co mają X''a. Przynajmniej będziemy mieli okazję zobaczyć, czy faktycznie jest tak dobrze z tą optymalizacją. Ja np. jak nie będzie chodzić płynnie, (a sprzęt mam odpowiedni) to kupię sobie Asasyna 3 bez zastanowienia. Przy okazji zobaczymy czy Crysis 2 nadaje się na multi, bo jedynka to tak średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bezlerg
> A po necie od dawna krąży BETA na PC :P

Która jest nielegalna, a co za tym idzie jej pobieranie równe jest kradzieży...

bobobo
> What is das? Daj jakiegoś linka,bo nie wierzę

Przykro mi linka nikt nie poda bo to równe będzie banowi, beta która krąży po sieci jest nielegalna. EA oraz Crytek, nie udostępniły dla graczy wersji beta, od tego będzie wersja demonstracyjna gry.

Destroy_100000
> Ja BETE ściągnąłem i powiem wam jedno: rewelacji nie ma. Wiesza, się wyskakują cały czas, kraki etc.
> Nie sądzę, aby Crytek naprawił te wszystkie błędy przez miesiąc.

Tak jak mówiłem, pobieranie bety jest równe kradzieży, beta jest nielegalna, dlatego za piractwo na Twoje konto wędruje Ban

ShoGun1337
> zaryzykuje :P
> http://i51.tinypic.com/qys1sx.jpg

Również za piractwo idzie Ban, skąd masz screeny z rozgrywki skoro dema jeszcze nie ma, dla mnie to jest jednoznaczne.

PatrykHonda
> Grałem w Bete, grafika wydaje się być super i na dodatek nie jest zle z optymalizacją, jednak sama gra nie jest jeszcze zbytnio grywalna, co chwile wywala errory.

Grałeś czyli mam rozumieć grę pobrałeś tak? Ban za piractwo.

Przypominam EA oraz Crytek nie udostępnili bety oficjalnie dla graczy. Więc ściągnięcie jej jest równe piractwu.

Dalsze chwalenie się betą w serwisie gram.pl będzie karane banem.

Pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować