Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island doczekał się trailera

73 postów w tym temacie

W końcu jakaś odmiana po napakowanych akcją i wybuchami filmikach tegorocznych hitów. Jeśli ten trailer oddaje choć część pomysłu na tą grę, to nie mogę się doczekać. Na prawdziwie "dorosłe" gry zawsze jest miejsce na mojej półeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze jakiś stary numer CDA, gdzie tematami numeru były zapowiedzi Warhounda i właśnie Dead Island. Fajnie, że gra ma jeszcze szanse ujrzeć światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś się dzieje! Nie dość, że z partyzanta przyatakowali tym trailerem, to jeszcze w takiej formie. Jestem zaskoczony, zdumiony, zdziwiony i oniemiały jego formą, a zarazem szczęśliwy, że temat Dead Island powraca. Czekam na więcej tak klimatycznych trailerów. Warhound i Chrome 2 mogą poczekać pod warunkiem, że teraz prace ruszą pełną parą nad DI, a gracze otrzymają solidną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kojarzę Dead Island! W czasach gdy o Wiedźminie, Sniperze czy Bulletstormie mało kto wiedział, pokładałem w tym tytule sporo nadziei oraz oczekiwań. Liczyłem na to, że po udanym starcie Painkillera, polskie gry na zachodzie będą dalej robiły karierę. Potem temat DI jakoś przycichł i w sumie poszedł w zapomnienie dlatego cieszę się, że teraz powrócił i to z dosyć mocnym kopniakiem. Mimo że oglądając nowy trailer Dead Island cały czas miałem uczucie Deja Vu to i tak bardzo mi się spodobał. Nie wiem czemu, bo ani tematyka gry, ani samo studio nie należy do moich ulubionych, ale za Dead Island od samego początku trzymam kciuki. Chętnie bym sobie zagrał już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się rewelacyjnie :

The Royal Palms Resort is perched on the remote island of Banoi in Papua New Guinea. It''s a tropical paradise turned tourist magnet, remote and exotic. Not the sort of place you''d expect to find scattered caches of weapons, boxes of grenades, rocket launchers leaning against walls, and mounted machine guns. In an effort to preserve that reality, Techland, the developers of Dead Island, have stripped those handy gaming conventions away, leaving a stark reality in their place.

Rather than run-and-gun their way through a meat maze, players will be forced to scavenge for objects and use them to beat their undead foes into submission. There are precious few firearms scattered around the island (and even less ammo), so the majority of the combat will be intimate. Knives, machetes, bats, broomsticks, pipes – these are your defenses against the horde of infected monsters. It''s survival horror with a melee action twist, and it''s disgusting.

Dead Island''s developers call it a "first-person zombie-slasher/action-RPG." That''s a mouthful, and it''s still unclear what the balance will be among those descriptors. Players will be able to choose from a cast of pre-set characters, including a former rapper named Sam B (the only character revealed so far).

The player is cast as a guest vacationing at the posh hotel. When the zombie outbreak occurs, he and a handful of other guests remain uninfected. They set out on a mission to escape the island, but along the way, they''ll uncover the secret behind the mysterious outbreak. Although Dead Island is a story-based experience, it''s built for co-operative play, and Deep Silver says up to four gamers can drop in and out of the game seamlessly. But if you don''t want to play with friends, you can also play through the game alone.

Although the player starts out as a simple tourist with minimal zombie-killing skills, his traits will improve along the way, thanks to a mini role-playing system built into the game. Although Deep Silver isn''t spilling all the details yet, we know there will be a leveling system and a skill tree. As the player progresses, his stats will increase and he''ll gain access to new combat abilities and animations.



Jeśli to wszystko zagra ze sobą mamy mega hicior.

A tu poniżej dodaję dwa screeny z in game looka.

20110217015042

20110217015053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity trailer! z przyjemnościowa się czepie paru słów "Jednak zostało to zaprezentowane na tyle ciekawie, że warto obejrzeć." Człowieku powinieneś się kłaniać ludziom że zrobili najlepszy trailer jaki dotąd widziałem w grze. I napisać parę słów na jego temat a nie czepiać się że nie ma jeszcze gamepada:( Módlcie się o to żeby twórcy mieli choć kapkę wyczucia w pokazaniu i odzwierciedleniu klimatu jaki przedstawili nam animatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj pierwszy raz ten trailer po czym obejrzałem go następne 10 razy. Rewelacyjny pomysł wykonanie i budowane napięcie. Mam nadzieje że gra będzie również klimatyczna i dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaje siebie do chórku osób na których trailer zrobił duże wrażenie - naprawdę hiperpozytywne zaskoczenie po tak długim okresie kompletnej ciszy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać tylko jedno... Zaniemówiłem oglądając ten trailer. Świetny.
Jeśli gra będzie miała ten klimat to jest murowany hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnego błędu się dopatrzyłem, około 2,24 koleś odcina zombiaczce w bikini rękę toporem, ale, że film się cofa to ta ręka powinna się przykleić a nie znowu odpaść;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni się zabrać za zrobienie pełnometrażowego filmu po tym co pokazali. Dobrze, że ktoś ma jeszcze w tej branży podobne pomysły, dość już projektów na jedno kopyto. Fanem podobnych gier o zombich nie jestem, ale ten tytuł będę śledził z ciekawością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może nie, ale jak oglądałem to przy dekapitacji głowa wraca na swoje miejsce, przy innym zombiaku toporek wychodzi ładnie z obojczyka. Dlatego też wysnułem takie przypuszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczena na glebie, zęby wysypały się gdzieś pod szafę.
Trailer robi spore wrażenie. Oby gra również była tak emocjonująca jak film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy oprócz dziewczynki z trailera będą też inne dzieci-zombie. Fajnie by się je rąbało siekierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować