Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island doczekał się trailera

73 postów w tym temacie

Wow. Robi wrażenie, czapki z głów ! Świetny montaż, chronologia jak w "Memento" Nolana - szczęka na podłodze.

Do tego "granie na emocjach" - nie wiem jak inni, ale ja się autentycznie wzruszyłem losem tej rodzinki. A wywołanie wzruszenia w grze/filmie traktujących o zombie nie jest rzeczą łatwą - u mnie przewaważnie zombie wywołują salwy śmiechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że zwiastun jest super to chłopaki z Techlandu dali ciała. Sorki ale o parę lat za późno on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 13:09, Kafar napisał:

Mimo że zwiastun jest super to chłopaki z Techlandu dali ciała. Sorki ale o parę lat
za późno on jest.


Jak to mówią, lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 13:09, Kafar napisał:

Mimo że zwiastun jest super to chłopaki z Techlandu dali ciała. Sorki ale o parę lat
za późno on jest.

Powiedz to panom z Gearboxa którzy mają zamiar w kwietniu wydać DNF.
Myślę że z werdyktem trzeba się wstrzymać do ukazania gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już spisałem ten tytuł na straty ale teraz znów wraca na jedno z pierwszych miejsc na mojej liście "Muszę zagrać", niesamowity trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 16:12, Darkstar181 napisał:

> Mimo że zwiastun jest super to chłopaki z Techlandu dali ciała. Sorki ale o parę
lat
> za późno on jest.
Powiedz to panom z Gearboxa którzy mają zamiar w kwietniu wydać DNF.
Myślę że z werdyktem trzeba się wstrzymać do ukazania gameplaya.


A co ma Gearbox do DNF (tego wcześniejszego) po drugie to samo powiedziałem im. Tylko że Duke to Duke zobaczysz że sprzedaż pójdzie świetnie bo to Duke i on sobie na to może pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja.. Połączenie strasznej/tragicznej historii z instrumentalnym brzmieniem. Wywiera ogromne wrażenie. Cieszę się, że w końcu coś o Dead Island wyszło i teraz widze, że jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2.5 miliona w 3 dni....
Chyba pobiją kompletnie ilość wyświetleń względem wszelakiej konkurencji [bodajże trailer nowego mgsa, mgs retribution zebrał ledwo taką sumę w 2 lata xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja nie zadziałała =.= [swoja drogą naprawdę moglibyście wydłużyć czas na edytowanie posta bodaj do tych 5-10 minut]
Drobna korekta - wyświetleń jest 2 miliony i niecałe 50 tysięcy, mój błąd, źle zerknąłem za pierwszym razem [nie mniej do2.5m dobije licznik pewnie względnie szybko patrząc na to jak zaiwania =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować