Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 najlepszych postaci w historii gier w Księdze Rekordów Guinnessa

50 postów w tym temacie

Chyba już będzie tradycją, że jeśli na gramie pojawi się jakieś zestawienie/ranking, to nikt się nie zgodzi, a przecież tyle osób głosowało... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Brakuje Raziela albo Kaina i postaci z MK w ogole ne wiem kto glosowal w tej ankiecie ale wyglada jakby znaczna część stanowiły amerykańskie dzieciaki i Japończycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 14:18, zajacisko napisał:

Chyba już będzie tradycją, że jeśli na gramie pojawi się jakieś zestawienie/ranking,
to nikt się nie zgodzi, a przecież tyle osób głosowało... :D


<facepalm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A The Nameless One (Planescape: Torment)? Kazuya, Heihatchi bądź Jin Kazama? Diablo, anyone?

Ale cieszę się, że znalazło się miejsce dla Guybrusha "I wanna be a pirate!" Threepwooda - zaiste perła w zalewie kiepskich postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co takiego świetnego jest w ''Soapie'' MacTavishu? Aaa no tak, trzyma karabin w najlepszej grze wszechczasów.Przy tym to już nawet Mario wydaje się mi tutaj właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 14:04, knopfler napisał:

Jak mógł się tutaj znaleźć CJ a nie ma Tommy''ego Vercetti''ego ? Przecież Tommy był
zdecydowanie lepszy.

W ogóle mam wrażenie, że ludzie głosowali bardziej na grę, niż na postać. Obecność CJa na tej liście to jakieś nieporozumienie - on był kompletnie nijaką popierdółką, w porównaniu do Tommy''ego czy Vica Vance''a z VCS. Tak samo nie rozumiem co w tym zestawieniu robi Soap- przez całe Call of Duty 4 się nie odezwał, a z MW2 zapamiętałem tyle, że miał irokeza. Jak już brać kogoś na siłę z CoDa, to wolałbym Masona czy Woodsa, chociaż już kultowy Price zdecydowanie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co te pytania ? Nie widać, że źródłem są internetowe głosy fanów ? Jak się wyniki nie podobają to trzeba było głosować, jeden z trzecim, i jeszcze znajomych to by może coś z tego było. Co niektórzy to się chyba tutaj zaraz popłaczą bo większość (z tych 13 tysięcy) nie lubi X czy Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gracz Pokemon muszę zgłosić swoje zastrzeżenie:
Co w zestawieniu robi Ash Ketchum, który w grach Pokemon Red/Green ani w żadnych innych grach z głównej serii nigdy nie wystąpił?

Brakuje mi Tommy''ego Vercettiego, który był jedną z lepszych postaci występujących w serii GTA. A jeszcze bardziej brakuje mi Klaymena z The Neverhood. Jedna z najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych postaci, z jakimi miałem okazję się zetknąć.

I oczywiście król Mario na pierwszym miejscu, nie wyobrażam sobie kogokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 13:00, Balthazar_Blake napisał:

Geralt to postać przede wszystkim książkowa a nie z gry.


Tak samo można powiedzieć, że Ash "Ketchup", Pikachu & Naruto to postacie animowane a nie z gry. A na liście jakoś wylądowały...

Naprawdę? CJ zamiast Tommiego Vercetti?
Hmm, a Blazkowicz, Bezimienny z Planescape''a?
Postaci z CoD-a trochę za dużo, ale co tam moje zdanie.
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17. Captain Price (Call of Duty 4: Modern Warfare, Activision, 2007)

O ile pamiętam, kochany kapitanek pojawił się po raz pierwszy w jedynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Japońskiego towaru...

A Sackboy na zaszczytnym, ostatnim miejscu :D

EDIT:


@bezlerg - masz rację, ale nikt z ankietowanych o nim nie pamięta. A tak szczerze mówiąc to Cpt Price ma już ok. 200lat(policzcie ile było między wydarzeniami z CoD1, a CoD MW) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje w jaki sposób powstał ten ranking i kto go brał udział w jego układaniu? Jakie były kryteria? Jakie ograniczenia? Bo jesli ranking jest całkowicie subiektywny to zgadzam się z Psysiu że księga schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować