Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Treyarch: Tylko nieliczni mają problemy z Call of Duty: Black Ops

32 postów w tym temacie

Na początku miałem takie problemy jak w przypadku MW2, a nawet większe (przy MW2 tylko na poczatku serwery były za bardzo obciążone i nie dało się grać). W BO nie mogłem grać przez jakieś 1.5 miesiąca dopóki nie wypuścili patchy odpowiednich. Teraz wszystko śmiga, ale wiem, że od Treyarcha już CoDa nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to ci partacze co najpierw spartolili doszczętnie port, potem go jako-tako połatali, a teraz znowu zepsuli (znowu mini fps-lagi mam) się wypowiadają? Meh, nie chce mi się ich już słuchać. Treyarch zjechał sobie BO reputację równo w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej klient po zapłaceniu za towar, który powinien wedle informacji producenta działać na posiadanej platformie do grania, a tego nie robi nie ma prawda być oburzony wyrzuceniem kasy w błoto za bubel... Tzn. mam się cieszyć, że miałem możliwość kupna badziewia, z której skorzystałem? Kolejny przykład - po wypowiedzi gościa z Ubi - który wskazuje jak bardzo wydawcy mają odbiorcę końcowego w... wiadomym miejscu, a co dla nich jest najważniejsze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi (w moim przypadku) w CoD4 do polskich serwerów - średnio 35ms, w CoD:BO to jest 4 razy więcej... Może mi ktoś powiedzieć z czego to wynika? Bo na chwilę obecną mogę grać tylko na serwerach w Niemczech... a i tak opóźnienia są dwa razy większe niż to widać w przeglądarce serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2 miliony ludzi ma problem z grą, co to jest :) Activision upadło już dawno temu, tylko fanboye ich jeszcze szanują i pomimo tego dalej się pogrążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super.

Po ilości newsów na temat Treyarch mam wrażenie, że gram.pl jest ich głównym współpracownikiem. Nie krępujcie się, lud chce więcej! Jeśli zabraknie zawsze można coś wymyślić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinigami ---> a przeczytałeś chociaż tego newsa? Mam wrażenie, że nie, bo za taką "współpracę" jak ta powyżej, to co najwyżej moglibyśmy zarobić kopa w wiadome miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 14:23, kotlecik5 napisał:

Tylko 2 miliony ludzi ma problem z grą, co to jest :) Activision upadło już dawno temu,
tylko fanboye ich jeszcze szanują i pomimo tego dalej się pogrążają.

To istnieją fanboye firmy, która mówi im otwarcie, że ma ich głęboko, a jej prezes nie kryje się z tym, że chce doić z graczy ile się da oferując możliwie najmniej pracy włożonej w gry i support? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszystkie studia miały takie podejście rynek gier przestałby istnieć:/ Mi to zalatuje czymś bardziej "nie wiemy czemu to się dzieje i nie potrafimy tego naprawić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano istnieją :D

Co do newsa podsumujmy.
Wg. Treyarch gracze wstrzymują rozwój gier których nie da się wydawać bez błędów, które ma tylko ~2 mln osób posiadających grę co jest marginalnym problemem. Okey....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... chyba ,niektórym twórcom gier w głowach się poprzewracało od tej mamony. Traktują nas jak dojne krowy a na zadowoleniu klienta im już chyba nie zależy. Jesteśmy dla nich tylko marnym odsetkiem ,który nic nie znaczy. Dobrze że chociaż jeden facet miał cywilną odwagę i powiedział na głos gdzie takie studia jak Treyarch maja swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega ma mocnego kompa ale mu BO cięło niemiłosiernie... wieszał psy na grze ... aż któregoś dnia zainstalował sobie antyvirusa :D:D:D hehehehe... dużo się wyjaśniło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 14:54, Blasting_Power napisał:

To istnieją fanboye firmy, która mówi im otwarcie, że ma ich głęboko, a jej prezes nie
kryje się z tym, że chce doić z graczy ile się da oferując możliwie najmniej pracy włożonej
w gry i support? :O


A żebyś wiedział, że istnieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:01, arborek napisał:

kolega ma mocnego kompa ale mu BO cięło niemiłosiernie... wieszał psy na grze ... aż
któregoś dnia zainstalował sobie antyvirusa :D:D:D hehehehe... dużo się wyjaśniło....

To jest jakiś specjalny wirus, który tylko BO atakuje? Jak inaczej wytłumaczyć, to że gracze z BO mają problemy, a Crysis, ba nawet niespatchowany Gothic 3 u nich działają dobrze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować