Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Mirror`s Edge to nadal ważna marka. Szanse na "dwójkę" wzrastają?

10 postów w tym temacie

A niech skopią tyłki Activision, bo CoD już sie zrobiło nudne. Pograłem w Black Opsa u kumpla na Xboxie i mówie..zdecydowane nie. BC2 też nie miało super kampanii, ale przynajmniej w sieci gra się fajnie i nie ma tylu bugów...Męczą mnie te dzisiejsze FPSy..wszystkie na jedno kopyto;/ Mam nadzieję, że Bulletstorm okaże sie fajny, to go wtedy kupie. W ciemno niestety nie...A do tego czasu...no coż..Dragon Age sam się nie przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS wyszło w tym samym roku, też ważna marka, a w dwójkę już można grać.

Co do CoDów, to jak dla mnie BF w obecnej postaci czy to 3 czy 5 czy 7 nie ma szans. Co do BO, to też mi się nie podoba multi, zagrywałem się w MW2, WaW był ok, mania na CoD4 mnie jakoś ominęła. Liczę, że tej jesieni będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że twórcami Dead Space''a nie było studio mające taki as w rękawie jak Battlefield 3. Chociaż tej ostatniej kibicuję jak najmocniej i chciałbym żeby wyszła z tego świetna gra to jednak nadal z utęsknieniem czekam na dalsze losy Faith. W Mirrors Edge na prawdę przyjemnie się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również Mirror''s Edge mi się spodobał. Miał trochę krótką kampanię i parę minusów ale był lekkim powiewem świeżości w grach FPP. Najwidoczniej EA po obejrzeniu dema dwójki zrozumiało, że prace nad grą potrwają jeszcze jakiś czas. Zawiesili więc projekt i przydzielili ludzi do Battlefielda 3 jak już wcześniej wspomniano. Zawieszony to jeszcze nie skasowany. Zobaczymy jak się sprawy potoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o wiele bardziej wolałbym " Mirror''s Edge 2 '' niż " Battlefield 3 " 4,5,6 ...
dlaczego? - BF to gra przede wszystkim do multi a ja w multi nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że prace zostały wstrzymane, a nie anulowane, kiedy wszyscy piszczeli, że już nie będzie Mirror''s Edge.

Jak fajnie jest mieć rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować