Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Criterion szykuje nowe DLC do Need for Speed: Hot Pursuit

14 postów w tym temacie

Niestety już przed premierą 1 dlc zapowiedzieli ze żadne na PC nie wyjdzie ale za to mają jakąś inną zawartość na tę platformę no cóż mam nadzieję ze ta ,,inna zawartość" nie skończy się na 2 patchu dającym 3 auta,mi także zbytnio się to nie podoba........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że jednak coś dla PC dadzą. Jak widać kupując tą grę było się wyjątkowo naiwnym. A myślałem że jestem mądrzejszy. Dla nas jedyne co robią to wypuszczają patche które mają sprawić, żeby w ogóle dał się w to grać (co im za bardzo nie wychodzi).
A swoja drogą 7 euro (30 zł) za 3 nowe auta i modyfikację tego co już jest to kiepski interes :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu wyjść na antyfana PC, ale jak ci wszyscy krzykacze sobie wyobrażają to DLC na PC?

EA już raz popełniła ten błąd w przypadku Pro Street i po tygodniu można było ściągnąć scrakowane dodatki... Co jak co, ale ktoś musiał to zrobić, i trzeba mu zapłacić... Po co więc EA ma marnować czas na wersje PC tych DLC jak zaraz ktoś to spiraci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 20:40, Mrocz napisał:

Nie chce tu wyjść na antyfana PC, ale jak ci wszyscy krzykacze sobie wyobrażają to DLC
na PC?

EA już raz popełniła ten błąd w przypadku Pro Street i po tygodniu można było ściągnąć
scrakowane dodatki... Co jak co, ale ktoś musiał to zrobić, i trzeba mu zapłacić... Po
co więc EA ma marnować czas na wersje PC tych DLC jak zaraz ktoś to spiraci?


Dokładnie tak samo sobie wyobrażam, jak BC2: Vietnam na PC. Jakoś się dało to wypuścić, nie? Ja rozumiem, że piractwo jest, ale takie usprawiedliwianie każdorazowo posunięć wydawcy w kierunku anty-pc piractwem uważam za nonsens. Skoro tak im to piractwo przeszkadza - to po co w ogóle wydają na PC gry? Jakoś przy wydawaniu kolejnego gniota na PC za 150 zeta nie przeszkadza im, że jest tu piractwo. A co, kiedy chodzi o DLC, to nagle zaczyna im przeszkadzać? Ja tu widzę jakiś elementarny brak konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego wstrzymałem się z pre-orderem Shift 2. Poczekam i zobaczę jak to jest z późniejszym wsparciem. Zakładam, że sytuacja będzie wyglądać podobnie lub dokładnie tak samo, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak SPLIT SCREEN?


kto wpadl na genialny pomysl by na stronie wyswietlac kilka pierwszych komentarzy a zeby zobaczyc wszystkie trzeba wejsc na forum?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować