Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NASCAR The Game 2011 - nowy trailer

11 postów w tym temacie

Zawsze jak próbowałem grać w NASCAR''a na PC to zazwyczaj nawet nie potrafiłem nacisnąć gazu... nie wiem dlaczego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 17:57, Galder_Grasfiord napisał:

Nascar czyli jazda w karuzeli po kole, nuuddaaa.


Też tak uważam, ale Amerykanie to kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nigdy nie oglądaliście wyścigów serii NASCAR, bo tak naprawdę są bardziej emocjonujące niż Formuła 1. Wbrew pozorom, na owalach dzieje się dużo i często na sam koniec jednego wyścigu, jest więcej wyprzedzania niż w czterech wyścigach F1. Ja się cieszę, że nadciąga gra związana z NASCARem. Martwi mnie jedynie, że Acti macza w tym palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF? Ta gra wygląda niczym stara TOCA. Jakieś kanciaste, tekturowe samochodziki, model zniszczeń? Też jakoś nie widzę. Cała oprawa graficzna jak i fizyka w grze wygląda jak 10 lat temu. No litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie wiem co to, więc napiszę, że to gówno" :)

bardzo chętnie zobaczę gierkę w akcji - ostatnie dobre wyścigi nascar to chyba "nascar racing 3"... jakoś pozostałe tytuły nie były mnie w stanie przyciągnąć na dłużej niż na 2 okrążenia. więc zrozumiałe, że ma dusza jest spragniona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda za ciekawie, aczkolwiek nie szata zdobi człowieka, jeśli można tu użyć takiego porównania..
zobaczymy, co wymodzą z modelem jazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.

"Znafcy" od F1 teraz będą jechać na NASCAR bo to "modne". Podłapali od starszych kolegów gadkę o zakrętach w lewo i 500 "okrążeniowe"j nudy.

No cóż... Ale kto nigdy nie obejrzał takiego wyścigu ten niech zamilczy na wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować