Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza gra freeware?.

104 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 22:39, Matizk12 napisał:

Znacie może jakąś fajną karciankę online, gdzie gra się z innymi graczami, zbiera karty itp
i żeby była darmowa??

cellmons chyba jeśli jescze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 22:45, Lucas016 napisał:

> Znacie może jakąś fajną karciankę online, gdzie gra się z innymi graczami, zbiera karty
itp
> i żeby była darmowa??
cellmons chyba jeśli jescze istnieje



niestety cellmons był płatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię darmowe gry, często tkwi w nich duży potencjał, który nie wiedzieć czemu nie został jeszcze wykorzystany w dużych komercyjnych tytułach...
1.Rubic - gra, w której ustawiamy kostką Rubika, jest bardzo prosta i wciąga na długie godziny (nie mam zwykłej kostki, więc na komputerze często sobie układam), gra ma możliwość zapisania ilości ruchów itd... Gra napisana przez polaka - Marcina Gardyjana...
2.Dim, bardzo trudna platformówka, wciąż próbują ją przejść, mam nadzieję, że wkrótce mi się uda... :P
3.FreeChess - nigdy nie mam z kim grać w szachy, więc pobrałem sobie ten to prosty symulator, niestety program zbyt często głupieje i gra nie jest możliwa, szkoda...
4.N - świetna platformówka, wcielamy się w nija i zbieramy zółte kwadraciki omijając wszelkie przeszkody - wciąga.
5.Kumoon - mały kurczak posługując się trzema rodzajami śmiercionośnej broni musi przewrócić klocki tak by nie stracić ani jednego punkta, bardzo fajny pomysł i realizacja, warto chociażby zobaczyć jak ładnie prezentuje się model fizyczny gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować