Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III na konsole już niemal pewne!

68 postów w tym temacie

ActiBlizzard ma jedną dojną krowę- CoDa i chce sobie zrobić drugą. Ciekawe czy im się to uda. Kasę muszą z czegoś zrobić, pozamykali studio odpowiedzialne za gry muzyczne, wiele im nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo chęć dania szansy zapoznania się z D3 konsolowym graczom do tylko i wyłącznie skok na kasę i tworzenie dojnej krowy :P

Na razie Blizz tylko eksperymentuje. Zatrudnią kogoś - to nic nie znaczy. Podobnie było z multi i co-opem w Arkham City, twórcy szukali ludzi do pracy nad tymi trybami, ale ostatecznie zrezygnowali z ich implementacji, bo jednak im coś nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:17, Zdenio napisał:

No tak, bo chęć dania szansy zapoznania się z D3 konsolowym graczom do tylko i wyłącznie
skok na kasę i tworzenie dojnej krowy :P

A cóż innego ma to być? Robią to z dobroci serca? Chęci pobawienia się w coś nowego, czego wcześniej nie robili? Z pewnością tak i nie chodzi tu wcale o tworzenie produktu którego podstawową rol a jest sprzedanie jak największej liczbie graczy. Wada takiego rozwiązanie to ''śmierć'' gry w chwili zmiany generacji konsol - a wiadomo, ze D1 i D2 żyły (i żyją) na PC dzięki wspaniałemu multi.

Dnia 17.02.2011 o 22:17, Zdenio napisał:

Na razie Blizz tylko eksperymentuje. Zatrudnią kogoś - to nic nie znaczy. Podobnie było
z multi i co-opem w Arkham City, twórcy szukali ludzi do pracy nad tymi trybami, ale
ostatecznie zrezygnowali z ich implementacji, bo jednak im coś nie pasowało.

To jest Blizzard - oni nie eksperymentują, oni zarabiają na tym co się świetnie sprzedaje (bo świetnie trafie w gusta aktualnej publiki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graffis

To nie do końca jest tak, że gdy następuje nowa generacja konsol to o starych się zapomina, w linku w którym podam masz wykaz gier w które możesz jeszcze pograć w USA przez sieć na ps2. Niektóre gry są z 2003 albo 2004 roku.

http://playstation2.onlineconsoles.com/phpBB2/content_gameslist_na.php?sid=e4f29bd80c021a2b7fb41482beec3ed0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to naturalna kolej rzeczy, Blizzard jest przekonany o świetnej sprzedaży tej gry - konsole tylko wywindują wynik. Może dostaniemy cross-platform play - to dopiero byłaby rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:17, Zdenio napisał:

No tak, bo chęć dania szansy zapoznania się z D3 konsolowym graczom do tylko i wyłącznie
skok na kasę i tworzenie dojnej krowy :P

Hehe...
A niby co innego miałoby to być !? :P Oczywiście że chodzi o pieniądze. Na miejscu Blizza zrobiłbym to samo. Jeśli mogę wydać grę na parę innych platform, i nie mam większych problemów ze zrobieniem dobrej konwersji, bądź wersji multiplatformowej na starcie, to czemu nie ?

No chyba że twierdzisz że robią to z dobroci serca, i są gotowi rozdawać D3 na konsole za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzicie "tylko i wyłącznie" w moim poście? :P

Jasne, że chcą zarobić, ale przy okazji dając szansę na spróbowanie D3 masie ludzi, która nie ma dobrych komputerów do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design jak na konsolówkę także nie dziwne to jest... głupi sarkazm, cholera gdzie podziały się te wszystkie ręcznie rysowane lokacje : ((. Zresztą kij z tym, to miało swoje piękno ale fabuła, klimat i te wspaniałe CGI były po prostu esencją ! Nie mogą tego zepsuć bo pierwszy rzucę kamieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Wszystko fajnie.. StarCraft kosztował 200zł na PC :) Czyli na Konsole Diablo 3 będzie za 400 ? Hm.. No dobra 350 ? Pewnie ludzie i tak kupią, a Blizzard będzie pływał w jeszcze większej kasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to wszystko.
"Diablo III pasuje do konsol?"
"Diablo III może na konsole?"
"Diablo III chyba na konsolach!"
"Diablo III na konsolach prawie pewne!"

Niech najpierw skończą w końcu ten trwający
latami happening powszechnie zwany produkcją
potem mogą sobie robić porty nawet na Pegazusa.
Swoją drogą nie chce być prorokiem ale chyba
nie muszę mówić jak skończył konsolowy "Starcraft: Ghost"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo na konsole.. świat rzeczywiście ma się już ku końcowi :) Jeszcze niech WoWa przeniosą to już w ogóle kaplica będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał aby takie newsy nie były tworzone na postawie przypuszczeń... Mnie odkąd widziałem kilka gameplayów to gra mnie odrzuciła... A świat Diablo mi się bardzo podoba, przeszedłem wszystkie części po parę razy, przeczytałem wszystkie książki więc szkoda że ta część mi nie przypada do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torchlight zrobili na konsole, to D3 tym bardziej można wydać. W końcu mniej skomplikowanej rozgrywki Blizz nie mógł stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:39, Shinigami napisał:

Moim zdaniem to naturalna kolej rzeczy, Blizzard jest przekonany o świetnej sprzedaży
tej gry - konsole tylko wywindują wynik. Może dostaniemy cross-platform play - to dopiero
byłaby rewolucja.


Zdecydowanie tak! FPSy mogą się nie sprawdzać ze względu na to, że konsolowcy nie nadążają, ale H&S czy tam Action cRPG jakim jest Diablo 3 daje o wiele większe możliwości współpracy bądź rywalizacji, bo nie ma tam celownika czy czegoś.
Tylko jakby się miał Battle Net z Playstation Network czy Xbox Live? Nie mam konsoli to nie wiem, nawet jak działają dwie ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 23:09, Dasqez napisał:

Diablo na konsole.. świat rzeczywiście ma się już ku końcowi :) Jeszcze niech WoWa przeniosą
to już w ogóle kaplica będzie.


Znaczy się, że świat się już skończył, bo pierwszy Diablo na konsolach wylądował już dawno temu. :P
---
Diablo 3 coraz bliżej konsol, fajno jest, nigdy nie byłem temu przeciwny, ba na padzie spokojnie dałoby się w niego zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Co prawda daleko mi do gracza dostającego palpitacji serca na myśl o D3 ale kupię grę na pewno. O ile pokaże się na konsole.


PS. Dwójka wymiata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować