Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III na konsole już niemal pewne!

68 postów w tym temacie

D3 na konsole jest już na pewno w produkcji, teraz to tylko zagrywka marketingowa. Dlatego właśnie czekamy dłużej niż potrzeba na wydanie wersji PC, bo czekają aby wydać w tym samym lub bliskim terminie z konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeszcze niech WoWa przeniosą

Dnia 17.02.2011 o 23:09, Dasqez napisał:

to już w ogóle kaplica będzie.


Kiedyś powiedzieli, że ich jedyna marka jaką w ogóle widzą na konsolach to Diablo. BTW: ja się będę naprawdę śmiał jak po tym cały hypie wokół potencjalnego Diablo III na konsolach okaże się, że robią spin offa w Sanktuarium tak jak robili Ghosta.

Zresztą: szukają człowieka, ale to nie znaczy ze od razu znajdą. Więc jeżeli to faktycznie będzie D3 na konsole to rok - dwa po premierze PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 23:19, Berkel napisał:

Tylko jakby się miał Battle Net z Playstation Network czy Xbox Live? Nie mam konsoli
to nie wiem, nawet jak działają dwie ostatnie.


Z Sony pewnie by się jakoś dogadali jeszcze. Ale MS raczej nie lubi mieć "konkurencji" dla swojego Live. A też wątpię, żeby Blizzard miał zamiar odpuścić Battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie w jednym zdaniu nazwy gry Blizzarda i słowa "pewne" nie powinno zaistnieć. Z nimi nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 23:23, Pile napisał:

Świetnie. Co prawda daleko mi do gracza dostającego palpitacji serca na myśl o D3 ale
kupię grę na pewno. O ile pokaże się na konsole.


Czyli nie kupisz. Proste. Albo po prostu zmodernizuj PC - jest taniej niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Diablo ]I[ na konsole ?? hauhauhauahuahauhaauh uahauhauah uahuahauah ahahahahahahaahahah!!!!!!.
Koniec śmiechu, teraz na poważnie :P.
Pamiętam D1 na konsole, ale to było co innego. Już II części nie wydali w wersji konsolowej .. Bo po co? sensu nie ma. Gra do dziś się sprzedaje po tylu latach jej istnienia. D3 na konsole nie pasowałby zakończyło by się to klęską i totalnym katastrofem. Przecież Diablo to przede wszystkim BN ja do dziś tnę po CBN i do dzis ilu graczy w to na świecie pocina. Zgadzam się także z wypowiedzią forumowicza
Ekonochrist''a Ile to jeszcze czekać można. =.= pierwszy game play ukazany w połowie 2008, to ta gra chyba miała 1% ukończenia. Chyba uruchomili ją tylko po to żeby przerwać tą falę niedomówień, plotek i niejasności, oraz dali odpowiedź na nękające ciągłe pytania chorych fanatyków D. Czy D3 będzie czy nie będzie!!!???

PS: Ja do dziś bo BN cisnę w D][. Czekam z niecierpliwością na D ]I[ ... mimo IMFO iż już silnik tej gry zapewne jest stary, bo nie ma co się oszukiwać, silnika graficznego już nie zmienią na sete. Dojdą zapewne nowi gracze ale i fanatycy diablo pozostaną. Co z tego wyniknie ?. Przyszłość nam pokaże :)


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy w ewentualnej wersji konsolowej będzie dostępny Battle.net.

Tak czy inaczej, te newsy są już naprawdę męczące. Będzie - OK, nie będzie - tragedii nie ma. To tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to ni ziębi, ni grzeje. Byle tylko wydawanie tego na konsole nie doprowadziło, jak przy wielu multiplatformowcach, do zaniżenia jakości na PC przez różnej maści kompromisy (przykładowo, nie wyobrażam sobie grania padem w D2).

Jak na razie wieści o D3, ze zmianami w klimacie i szacie graficznej (na Wow-ową) są dość niepokojące. Ale Blizzard to jak dotąd jedyna firma na rynku, do której mam na tyle duży kredyt zaufania, że nawet takie niepokojące rzeczy nie zrażają mnie jeszcze do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 07:32, Eguroll napisał:

Niestety muszę stwierdzić, że tą decyzję Blizzard się zeszmacił...


A to czemu? Przecież Blizzard nie robi gier społecznie. Poza tym to dużo osób woli grać na konsolach więc czemu ich zmuszać do grania na PC?

PS. Kurcze, ciekawe, że w tym wątku wypowiadają się przede wszystkim ludzie którzy na konsoli nie grają. Wydaje mi się, że powinno im wisieć to, że gra ukarze się na konsolach... Nie sądzę, żeby ta wersja mogła mieć wpływ na wersję na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz liczy się kasa. Dlaczego zarabiać tylko z pc jak można i z konsol. Cena gry na pc średnio 100zł a na konsole 200zł więc sprawa jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jęczycie. D3 wyjdzie na konsole, ale jak Blizz zobaczy, że sprzedaż na PC jest większa (co jest możliwe) to sobie darują z D4 na konsole i spróbują znowu za kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz to firma, która najpierw myśli, potem działa. Jeśli zatrudniają kogoś, komu tematyka konsol jest bardzo bliska, to na pewno maja już gotowe rozwiązania, jeśli chodzi o interfejs D3 dla konsol. Zresztą, powtarzam od dawna, że D3 jest wyjątkowo konsolowe, jeśli popatrzymy na nowy sposób prowdzenia rozgrywki (choćby orby regenerujące życie) i samo posługiwanie się skillami.

W przypadku PS3 widzę opcję Move :). Do gry typu point&click pasuje jak ulał. Ale jesli mój lapek pociągnie D3 bardzo płynnie i na pełnych detalach, to raczej nie zdecyduję się na wersję dla PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zły pomysł. Nie mam absolutnie nic przeciw konsolom, ale niektóre gry powinny pozostać na swojej macierzystej platformie... Niech to tylko nie odbije się na jakości lub czasem oczekiwania na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 08:24, Griba napisał:

Teraz liczy się kasa. Dlaczego zarabiać tylko z pc jak można i z konsol. Cena gry na
pc średnio 100zł a na konsole 200zł więc sprawa jasna.

Diablo III będzie kosztować pewnie z 200 złotych,tak jak to było z SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi ostatnio mówił że Blizzard na konsole nie musi wydawać, owszem musi i D3 to będzie pierwsza i nie ostatnia gra na konsole. Cóż Blizzard to już nie Blizzard trzeba zaznaczyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 03:05, Vojtas napisał:

Czyli nie kupisz. Proste.


A skąd ta pewność? Kula jasnowidzenia? Wizyta u wróżki? Tez chcę poznać przyszłość, proszę :]

>Albo po prostu zmodernizuj PC - jest taniej niż kiedykolwiek.

Co by tu kupić..samą kartę graficzną czy kompletną konsolę w cenie tej karty. Hm..wybór wydaje się oczywisty i nie jest nim kawałek elektroniki w gniazdku PCI-E :]

Diablo 3 na konsolach mnie nie grzeje tak samo jak nie grzeje na pc. Ale z chęcią sprawdzę na swojej plazmie :] To nie pierwszy i nie ostatni produkt blizza na konsolach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Tak czy inaczej, te newsy są już naprawdę męczące. Będzie - OK, nie będzie - tragedii

Dnia 18.02.2011 o 07:25, Henrar napisał:

nie ma. To tylko gra.


Otóż to :) Do tego, nie tylko te newsy są już męczące, ale przede wszystkim komenty pod nimi - przeważnie wciąż te same, tak żeby news był kompletny ;-) :

- "gra zostanie uproszczona": jest :) Jest to o tyle ciekawe, że nic prostszego jak Diablo nie da się już zrobić, no ale kto by się nad tym zastanawiał ;-)))

- "wersja PC ucierpi przez konsolowe": jest :) Hmm... wersja blaszakowa już się robi od dawna, konsolowej nawet oficjalnie nie zapowiedzieli... hmm... ;-)

- "pewnie zrobią jakiegoś spin-offa a nie pełnoprawne Diablo 3, buahaha" : jest :) (a biorąc pod uwagę, że takie rzeczy pisze pracownik tego serwisu, to ręce mi wręcz opadły. Do tego w newsie jak byk stoi do produkcji jakiej gry szukają tego człowieka...)

- "wyjdzie rok czy dwa lata po wersji PC, ja skończę ją do tego czasu ze 100 razy": jest :) - jak wiadomo porty wydane po takim okresie czasu stają się kompletnie niegrywalne i 100% gorsze od wersji natywnej :) Tzn. porty PC-> Konsola. W drugą stronę to działa inaczej - porty zyskują na grywalności, contencie i dostają 100% do zajebistości, bo wychodzą na najlepszą platformę i są kierowane dla "hardkoremastergamingrace" ;-)

- "nie będzie battlenetu, będzie live/PSN": jest :) Hehe, jakby to miało jakieś znaczenie ;-) Zwłaszcza po tym jak Blizzard większość elementów BN 2.0 zerżnął ordynarnie z live...

- "nie da się grać padem": jest :) To pozostawię bez komentarza ;-)

-"na konsolach gra się nie sprzeda": jest :) Hmm... Blizz i Diablo to pecetowe marki, więc obstawiam że na blaszaku im zejdzie najwięcej. ale żeby od razu wieszczyć klapę portu ?

-"nie będzie modów, wieć to już nie będzie to samo": nie ma... :/ Aż dziwne, że nikt o tym nie wspomniał - jestem rozczarowany :( Zawsze przy takich newsach ten wątek się pojawia - przecież bez modów każda gra jest absolutnie niegrywalna i nie da się z niej czerpać przyjemności :(

- "gra umrze wraz z premierą nowej generacji konsol": jest :) Wprawdzie ktoś to obalił już w jednym z pierwszych newsów, podająć jakieś starocie z PS2, w które ludzie nadal grają po sieci, no ale kto by się tam przejmował faktami ;-) ?

- "Blizzard się zeszmacił, zdradził": jest :) A jakże - haha :)))

No to chyba na tyle. Czy o czymś zapomniałem ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować