Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm nie ma konkurencji - zobacz najnowszy zwiastun!

40 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2011 o 10:32, Kafar napisał:

> W takich chwilach jestem dumny że jestem polakiem (pociekła łezka...)

Gdybyś widział ile w tej firmie jest z Polski to prawdopodobnie łezka by Ci ciekła tylko
dlatego że ta firma jest w warszawie ;P

A ile w ligowych klubach piłkarskich jest graczy z tych krajów?? Np. W Premier League w klubach takich jak Arsenal jest w pierwszym składzie może 3 Anglików i to nie wiem ale Anglicy kibicujący drużynie i tak są z nich dumni<Brawo Wojtek Szczęsny za mecz z Barceloną>. Niemców<rodowitych> z pierwszego składu ich reprezentacji też można policzyć na palcach jednej ręki a czy ich kraj nie jest z ich dumny jak wygrywają??
Twoje podejście naprawdę świadczy iż jesteś zatwardziałym narzekaczem. A jeżeli się tyczy polaków w PCF to jest ich więcej niż ci się wydaje i to na każdym szczeblu zawodowym który w tej firmie istnieje.
A poza tym każda dobra firma ma w swoich szeregach obcokrajowców, tak też jest z PCF ale czy to jest już powód by odpuścić sobie bycie dumnym z tego powodu iż polska firma robi coś naprawdę dobrego?? Ja uważam, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak tyle dennych zdań w jednej odpowiedzi. A czy ja mówię że się nie ciesze? Czy coś takiego powiedziałem? Albo że to źle? Czy COŚ takiego napisałem? Więc naucz się czytać i potem poprawnie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 10:45, SarenkaB napisał:

Tak,tak,wszyscy jesteśmy dumni że Polacy robią takie zajebiste gry,głupi Amerykanie są
głupi,odśpiewajmy hymn.


Weź bo małysz na Ciebie najedzie jak niemcy na polske. xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka : Duke może sie pokazywać. Własnie Duke ma być ,,otwarty'''' a nie liniowy jak ta gra.
No ale muza mogłą by być ostrzejsza ale co mi tam, i tak pre-order edycja specialna jest.

Tylko oczekiwać do premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 10:30, Kafar napisał:

A co jak jestem nałogowym narzekaczem i widziałem grę?;/ cholera nie mieszczę się już
w Twojej ocenie.


Hahaha :) i tu się mylisz. Prosty warunek logiczny jeśli jesteś i jednym i drugim to znaczy że jesteś albo jednym albo drugim :D a nigdzie nie powiedziałem że jesteś narzekaczem który nie widział gry :D po raz kolejny się mylisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 11:39, Kafar napisał:

Nie ma to jak tyle dennych zdań w jednej odpowiedzi. A czy ja mówię że się nie ciesze?
Czy coś takiego powiedziałem? Albo że to źle? Czy COŚ takiego napisałem? Więc naucz się
czytać i potem poprawnie odpowiadać.

"Gdybyś widział ile w tej firmie jest z Polski to prawdopodobnie łezka by Ci ciekła tylko dlatego że ta firma jest w warszawie ;P" a co tu dałeś do zrozumienia. Sam nie rozumiesz tego co piszesz?? No cóż, zdarza się.
A poza tym to jak ktoś odczyta to co piszesz i jak to zinterpretuje to raczej kwestia indywidualna?? No chyba, że pisząc to myślałeś o niczym.Ja to odczytałem jak byś kpił sobie z tego faktu iż ktoś się cieszył z tego iż to polska firma<która według tego co można wyczytać z tego co wyżej zacytowałem w "" ma tyle wspólnego z polską co siedziba> wydała tą grę.
Cóż ale ty nie dopuszczasz innych interpretacji twych słów niż twoja własna.
Dennych zdań?? W jakim sensie one takie są?? Bardzo ładnie odnoszą się do tego co napisałem wyżej, coś z zamysłu polaków wcale nie musi wokół siebie skupiać samych Polskich "wykonawców" by dostarczyć komuś powodu do dumy z tego iż wkład w to "coś" mają <też> Polacy.
I z łaski swojej nie skracaj, przeinaczaj mojego nazwiska i nie kpij sobie za jego pomocą gdyż to jest co najmniej nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:28, arborek napisał:

Wiem, wiem... patrzysz i sobie myślisz że przeciwnicy giną sami na widok gracza i nie
ma w tym żadnego skilla...


Nie do końca o to mi chodziło. Chodziło mi raczej o to, że patrząc na tę grę przestaję się dziwić restrykcjom wprowadzanym w niektórych krajach wobec brutalnych gier. Ja dziękuję i postoję, nie bawi mnie promocja mordobicia w takim wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest gra odmóżdżacz ; ) Nie ma się co spodziewać realizmu pokroju coda itp, tu chodzi o zabawę jak to powiedzieli na początku, tak jak dawniej, pamiętacie Serious Sama? Tam też większość to było strzelanie do setek potworów.
Po męczącym dniu, kiedy już Ci się nie chce myśleć to wolisz zmusić swoje szare komórki do wysiłku i rozegrać pasjansa czy postrzelać do wrogów nie wysilając się zbytnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:13, Budo napisał:


Eeee, czy wszyscy uważają za zajebiste latające wszędzie mięcho, nazywanie zabijania
w fontannie krwi "skillem" i wodotryski flaków oraz punktowanie za jak największą rzeźnię?
Oo

Nie patrz na efekt końcowy, tylko na urozmaicony, sprawiający tonę frajdy i stawiający wyzwanie gameplay, którego dopiero wynikiem są flaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer rzeczywiscie efektowny, mimo ze rzadko gram w FPSy to ten prezentuje sie bardzo dobrze, ze az chcialoby sie postrzelac. Czy tylko mi nasuwaja sie skojarzenia z Gears of War?
Zycze sukcesu Chmielarzowi, nasza mloda branza gier tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 00:12, Zaitsev napisał:

Nie patrz na efekt końcowy, tylko na urozmaicony, sprawiający tonę frajdy i stawiający
wyzwanie gameplay, którego dopiero wynikiem są flaki.


Sorry, nie kupuję tego. Można zrobić grę wymagającą skilla i dającą satysfakcję, a nie wyglądającą jak wizyta w rzeźni, wolę takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować