Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów "najładniejszym RPG-iem w historii"?

86 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2011 o 16:18, maciekwitek napisał:

Nowych obrazków jest więcej niż tylko te 4. Jest jeszcze nowy las, Triss po kąpieli,
Geralt na moście linowym, ciężkozbrojni w walce. Wystarczy wejść na forum wiedźmina i
poczytać.



http://www.gameblog.fr/images/actu/news/20853/95910/TheWitcher2-AssassinsofKings_Multi_Editeur_086.html

Oto wspomniane screeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszy RPG to to może nie będzie, ale na pewno będzie to świetna gra z doskonałą grafiką. Oby twórcy zadbali by gra była w miarę dopracowana, bez większych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda. Niektórzy narzekali na zastój w grafice, to teraz będą mieli podstawy aby wywalić kasę na nowa kartę grafiki i procesor :) CDPR już sugerował, że do takiej grafiki będzie potrzeba naprawdę mocnego sprzętu. Nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "łeb" to co najwyżej możesz puknąć się ty, wierząc, ze gra będzie w 100% taka jak na promo screenach [kto pamięta retuszowane screeny z 1szego wieska i promo screeny te wie do czego piję]

dla porównania :

http://www.goplok.com/wp-content/uploads/2009/11/unreal3_09.jpg
http://www.psu.com/media/cryunreal/cryunreal_01.jpg

Dla mnie szału nie ma, ot zwykły standard, zwłaszcza, ze ta gra mocno szykuje się pod konsole więc engine musi być technologicznie dopasowany.
Rewolucję graficzną zrobił niestety tylko crysis w dniu w którym się ukazał, na kolejną imho poczekamy następnych kilka ładnych lat [aż wyjdą ps4 i kolejny xbox...hmm x720 =P ? - czyli nomen omen nie prędko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iRReniQs

Dziwne... bo ja przed chwilą dostałem ślinotoku i wyleciał mi jęzor... Nie wiem może ja jestem jakiś dziwny ale dla mnie Wiedźmin 2 już po obrazkach pokazuje że na pewno powalczy o tytuł najładniejszego RPGa. Do tej pory nie widziałem ładniejszego RPGa.

Jeśli patrzeć na screeny, to fakt, wygląda ślicznie. Ale trzeba pamiętać, że to jedynie statyczne screeny. Na gameplay''ach już aż takiego ogromnego szału nie ma (choć nie powiem, jest bardzo ładnie).

Inna sprawa, że jeśli brać pod uwagę screeny, to Skyrim wygrywa (IMHO) z W2 w cuglach.

Wiadomo Wiedźmin będzie miał ciężko bo będzie jeszcze Skyrim i Mass Effect 3 w tym roku ale przypominam że ta gra nie ma tak dużego budżetu jak Skyrim czy ME.


Wiesz, mnie jako gracza to, jaki gra ma budżet, niespecjalnie interesuje. Interesuje mnie to, co dostaję za moją kasę :)

Niemiec66

Ci co mówią ze grafika w wiedźminie nie powala niech się pukną w łeb.
http://download.gameblog.fr/images/jeux/5160/...teur_095.jpg


Całkiem ładne screeny. I co w związku? Jeśli to samo zobaczę na żywo, grając, to wtedy pogadamy.

Do wszystkich:

Nie zrozumcie mnie źle. Nie życzę źle Wiedźminowi. Szczerze mówiąc, to jest to gra, na którą aktualnie najbardziej czekam w roku 2011 (no, może nie licząc Duke''a :) ). Ale śmieszy mnie takie robienie z tej produkcji mistrzostwa, gry wszechczasów, czy najśliczniejszego cRPG PRZED premierą.

Wszak wszyscy wiemy, że na statycznych grafikach, trailerach czy starannie przygotowanych gameplay''ach zawsze wszystko wygląda cacy - a nieraz rzeczywistość MOCNO to weryfikuje.

Dlatego nie chcę mówić o Wiedźminie 2 nic złego, ale uważam też, że z kolei, mówiąc dosadnie, "spuszczanie" się nad tym, jakaż to mega-hiper-super-produkcja będzie, zanim jeszcze będzie nam dane w nią zagrać, jest cokolwiek bezsensowne. I śmierdzi fanboystwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ...
" Skyrim " jakoś nie powala graficznie,to co widziałem do tej pory wygląda jak " Oblivion " na sterydach
" Mass Effect 3 " będzie na silniku który wykorzystuje " ME2 '' na PS3,więc też nie będzie jakiegoś wielkiego skoku jakościowego.
Jeśli tylko cały " Wiedźmin 2 " będzie wyglądał tak,jak panorama zamku po ucieczce z lochów to będzie to najładniejszy RPG roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 16:43, Niemiec66 napisał:

Ci co mówią ze grafika w wiedźminie nie powala niech się pukną w łeb.

http://download.gameblog.fr/images/jeux/5160/TheWitcher2-AssassinsofKings_Multi_Editeur_095.jpg

No ten screen jest mocny. Grafika powala, moim zdaniem to jednak jest najlepiej wyglądający RPG. Skyrim vs ME3 pewnie powalczą o 2 miejsce. Wnosząc po pierwszym Wiedźminie i po tym co do tej pory wiadomo, to także będzie RPG z najlepszą muzyką i fabułą w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age II zje na śniadanie, ale mamy jeszcze LOTR: War in the North i Skyrim. Na szczęście to nie grafika jest najważniejsza w grach (zwłaszcza RPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 16:03, DambialkoX napisał:

No niestety musisz się uzbroić w cierpliwość :D. Maj już niedługo, raptem 4 miechy :D


Raptem 4 miechy? Chyba ktoś tu nie umie liczyć, zostają dokładnie 3 miesiące bez jednego dnia do premiery 17 maja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<moim zdaniem>ME3, Skyrim i DE2 nie będą ładniejsze gdyż są robione od razu na wszystkie platformy a co za tym idzie wersja PC będzie musiała na starcie iść na parę kompromisów. W2 tak nie ma, wersja konsolowa jest jak na razie jedną wielką niewiadomą. Zależna jest od sprzedaży Wieśka na PC. A co za tym idzie to wersja PC jest robiona tylko i wyłącznie z myślą o blaszakach.</moim zdaniem>
Screeny są śliczne lecz nie ma co oceniać grafiki przed dostaniem w swoje ręce gotowego produktu. Takie ocenianie jest co najmniej nietrafione.

Jejku, trzeba zmienić starą poczciwą konserwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt z lunetą od razu skojarzył mi się z Jackiem Sparrowem w scenie, w której razem z Barbossą wypatrywali czegoś na morzu :P Przed pojawieniem się "dwójki" przydałoby się przejść pierwszą część, po formacie jakoś straciłem chęci, choć sejwy być może jeszcze gdzieś mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho czarni na pierwszym zdjęciu (chodzi o Nilfgard nie żebym był rasistą) zapowiada się ciekawie. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 19:15, Ekonochrist napisał:

barth89 racja ale ja sugeruję zacząć od pierwszego, czyli od wspomnianej Triss.
http://www.gameblog.fr/images/jeux/5160/95921/TheWitcher2-AssassinsofKings_Multi_Editeur_097.html
Nie będę tutaj wniebogłosy chwalił, zobaczymy jak to będzie w akcji wyglądało. Niemniej
jednak jest dobrze.


Na tym screenie widać wyraźnie o wiele lepszą mimikę. Oczy w końcu żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować