Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów "najładniejszym RPG-iem w historii"?

86 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2011 o 12:53, michal_w napisał:

Że niby fabuła się liczy itp. wciskanie kitu.


Wciskanie kitu czy nie pierwszy Wiedźmin graficznie nie powalał, za to dialogi i sama fabuła stały na wysokim poziomie, głównie za to tytuł był chwalony. Klimat książek Sapkowskiego jest na tyle unikalny i odczuwalny w Wiedźminie, że wypada tylko pogratulować tym odpowiedzialnym za ''wczucie się'' w prozę. Dobra gra cRPG zapada w pamięć dzięki historii i złożoności świata, przynajmniej tak było kiedyś.

Dnia 19.02.2011 o 12:53, michal_w napisał:

A całkiem przypadkiem
cRPG roku zostaje Mass Effect 2, pewnie ze względu na oryginalną i wielowątkową fabułę.
:-D


ME to... gra stworzona przez rzemieślników którzy wiedzą jak zainteresować graczy, nie zapominając o tym, że był to tytuł stworzony na początku tylko na konsole. Jeśli umieścić go w ramach jakiegoś gatunku to można śmiało powiedzieć, że to gra stawiająca ogromny nacisk na walkę z elementami RPG. Popularność zdobyła ogromną, nic dziwnego przecież w realiach w jakich umieścili ją twórcy nie ma żadnego konkurenta. Fabuła choć liniowa i przewidywalna do tragicznych nie należy, uniwersum w jakim rozgrywa się akcja również słabe nie jest.

Dnia 19.02.2011 o 12:53, michal_w napisał:

I tak co roku, zawsze "najlepszy" jest tytuł z największą kasą na hype i fajerwerki.


Powiedz tylko, kogo te ''prestiżowe'' nagrody interesują. Jeśli ktoś gra, wybierze tytuł z głową nie sugerując się szumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 21:46, Konrad512 napisał:

Ale pamiętasz, że ME3 już nie jest exem, prawda? :>


Czy to prowokacja,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla ciebie to tak, bo do niedawna wznosiles peany na czesc mariazu boskiego Bioware z boskim Microsoftem, a teraz straciles swoj najwiekszy argument do robienia wiochy na forum, za co 10 razy dostales embargo na gram.pl Pragne cie zatem poinformowac, ze oparta na silniku ME3 wersja ME2 na ps3 nie ma podjazdu do tego "moda do Obliviona", ktory widac na screenach (tak apropos prowokacji);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2011 o 12:41, Pietro87 napisał:

Dwójka na gameplayach również, ostatni [rzekomo grudniowy, a ja temu wiary nie daję nie
mniej to moja subiektywna opinia] pokazał jak już raz mówiłem loadingi rodem z morrowinda,
piękna wodę a już jej animację rozpikselowaną jak w grac z 4 epok w tył, masę bugów które
szkoda tu po raz nty wymieniać i dziadowskie animacje rodem z poprzedniej części [geralt
vel drewnianienko ftw]

Obejrzyj sobie ten wspomniany gameplay i najnowsze dev diary. Sam zobaczysz różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym Wiedźminie musiałem wymienić komputer, bo nie dał rady. Obawiam się, że tym razem będzie tak samo, bo gra wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje ze do maja doszlifują gre, nie będzie tyle błędów c w jedynce nawet po najnowszym patchu.
Gra i tak prezentuje sie świetnie.
Niecałe 3 miesiące i gra będzie na mojej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować