Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bizarre Creations żegna się wzruszającym wideo

15 postów w tym temacie

absmak... Ty to masz w bani widać...
Inni mieli by to w dupie, a myśleli by o tym że są bezrobotni, a oni jeszcze znaleźli chwilę czasu na pożegnanie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..nie no qur... wiecie co - Activision po raz kolejny pokazało , że ma wszystkich w dupie. Łącznie z graczami i klientami. To mi zaczyna działać centralnie na nerwy ...
Bo kolesiom się przy eksperymencie poślizgnęła noga to wypier... ale jak pgr się sprzedawał to było wszystko cacy .. no qurr...
widać że przydałby się porządny gracz na rynku który by zamieszał, i te zatwardziałe skostniałe dupska starych pryków zlekka skopał, bo się panom po WOW ie (który też się skończy) w tych pustych, pazernych łbach poprzewracało .. Gratuluje ACTIBLIZ - wkrótce gry dla was będą robić tylko desperaci.. albo zarząd podkasa rękawy i ruszy swoje tłuste dopska i ryje wypełnione botoksem i sam zacznie kodować ..
gratuluję, podziwiam i teraz wypier... ć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACTIVISION rządzi rada nadzorcza i księgowi.Oni nastawieni są tylko i wyłącznie kasa. Prawdziwa AMERYKA. Całe szczęscie że jeszcze tym nie przesiąkliśmy ....smrodem kapitalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi Bizarre Creations, bo bardzo slabym James Bond 007: Blood Stone, nie szkoda. Juz nigdy wiecej slabej gry nie zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem najazdu na absmaka, nie spodobało mu się wideo i to jego sprawa i zdanie, mnie również filmik ani nie wzruszył ani nie przypadł do gustu. Mogliby zrobić nieco lepszy tym bardziej, że to taka swoista wizytówka końca, albo robić coś "dobrze" albo w ogóle.

@ Sebbba99
Bizarre nie robiło PGR ani na zlecenie Acti ani nie było pod ich skrzydłami, więc dla Acti cacy już nie była słaba sprzedaż Blura i nowego Bonda to i skasowali studio - prawa rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w filmiku ukazano tylko parę najnowszych tytułów. Mogliby pokazać jakoś chronologicznie swoje produkcje (te wcześniejsze też są świetne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować