Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Batman: Arkham City

10 postów w tym temacie

Jest błąd. Imię voice aktora grającego Jokera to Mark Hamill, a nie Hammil.
Jeśli ktoś go nie kojarzy to ten aktor grał Luke''a Skywalkera w Star Wars.

Btw, to jego ostatnii występ jako Jokera w tej serii, czy w ogóle?
Hamill dawał głos J w całej masie gier/kreskówek, między innymi w DCUO. Ciekawe kto by zagrał tą postać w expansion gdyby MH jednak zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni występ jako joker w ogóle.
Miał w Arkham Asylum wystąpić już po raz ostatni ale zgodził się bodajże na sequel.
Jego ostatnia rolą w animowanym filmie był głos jokera w Batman Beyond Return of the Joker.

Jest kilku ludzi od voice actingu potrafiących bardzo dobrze podrobić Marka, aczkolwiek to nigdy nie będzie to samo.
Jako posiadacz oryginalnej serii animowanej batmana z oryginalnym dubem angielskim wiem coś o tym, nikt nie zrobi Hamila tak jak on sam =)

Btw w AA wielu oryginalnych aktorów robiło swoje postacie, vide Harley Queen, Batman, Gordon, Joker nie był tym jedynym =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co artykuł o Gacku, to coraz mniej cierpliwy w oczekiwaniu na tę grę!
Niech no tylko ogłoszą kolekjonerkę i zorganizują na nią pre-order, a już mają moje pieniądze w garści :)
Jestem pewien - TO BĘDZIE WIELKA GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Mark Hamill nie będzie podkładać głosu Jokerowi w filmach animowanych :(
W ostatnim filmie "Batman Under the Red Hood" ( swoją drogą bardzo dobry ), Jokerowi głosu użyczył John Di Maggio ( Marcus Pheonix z "Gears of War" ) moim zdaniem spisał sie ale Hamilla nigdy nie przebije, ahh scena z "Batman Beyond the Return of the Joker" w opuszczonym Arkham Asylum jest na to dobrym dowodem :P
No ale cóż w grach poświęconym Batsy''emu jak i uniwersum DC na bank go jeszcze usłyszymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się naprawdę ciekawie, a po przeczytaniu tego tekstu już jestem pewien, że twórcy w żadnym aspekcie nie zawiodą. Brakuje mi tu tylko polskiej wersji językowej do szczęścia, bo choćby nie wiem jak ta gra była dobra to bez pełnego zlokalizowania jej nie kupię. Sam uważam, że seria zakończy się na Arkham City, co może oznaczać, że twórcy zajmą się innymi Superbohaterami jak np. Spider-Man, czy też Super-Man. A żeby Batman: Arkham City było grą idealną to faktycznie brakuje tutaj jakiegoś trybu multiplayer, czy chociaż jakiejkolwiek kooperacji. Ale jeśli gra ma nas przekonać do tego, że twórca dobrze zrobił zajmując się tylko trybem dla pojedynczego gracza to do gry jestem nastawiony optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mnie jakoś do szczęścia nie potrzeba było trybu multi w Arkham Asylum. Najwyższy poziom trudności zrobił to, co zamierzałem, czyli przytrzymał mnie przy tytule na tyle długo, bym mógł się wręcz nabawić frustracji życiowej przez niego... :) A co do Arkham City, to niespecjalnie się przejmuję jakością tej gry, bo wiem, że będzie dobra. Czy Epic Games kiedyś zawiodło? Nie powierzają takich projektów amatorom, tylko profesjonalistom. Nie grałem w słaby tytuł z tej "stajni". A skoro wspomniano tryb kooperacji, to tak na prawdę z kim miałby się Batman kooperować? Z Alfredem? Nie mam bladego pojęcia, czy Robin się pojawi, bo nic na ten temat nie wyczytałem, nie licząc spekulacji i przeróżnych ankiet. Ale skoro raczej nie, to bzdurą byłoby robienie trybu co-op w grze o JEDNYM pogromcy przestępców i świrów wszelkiej maści. :) A co do Jokera, to dla mnie wciąż niedoścignionym wzorem jest Jack Nicholson. I pomimo, jak by nie był wspaniały voice-acting kogokolwiek innego, to i tak wciąż w moich uszach na słowo "JOKER" słyszę charakterystyczny chichot jegomościa z "Batmana" Tima Burtona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w ogóle w Batmana, ten typ grafy mi zbytnio się nie podoba.
Ale chyba muszę się skusić i zagrać od początku a jak się spodoba to Arkham City zakupić sobie.
Jakoś nie mogę znaleźć dobrych argumentów które mnie przekonują do zainwestowania pieniędzy, zawsze mi się wydawało ze ta gra jest dla młodszego pokolenia i mnie nie zadowoli jak inne gry w które grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy

Spoiler

Quincy Sharp aby nie UMARŁ w pierwszej części? A tu bam, burmistrz?

Proszę, żeby mnie ktoś poprawił, jeśli się mylę, ale grałem dość nie dawno w jedynkę i pamięam to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować