Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalecane wymagania sprzętowe Crysisa 2 (nieoficjalne)

53 postów w tym temacie

karta graficzna GeForce GTX 560 Ti lub Radeon HD 4870 X2 z 1,8 GB VRAM (DirectX 11, Shader Model 3.0/4.0

Radek 4870 X2 obsługuje DX11? To na pewno dobra karta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd - odwrotnie trochę z roździelczością - 1680*1050.


Pierw odruchowo spojrzałem na ten drugi spis sądząc, że pierwszy jest jako minimalne :D - trochę przestraszyłem się widząc prawie mój config w tym do 1680*1050, ale skoro tak się plasuję to będzie bardzo dobrze jak sądzę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast HD 4870 X2 polecam wstawić HD5870 - pierwszy nie ma obsługi DX11 co go warunkowo skreśla z wymagań dla 1920*1200).

Obie rozdzielczości już w trochę wymarłej ratio 16:10, hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crysis2 na gtx260 chodzi niezle w niskiej rozdzielczosci 1280x1024 i na ustawieniach hardcore dx9, najczesciej w granicach 35-60fps, czasem spada do 30fps, ponizej raczej nie, crysis1 chodzil z 30-40% gorzej na tym samym kompie, rozdzialce i ustawieniach high dx9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedzmy że w C2 będę grał w rozdzielczości 1280x800 to będą trochę niższe... Może na średnich żeby płynnie chodził to się zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 10:11, Lordzik_Revanik napisał:

Przegieli z tym prockiem, ciekawe kto ma i7 3ghz.

Jak masz kompa oscylującego w okolicach 4k, to co to za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba ktoś sobie jajca robi z tymi wymaganiami. Z tego co słyszałem , w crysis 2 nie ma takich zaawansowanych opcji graficznych jak w pierwszej części( typu możesz wyłączyć samo cieniowanie, wodę itp.) Są tylko trzy tryby : gamer, advenced i hardkor. Jeżeli tak będzie w finalnej wersji gry to szkoda, bo myślę że włączając hardkora bądź adcenced, włącza się antyaliasing i to trochę by w moim przypadku spowalniało grę. To są tylko moje domysły i ucieszę się jak się nie sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować