Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kevin Butler reklamuje Killzone 3

10 postów w tym temacie

Nie wiem ile w tym marketingu, a ile prawdziwej osobowości Kevina

100% marketingu, 0% osobowości, wziąwszy pod uwagę, że żaden "Kevin Butler" nie istnieje. Jest to fikcyjna postać odgrywana (świetnie !) przez aktora Jerrego Lambert''a.

Zatrudnienie tego pana było świetnym posunięciem ze strony SONY - wreszcie reklamy PlayStation są lekkie, zabawne, przyjemne, "miłe dla oka". Okres "przedkevinowy" to totalna żenada, do tego stopnia że dziwiła mnie popularność marki: reklamy PS2 były sklecone tak jakby Sony miało swoich klientów za debili.Pierwsze reklamy PS3 również - przydługawe, nudne, udziwnione - bardziej zniechęcały do kupna "chlebaka" niż zachęcały. Także postęp w tym wzgledzie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, 0% osobowości?? Każdy aktor daje postaci przez siebie granej troszkę siebie samego więc stwierdzenie iż rola którą gra <tak w reklamie to też jest jakaś rola> jest pozbawiona osobowości jest co najmniej twierdzeniem krzywdzącym. Według mnie 50% marketingu, 25% charyzmy i 25% osobowości aktora...
A z tezą iż reklamy Sony przed Kevinem były do bani?? W 100%się zgadzam. Były denne, tendencyjne, powtarzalne no i za długie. A ta długość ni jak się nie przekładała w jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 13:20, absmak napisał:

Przeraźliwie wręcz żenujące, szczególnie ta pierwsza reklama. Kogo to śmieszy?


MNIE :D ale i tak nie kupie Killzona :D Bulletstorm wygrywa w moich rankingach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 11:13, Lordpilot napisał:

Zatrudnienie tego pana było świetnym posunięciem ze strony SONY - wreszcie reklamy PlayStation
są lekkie, zabawne, przyjemne, "miłe dla oka". Okres "przedkevinowy" to totalna żenada,
do tego stopnia że dziwiła mnie popularność marki: reklamy PS2 były sklecone tak jakby
Sony miało swoich klientów za debili

http://www.youtube.com/watch?v=oCqWQZ8RDYI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować