Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzecia część Two Worlds w drodze!

13 postów w tym temacie

Może ekwipunek a szczególnie np mechanizm sprzedaży tudzież rozmontowywania wszelakiego dobra jakie zdobyliśmy był uciążliwy i czasochłonny to gra sama w sobie była całkiem całkiem i ukończyłem z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak znowu rozstrzelą skróty od ekwipunku po całej klawiaturze, jeszcze w jej najbardziej tajemnych miejscach, to i z buta do studia wjade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście w dwójce nie przeszkadza ani ekwipunek,ani skróty klawiszowe,co nie oznacza ze gra nie ma wad:

brak porządnego trybu dnia i nocy: nie ma wschodów i zachodów słońca,po prostu nagle zapada noc i nagle robi się jasno - strasznie mnie to irytuje
brak warunków pogodowych
puste przestrzenie - największa wada gry
mało przeciwników,potworów ( przynajmniej na razie,gdyż jestem na tej afrykańskiej wyspie ) a w zamian pełno zwierząt - WTF?

oby to poprawili w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w II grałem bardzo mi sie podobała chociaż zawiodłem sie na ilości godzin i głównej fabule która na końcu okazała sie i jej wydarzenia wielką klapa.

Czekam bardzo na III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 00:57, Galder_Grasfiord napisał:

Jedynka była świetna, dwójka totalną klapą, teraz jakoś zraziłem się do tej serii przez
TW2.


Ja uważam odwrotnie. Jedynka była średnia, dwójka bardzo fajna, a najlepszy Gothic II NK. CZekam na TW III zniecierpliwością. Dobrze że nadal robią dobre RPG.(Risen i Two Worlds)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z tej seri są bardzo dobre a że jest troche błedow to szczegół. Ja to kupuje two worlds 3 najlepiej zeby bylo polsku na wszystkie 3 platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować