Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Fajnie, CDP zaczyna gonic Cenege (choc mozna oczywiscie uwazac odwrotnie). Konkurencja moze nam, graczom wyjsc tylko na dobre :-)
Dawn of War kupie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:15, Darkstar181 napisał:


> Racja!!!!!
> Ceny w dół = Fanów tłum!!!!!!!!!!!
He,he. Fajna rymowanka.

Uwielbiam kiedy te dwa giganty biją się o naszą(tzn.graczy) forsę. My na tym korzystamy najlepiej.

Właśnie! Oni (Cenega i CD Projekt) przepalaja swoje zielone komórki, aby w jak najlepszy sposób wyciągnac od nas ,,ostatnie zadskurniaki", a my zadowoleni z życia kupujemy super gry prawie za darmo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pffr... Młotek za 20 zeta... I Gotyk Cwaj... A co potem?! Guild Wars "Rubinowa Edycja"?! Czy może WoW "+Rok AbonaMENTu Gratis"!!! Czy Wy mnie chcecie do grobu wpędzić...?!!!
Liczyłżem, że opchnę WH40k w używkach, mam Premierową Edycję-tera to ja się mogę pożegnać z dodatkową kasą, chlip...
ŁUP, ŁUP, ŁUP! *wywala łbem ścianę do Pani Zdzisi za ścianą*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, wlasnie sie zorientowalem, ze DoW jest bez dodatku... to dziekuje, postoje i poczekam. (Analogicznie sprawa sie ma z Sacred u Cenegi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd wstydzie się CDp jak możecie dać Gothica II bez dodatku jak równierz warharmera do ekstra klasyki po co mam kupowac bez dodatku ktury madrala z waszej ekipy to wymyślił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezle tytuly - Gothic II i Kroniki Riddicka pewnie kupie.

Z innej beczki - dlaczego "neXt"? Dlaczego nie nazwac tego jakos po polsku? "Nowa generacja", "Nastepna generacja", "Szacowna seria", "Wspaniala klasyka", "Tradycyjna kolekcja" (byle nie kultowa, bo kultowe jest juz wszystko). Czy polski jezyk jest gorszy i sie do marketingu nie nadaje? Nie podoba mi sie wciskanie Polakom angielskich okreslen na kazdym kroku.

Kiedys Domek pisal w swoich "Rozmowach..." o tym jak irytuje go chec poprawiania tlumaczen tytulow filmow przez ledwo znajacych angielski mlodziencow. Teraz ma okazje sie przekonac jak jego firma na owczym pedzie do angielskiego zeruje i jak doklada do niego cegielke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:26, Nikt634 napisał:

Wstyd wstydzie się CDp jak możecie dać Gothica II bez dodatku jak równierz warharmera do ekstra
klasyki po co mam kupowac bez dodatku ktury madrala z waszej ekipy to wymyślił??

Myśląc logicznie dawać od razu te złote edycje to by się im w sumie nie opłaciło.

Ja pamietam jak kiedyś dali w extra klasyce Heroesa III (bez dodatków), później dodali Heroesa III z dadatkiem Shadow of Death, a jesze później z dwoma dodadkami (Shadow od Death i Armageddon''s B;lade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydałem z siebie tylko krótkie "łał" (lub, jak kto woli wow). Riddicka i tak nie kupię bo sprzęt by nie udźwignął, ale Dawn of War... mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:27, Hegemon napisał:

Z innej beczki - dlaczego "neXt"? Dlaczego nie nazwac tego jakos po polsku? "Nowa generacja",
"Nastepna generacja", "Szacowna seria", "Wspaniala klasyka", "Tradycyjna kolekcja" (byle nie
kultowa, bo kultowe jest juz wszystko). Czy polski jezyk jest gorszy i sie do marketingu nie
nadaje? Nie podoba mi sie wciskanie Polakom angielskich okreslen na kazdym kroku.


Ja również ponarzekam, nazwa tej serii rzeczywiście staje się coraz bardziej okropna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha
Cenega zanim odkryła wszystkie karty
już jest na straconej pozycji

bo jedyne z gier ktore mnie tam interesują to commandos antologia i syberia 1+2
a wątpie żeby taki pakiet kilku gier dali za 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:32, Sucellus napisał:

Ja również ponarzekam, nazwa tej serii rzeczywiście staje się coraz bardziej okropna :)


A ja uważam inaczej. :P

1) To są, kurka, gry komputerowe, a nie literatura piękna XIX-wieku
2) Akurat słowo "neXt" pasuje do "eXtra Klasyka". A zwłaszcza do "eXtra" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:34, W3 napisał:

> Ja również ponarzekam, nazwa tej serii rzeczywiście staje się coraz bardziej okropna :)


A ja uważam inaczej. :P

1) To są, kurka, gry komputerowe, a nie literatura piękna XIX-wieku
2) Akurat słowo "neXt" pasuje do "eXtra Klasyka". A zwłaszcza do "eXtra" :P


Teraz skrótem będzie się mówic XKX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOŻEEEE - Nie było mnie 2 godziny a u taki news !?!?
NIEZŁA Kontra na akcję Cenegi z NWR :)
Gratuluję. Mam pytanie :
Jaka będzie instrukcja (pytam o grybość i wygląd) ?
Jakie CD - nowo tłoczone monotonne niebieskie czy takie fajne jak w edycjach premierowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować