Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

HA!
Wiedziałem, że CDP nie pozostanie bezczynne na "atak" NWR Cenegi i zdaje sobie sprawę, że sama eXtra Gra niestety dziś nie przejdzie :].

Jestem ciekaw czy to posunięcie były w pewnym sensie drastyczne (słynny Gothic 2, dosyć nowy Full Spectrum Warrior i hit Warhammer 40k ?) czy te gry już się po prostu kiepsko sprzedawały.

Może i ja nie mam pojęcia o marketingu, ale jestem przekonany, że CD Projekt zdecydowanie powinien zmienić projekt okładki XKX, bo niezbyt rozgarnięty klient, przechadzający się po skelpie z grami, prędzej zauważy NOWĄ serię Cenegi (wyróżnia się) aniżeli nowe tytułe leżące posród już starych i być moze mało interesujących pozycji NXK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 18:44, Evil Khan napisał:

(...) Gratuluję. Mam pytanie : Jaka będzie instrukcja (pytam o grybość i wygląd) ? Jakie CD (...)

Wskazówka, wskazówka ;)... "eXtra Klasyka neXt wprowadzi nową niespotykaną jakość! Więcej informacji dotyczących nowego wydania - już po świętach.". W skrócie powiem tak: naszym celem jest to aby eXtra Klasyka wyróżniała się nie tylko najlepszymi grami ale także najwyższą jakością. Tak że zapewniam - jeszcze wiele miłych niespodzianek przed Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 19:23, Backside napisał:

Może i ja nie mam pojęcia o marketingu, ale jestem przekonany, że CD Projekt zdecydowanie powinien
zmienić projekt okładki XKX, bo niezbyt rozgarnięty klient, przechadzający się po skelpie z
grami, prędzej zauważy NOWĄ serię Cenegi (wyróżnia się) aniżeli nowe tytułe leżące posród już
starych i być moze mało interesujących pozycji NXK.


To raczej oczywiste, że wygląd pudełek z serii XKX będzie inny niż tych z NXK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeny jakie zajefajne promocje ma CDP. Zmieciecie konkurencję z powierzchni ziemi !
a jeśli chodzi o gry- połowe z nich mam, ale może się skuszę na Riddicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothica 2 i Dawn of War za 20 zł ?!?!?! Świetna odpowiedź na nową serię Cenegi !! Gratulacje, jednak CDP wygra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 19:25, Sarafan_Knight napisał:

To raczej oczywiste, że wygląd pudełek z serii XKX będzie inny niż tych z NXK. :)


Oczywiste?
Cóż, porównałem sobie XK z NXK. Wyniki analizy: XK ma duży, czerwony tytuł gry i małe logo, a NXK b. mały napis i spory obrazek okładki gry, jednakze to samo niebieskie tło i układ napisów sprawiają, że różnica nie jest na tyle duża, aby gra jakoś wyróżniała się :].

Inny odcień tła i jego urozmaicenie, przez nieduze grafiki, a także nowa i ciekawa (młodzieżowa :]?) czcionka loga XKX to wg mnie klucz do skuteczniejszej konkurencji z NWR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie taka nazwa nie podoba... przypomina sie seria Street Fighter.
Street Fighter, Street Fighter 2, Super Street Fighter 2, Super Street Fighter 2 Turbo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 19:30, Backside napisał:

Cóż, porównałem sobie XK z NXK. Wyniki analizy: XK ma duży, czerwony tytuł gry i małe logo,
a NXK b. mały napis i spory obrazek okładki gry, jednakze to samo niebieskie tło i układ napisów
sprawiają, że różnica nie jest na tyle duża, aby gra jakoś wyróżniała się :].


Jak dla mnie wyróżniają się. :) I to dosyć mocno. :)

Dnia 12.04.2006 o 19:30, Backside napisał:

Inny odcień tła i jego urozmaicenie, przez nieduze grafiki, a także nowa i ciekawa (młodzieżowa
:]?) czcionka loga XKX to wg mnie klucz do skuteczniejszej konkurencji z NWR.


Myślę, że zadbają o to, żeby XKX wyróżniała się z tłumu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 19:38, dark master napisał:

Przydałyby się za to reedycje kilku gier, jak np. planescape...


Przecież jest napisane, że będą reedycje 17 najlepszych gier z NXK, więc na bank będą to m.in. Baldur''s Gate 1, Baldur''s Gate 2 i Planescape Torment. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 19:24, Destro napisał:

> (...) Gratuluję. Mam pytanie : Jaka będzie instrukcja (pytam o grybość i wygląd) ? Jakie
CD (...)
Wskazówka, wskazówka ;)... "eXtra Klasyka neXt wprowadzi nową niespotykaną jakość! Więcej informacji
dotyczących nowego wydania - już po świętach.". W skrócie powiem tak: naszym celem jest to
aby eXtra Klasyka wyróżniała się nie tylko najlepszymi grami ale także najwyższą jakością.
Tak że zapewniam - jeszcze wiele miłych niespodzianek przed Wami :)

Tylko zmieńcie design pudełek, bo piękne to one nie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no luuudzie, po prostu super,wreszcie kupię sobie pare zawalistych gierek w super cenie i do tego od mojego ulubionego wydawcy (co prawda nadal się gniewam o zwalonego Dungeon Siege''a 2 oraz Fable) ale niespodzianki robicie bardzo ładne:]

Na pewno kupię:
Delta Force - Black Hawk Down
Ground Control II: Operation Exodus
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
Sąsiedzi z Piekła Rodem 1+2
Silent Storm + Sentinels

Oby tak dalej:]
P.S co z tym poradnikiem oraz patchami z Czarnej edycji DS''a,bo słyszałem że ci "szczęściarze" co kupili premierową edycję mają dostać za darmo wszystkie dodatki z Czarnej Edycji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować