Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2006 o 21:45, GraK napisał:

Sąsiedzi?? Mylę się?


Powiem Ci, że nawet nie wiem. Tu, w skelpie gram.pl poprzedniego wydania już nie mają, na wirtusie też już XKX jest. Więc nie wiem. A ile wcześniej kosztowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu się czepiacie. Nowy wygląd gier serii jest moim zdaniem rewelacyjny.
Gry- bardzo dobre i tańsze o conajmniej 30zł niż do tej pory. Te od cenegi są znacznie starsze i już cuchna stęchlizną. Jedynie FarCry to gra dobra, ale i tak starsza prawie o 9 miesięcy sic(!) od Kronik Riddica, które sa jego konkurentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:48, glizda101 napisał:

A ile wcześniej kosztowali? <


Pewnie ktoś precyzyjnie przytoczy ale o ile pamiętam to kupiłam w kiosku, na tekturce w okolicach dychy...

To jest klasyka, fakt. Ale powrót do pudełeczka za 2 dyszki..? hm... Riddicka sama kupię, to też jasne, ale to pianie? o ohy i ahy?... panowie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:50, TAKE2 napisał:

Nie rozumiem czemu się czepiacie. Nowy wygląd gier serii jest moim zdaniem rewelacyjny.
Gry- bardzo dobre i tańsze o conajmniej 30zł niż do tej pory. Te od cenegi są znacznie starsze
i już cuchna stęchlizną. Jedynie FarCry to gra dobra, ale i tak starsza prawie o 9 miesięcy
sic(!) od Kronik Riddica, które sa jego konkurentem.


Własnie dlatego czuje się odrobinę oszukany. Niedawno te gry były wydane w nowej cenie, kupiłem kilka, a tu już obnizka? Hiperinflacja? Podesłac Balcerowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gothic 2;) bo poprzedni oryginał mi zaginał.. tzn jedna z płytek;( dokładnie CD 1 a bez niej nie da się grać! A 20zł to pikuś:) Więc 21 gnam do skpelu:) i dzieki CDP jesteś cie THE BEST!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:50, TAKE2 napisał:

Nie rozumiem czemu się czepiacie.<


To tylko swobodna krytyka ;P

>Nowy wygląd gier serii jest moim zdaniem rewelacyjny. <

Gusta nie podlegają dyskusjom. Ich troje też sprzedają swoje płyty...

Dnia 12.04.2006 o 21:50, TAKE2 napisał:

Gry- bardzo dobre i tańsze o conajmniej 30zł niż do tej pory.<


>FarCry to gra dobra, ale i tak starsza prawie o 9 miesięcy > sic(!) od Kronik Riddica, które sa jego konkurentem.<

Komentujesz z lekkim oderwaniem od rzeczywistości. Każdy wydawca (chyba referencyjny będzie np. EA, żeby ciągle nie przytać tarumatycznej nazwy innej firmy) jak i obserwujący rynek gier ludzik, wie co to jest tzw. cykl życia produktu (w tym wypadku gry). I tak (w pewnym skrócie), gra prachodzi kilka faz (PREMIERA, potem przecena do serii SUPERSELLER czy PLATYNOWA KOLEKCJA, potem Xtra Klasyka czy EA Classic, no potem jszcze jakieś sterty w Auchan czy Saturnie po 4 zeta, po drodze jeszcze coverek w jakimś periodyku). Z pozycji END USERA oczywiście buzia mi się cieszy, że Kroniki już wchodzą za bezcen. Z pozycji obserwatora widzę jednak determinację (desperację?) wydawcy tracącego rynek, i stąd skraca ten cykl wydając kroniki tak szybko w cenie barszczu. To podrzynanie gałęzi na której się siedzi niestety... sad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:05, ciaputek napisał:

CDP zgładzi Cenege i pozostałych wydawców gier w Polsce. CDP rządzi :)<


Eeee, żeby zgładzić EAP to chyba nie ta skarbonka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem XKX CDProjektu i NWR Cenegi są na razie porównywalne ze wskazaniem na XKX. Mafia i FarCry to jak dla mnie jedne z najlepszych gier w historii (jedna za grafę, druga za fabułę i obie za grywalność). A nie wiem, jakie inne tytuły szykuje nam Cenega. Jak już kilka osób mówiło, dla nas - konsumentów taka konkurencja to raj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEJKU tyle mam gier do przejscia a chcialbym se kupic Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay, tylko czy to jest dodatek i czeba poprzednie czesc czy nie>?
Silent Storm + Sentinels,
Warhammer 40,000: Dawn of War no i to:D a musze jeszcze przejsc morrowind zlota edycje baldura 1 i 2 i icewinda 1 i 2 tyle gier czeba poprzechodzic:Dja mam oczywiscie gothic 1 i 2 i noc kruka a fajnie to wyglada ze 1 kosztuje tyle co 2 ja 1 mam jeszcze jak kiedys byla w extra klasyce:D Moge sie zwac prawdziwym fanem gothica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:08, Mario / CDP napisał:

-> GraK

Sasiedzi 1+2 wczesniej ukazali sie w eXtra Grze za 20 zl.


O! Dzięki. Choć nie wydaje mi się by kioskarz dotrzymał ceny z tekturki... Ale na wszelki wypadek... głowy nie dam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:11, ArtuRPGpl napisał:

JEJKU tyle mam gier do przejscia a chcialbym se kupic Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher
Bay, tylko czy to jest dodatek i czeba poprzednie czesc czy nie>?


To jest pełna wersja i w dodatku pierwsza gra. Nie jest sequelem niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:12, glizda101 napisał:

> JEJKU tyle mam gier do przejscia a chcialbym se kupic Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher

> Bay, tylko czy to jest dodatek i czeba poprzednie czesc czy nie>?

To jest pełna wersja i w dodatku pierwsza gra. Nie jest sequelem niczego.


W takim razie kupie:) A to jak bnedzie dostepny w jakims miesiacu nie ze wszystkie gry wyjda naraz?? A co sadzicie o Silent Storm + Sentinels,
Warhammer 40,000: Dawn of War bo niegralem slyszalem ze warhamer fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:15, ArtuRPGpl napisał:

W takim razie kupie:) A to jak bnedzie dostepny w jakims miesiacu nie ze wszystkie gry wyjda
naraz??


Nie bardzo Cię rozumiem.

Dnia 12.04.2006 o 22:15, ArtuRPGpl napisał:

A co sadzicie o Silent Storm + Sentinels, Warhammer 40,000: Dawn of War bo niegralem slyszalem ze
warhamer fajny...


Ja ososbiście takich gier jak SS nie lubię. Ale W40 sam bym chętnie zagrał, bo ponoć niezła strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie -> GraK

> pozycji END USERA oczywiście buzia mi się cieszy, że Kroniki już wchodzą za bezcen. Z pozycji obserwatora widzę jednak determinację (desperację?) wydawcy tracącego rynek, i stąd skraca ten cykl wydając kroniki tak szybko w cenie barszczu.

Kroniki Riddicka wydawał poprzednio nie CD Projekt a Nicolas Games - w wersji angielskiej. My przetłumaczyliśmy Riddicka na język polski - of course kinowo. Nie bardzo rozumiem Twojej "troski" o podrzynanie gałezi :).
Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesują następujące tytuły:
- Full Spectrum Warrior
- Ground Control II
- Kroniki Riddicka

Ufff... EKN od CDP i KK od Cenegi. Skąd tu brać na to wszystko kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować