Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2006 o 22:20, błachol21 napisał:

Szkoda tylko, że FSW i Warhammer są na CD, a nie na DVD.<


To też ma wytłumaczenie. Niska cena serii powoduje dotarcie produktu do tzw. mass-marektu, a tym samym do klienta, dla którego kupno gry za 60 zeta i więcej jest ruiną majątku. Taki klient nie upgrade''uje regularnie kompa jeśli już go ma, więc istnieje ryzyko, że ten kwasi-biedniejszy gracz nie ma stosownego napędu (wiem... wiem... 80 PLN i gra). Stąd też zapewne decyzja o takim a nie innym nośniku... Ale to tylko moja wizja... Sama oczywiście też wolę jedną płytkę niż tasowanie 1/2/3...etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:25, Mario / CDP napisał:


>Nie bardzo rozumiem Twojej "troski" o podrzynanie gałezi<

Troska wynika z miłości i przywiązania do... ulubionego wydawcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:18, glizda101 napisał:

> W takim razie kupie:) A to jak bnedzie dostepny w jakims miesiacu nie ze wszystkie gry
wyjda
> naraz??

Nie bardzo Cię rozumiem.

> A co sadzicie o Silent Storm + Sentinels, Warhammer 40,000: Dawn of War bo niegralem
slyszalem ze
> warhamer fajny...

Ja ososbiście takich gier jak SS nie lubię. Ale W40 sam bym chętnie zagrał, bo ponoć niezła
strategia.


Czy te wszystkie gry wyjda w tym samym momencie do sklepow czy benda sie pojawiac co miesiac, np. w maju warhammer w czerwcu Kroniki Riddicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:34, ArtuRPGpl napisał:

Czy te wszystkie gry wyjda w tym samym momencie do sklepow czy benda sie pojawiac co miesiac,
np. w maju warhammer w czerwcu Kroniki Riddicka?


Naraz. 21 kwietnia. To nie jest Nowa Extra Gra, czyli "gazetka" z grą wydawana co miesiąc. To jest po prostu nowa edycja kilku gier po niższych cenach. Do sklepów wchodzą razem 21.04 b.r. ;P A można je teraz zamawiać w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhh teraz sie troche zdenerowalem bo najlepsza gra wszechczasow Gothic 2 stoi po 13.99 ! to troszke obraza z taka cena. z jednej strony to dobrze a z drugiej nienajlepiej. moze i dobrze ze gracze sie zapoznaja teraz bardziej z nia i wogle ok no ale za taka cene nabyc najlepszy crpg w histori? troche irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasdu na granie a tu:
* Delta Force Helikopter w Ogniu + Team Sabre,
* Full Spectrum Warrior,
* Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay,
* Warhammer 40,000: Dawn of War.

Cztery dobre gry w cenie jednej nowości. Rewelacja, CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wspaniale!!! Wpierew czytam że demo h5 juz jutro, niemogę sie doczekac.
A teraz nowa Extra klasyka.
Niema co w tym miesiącu nie będzie nudno. (szykujcie mi juz gothic 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:41, ProChaoS napisał:

A ja ridicka kupilem poltora roku temu za 129 zeta...... omG!!!!!!!!!!!! a teraz za 20 zeta
O_o


1,5 roku to dużo czasu w świecie gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Własnie dlatego czuje się odrobinę oszukany. Niedawno te gry były wydane w nowej cenie, kupiłem kilka, a tu już obnizka? Hiperinflacja? Podesłac Balcerowicza?"

Ale że ty gry kupiłes nie oznacza że reszta jest w posiadaniu :). I tak z reszta niewiele straciłes bo ja kupiłem za 129 zł HL2: Gra roku w MM, a 2 tygodnie później taka sama wersja za 79zł w Saturnie :). Chyba nie musze opisywac mojej reakcji :>? Z reszta nie marudziłbym gdyby gra mi sie podobała, ale niestety tak nie było. Przeszedłem 6 misji w HL2, pogralem 12h w CSs (wg. xfire) w lost coast utknełem po 30 minutach, a w HL: s gralem moze 15 minut :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:50, TAKE2 napisał:

"Własnie dlatego czuje się odrobinę oszukany. Niedawno te gry były wydane w nowej cenie,
kupiłem kilka, a tu już obnizka? Hiperinflacja? Podesłac Balcerowicza?"


Ale że ty gry kupiłes nie oznacza że reszta jest w posiadaniu :). I tak z reszta niewiele straciłes
bo ja kupiłem za 129 zł HL2: Gra roku w MM, a 2 tygodnie później taka sama wersja za 79zł w
Saturnie :). Chyba nie musze opisywac mojej reakcji :>? Z reszta nie marudziłbym gdyby gra
mi sie podobała, ale niestety tak nie było. Przeszedłem 6 misji w HL2, pogralem 12h w CSs (wg.
xfire) w lost coast utknełem po 30 minutach, a w HL: s gralem moze 15 minut :).


Taki przycisk jest, na którym npisane jest "odpowiedz". Proszę używaj. :-)

Ja nie piszę, że wszyscy muszą to czuć, co ja. Ale nie czł byś sie przyjmnie, gdyby HL2 w 3 miesiące po premierze (i Twoim zakupie) został wydany w Platynowej Kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:59, natanadler napisał:

A może seria wyjdzie w digipackach fajowsko by wyglądała na półce :)


I to byłaby jedyna zaleta tego rozwiązania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:59, natanadler napisał:

A może seria wyjdzie w digipackach fajowsko by wyglądała na półce :)


Pewnie wyjdzie w tych grubszych pudełkach DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 23:02, W3 napisał:

> A może seria wyjdzie w digipackach fajowsko by wyglądała na półce :)

I to byłaby jedyna zaleta tego rozwiązania :P


Dlaczego?? Ja znam wiele zalet tych opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 23:09, natanadler napisał:

Dlaczego?? Ja znam wiele zalet tych opakowań.


A jest wśród nich wytrzymałość? Bo DVD-boxy chyba lepiej zniosą np. obecność w wielkich koszach w hipermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy liczyć na przeciek dotyczący : wydania gier (tzn. co będzie w pudełku) lub pozostałych tytułów ?
Jeśli nie dziś to kiedy można oczekiwać newsa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo DVD-boxy chyba lepiej zniosą np. obecność w wielkich koszach w hipermarketach.<

Dokładnie. Z powodu taśmowania niektórzy wydawców rezygnują z ładnych wydań w kartonowych pudełeczkach... (patrz amrykańskie wydania gier) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować