Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 12:42, MaryjanCDP napisał:

Jesli chodzi o wersje DVD i CD. Nie bedziemy robili dwoch roznych wersji jednej gry (DVD i
CD). Bedzie tylko DVD albo CD. Zdecydowalismy sie na to... na prosbe graczy. Zanim zmienilismy
XK, zapytalismy w zamknietych ankietach graczy, co chcieliby zmienic w XK. Layout, pudelko
i wiecej wersji DVD, to rzeczy wymieniane na pierwszym miejscu. Ale to oczywiscie tylko poczatek
- zalozylismy sobie ze spelnimy wszystkie mozliwe zadania graczy. Ale o tym po swietach :))

Dajcie jeszcze przed świętami cynk co do instrukcji (grubość) i płyt (kolorowe jak premierowe czy niebieskie jak NEK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 13:04, Evil Khan napisał:

:))
Dajcie jeszcze przed świętami cynk co do instrukcji (grubość) i płyt (kolorowe jak premierowe
czy niebieskie jak NEK)

Skąd wiesz, że ta niepodzianka która dotyczy NXK Next wiąże się z instrukcja do gry i płytami ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze po co ja kupowałem tego Riddicka za 40 złotych (ale kupiłem go ze 6 miechów temu) jak teraz mogłem go kupic za 2 marne dyszki i na odatek po polsku :( Czy CdProjekt udostępni spolszczenie dla taki graczy jak ja ? Bardzo bym chiał soibe zagrać w to po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:58, PAPISHON napisał:

Kurcze po co ja kupowałem tego Riddicka za 40 złotych (ale kupiłem go ze 6 miechów temu) [...]

Hm... Ja kupiłem Gothica Złotą Edycję za 99,90 :/ Ale teraz sobie odbiłem na Riddicku i Full Spectrum.
I rzeczywiście opłaca się, jeśli zamawia się > 1 egzemplarz gry; koszty wysyłki są mordercze (Poczta suxx, że o Masterlinku nie wspomnę).
A skoro już o Kolekcji Klasyki - mieszkańcy Krakowa mogą teraz xtra klasykę (aktualną) kupić taniej, w jednym z hipermarketów; dla ułatwienia dodam, że na Kapelance (16,99 - jeśli dobrze pamiętam), do 15 kwietnia. Wrzucili biedną klasykę do takiego wielkiego kosza jak jakieś barachło... Ech... biedny Baldur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do cdprojektu.Czy istnieje taka mozliwosc ze gdy zamówie jedna z gier z tej seri to została by by ona wyslana do mnie razem z HOM&M V które zamówilem,chodzi mi o koszt porzesylk a raczej o jego brak.Bardzo byl bym wdzieczny za szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:58, PAPISHON napisał:

Kurcze po co ja kupowałem tego Riddicka za 40 złotych (ale kupiłem go ze 6 miechów temu) jak
teraz mogłem go kupic za 2 marne dyszki i na odatek po polsku :( Czy CdProjekt udostępni spolszczenie
dla taki graczy jak ja ? Bardzo bym chiał soibe zagrać w to po polsku :)



Tez tak kupiłem tylko ze za 80zł i z rok temu tez bym prosil o spolszczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)eXtra Klasyka neXt wprowadzi nową niespotykaną jakość!(...)
Metalowe pudełka , żeby się nie niszczyły ? Zakonserwowane płyty ? Ten cdprojekt to taki tajemniczy :) . Swoją drogą - naprawdę dobre tytuły za niską cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 14:50, Tomislav napisał:

A czy jest jakaś oficjalna strona www tej serii?
Jeżeli takie pytanie już padło to przepraszam...



Strony narazie nie ma, ale napewno musi być, bo przecież poprzednia ( aktualna ) NXK ma swoją stronkę http://www.cdprojekt.info/nxk/default_main.asp , a NXK Next tym bardziej powinna mieć. Zdaje mi się, że dużo lepiej się sprzeda niż poprzednia, bo znajdują się w niej oprostu hity, a jak jeszcze dodamy 17 najlepszych gier z poprzedniej NXK które będą w NXK Next...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 14:24, Veilaine napisał:

A skoro już o Kolekcji Klasyki - mieszkańcy Krakowa mogą teraz xtra klasykę (aktualną) kupić
taniej, w jednym z hipermarketów; dla ułatwienia dodam, że na Kapelance (16,99 - jeśli dobrze
pamiętam),...

Ja z klasyki kupiłem sobie Wormsy2 WP w Makro co około 14,60 a normalnie w np. Empiku jest po 19.99 ale ostatnio jakas promocje widziałem że niby Setlers III za 11 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i do info o Riddick''u powinniście dodać że wymaga SP 2 bo inaczej bez niego nawet nie ruszy. Sam miałem taki problem i musiałem wszystko instalować, zresztą to tylko takie małe przypomnienie bo na dzień dzisiejszy SP 2 to podstawa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować