Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Riddick za 20 złotych?!?! Ludzie, ja tą grę kupiłem już dawno, jeszcze za 5 dych, ale skoro macie okazję nabyć to za 20 zeta (i na dodatek spolszczone) to dupą jest ten, kto nie kupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 14:50, Arclight napisał:

Nie udostępni. Skorzystaliby też na tym posiadacze "lewych" wersji gry. Jedyny sposób to sprzedaż
ang wersji i kupno polskiej.

Możnaby to powiązać z rejestracją elektroniczną, np: Ci którzy mają zarejestrowaną wersję ENG dostają dostęp do spolszczenia (hasło dostępu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 15:11, windows00 napisał:

> Nie udostępni. Skorzystaliby też na tym posiadacze "lewych" wersji gry. Jedyny sposób
to sprzedaż
> ang wersji i kupno polskiej.
Możnaby to powiązać z rejestracją elektroniczną, np: Ci którzy mają zarejestrowaną wersję ENG
dostają dostęp do spolszczenia (hasło dostępu).


Tyle, że Riddicka angielskiego nie zarejestrujesz bo był wydany przez Nicolas Games, a ich gry nie są do zarejestrowania (o ile mi się zdaje to rejestrować gry można tylko od CDP i EA Polska) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 15:11, mistrzgry napisał:

a ja jak juz wspominalem dalem za riddica 130 zeta..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Ja dałem 40 zeta ale nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wraz z tymi siedmioma hitami w NXK Next powinno się znaleźć następujących 17 tytułów starej NXK:

1. Planescape: Torment
2. SpellForce Złota Edycja
3. IceWind Dale II
4. Baldur''s Gate + Opowieści z wybrzeża mieczy
5. Fallout Tactics
6. Fallout II
7. Lionhert
8. Heroes M&M III Złota Edycja
9. Morrowind
10. Settlers III Złota Edycja
11. Etherlords II
12. Worms 3D
13. Piraci z Karaibów
14. Homeworld 2
15. Tactical Ops: Wojna z Terrorem
16. Europa Universalis: Mroczne Wieki
17. I.G.I-2: Cover Strike

Podkreślam, że to tylko moje typy co do tych 17-stu gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 15:26, Seqiu napisał:

Według mnie wraz z tymi siedmioma hitami w NXK Next powinno się znaleźć następujących 17 tytułów
starej NXK:


większoś z tych gier lub nawet wszyskie jest już po ok 20 zeta ..nie widze sensu aby dodaweć je do nextgenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajnie fajnie - jak zwykle CDP dla graczy robi cos co lubaia najbardziej - niskie ceny fajnych gier =) osobiscie narazie znalem jeden tytul z neXt no ale nie tylko ja t u jestem =) co do posliech werski - wiecie najlepsze chyba sa kinowki chociasz niektore spolszczenia sa naprawde niezle =) co do cd czy dvd to mysle nie wiem co mam na ten temat powiedziec, natomiast mala prosba do Panow z CDP - prosze nie robcie tego co z Tormentem - 4cd w podelku na jedno... lub longest journey gdzie takze bylo wepchniete no i pudelko na starcie bylo polamane... sa teraz takie fajne na kilka plyt =) no a pozatym wesolych swiat i milych zakopow gier oraz pozdrowienia dla redakci - aha jeszcze jedno - czy do nowej XKn beda dodawane nowe tytuly? czy to beda tylko te co sa podane wyzej? z gory dziekuje i pozdrawaim ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 15:30, mistrzgry napisał:


większoś z tych gier lub nawet wszyskie jest już po ok 20 zeta ..nie widze sensu aby dodaweć
je do nextgenu

Tak, ale cd-projekt napisał, że do NXK Next trafi 17 najlepszych tytułów z poprzedniej NXK cytuję :
"W serii dostępne będzie również 17 najlepszych tytułów z poprzedniej generacji serii eXtra Klasyka..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 15:30, mistrzgry napisał:

większoś z tych gier lub nawet wszyskie jest już po ok 20 zeta ..nie widze sensu aby dodaweć
je do nextgenu


neXt ma zastąpić nXK, nie istnieć równolegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 15:02, Puszkin napisał:

Acha i do info o Riddick''u powinniście dodać że wymaga SP 2 bo inaczej bez niego nawet nie
ruszy. Sam miałem taki problem i musiałem wszystko instalować, zresztą to tylko takie małe
przypomnienie bo na dzień dzisiejszy SP 2 to podstawa ;p


lub SP4 dla Win2k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40-50 zl za nowe czytniki dvd?chyba cos ci sie pomylilo natanadler bo u mnie kazde sa powyzej 100zl a bylem w kazdym sklepie wiec to jednak jest problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 16:00, Tomislav napisał:

Ja mam nadzieję, że jedną z tych 9 gier których Seqiu nie wytypował/nie trafił będzie Baldur''s
Gate 2 :D.


Chyba będzie - to akurat jest prawdziwy klasyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 15:34, dagon napisał:

Z tego co widze na Wirtus.pl to chyba XKX będzie w tych większych pudełkach DVD wysuwanych
z kartonika .
porównianie :
Nowa Extra Klasyka
[IMG] http://wirtus.pl/images/7d51b5ae775b2def418416768300ff82.gif[/IMG]

Extra Klasyka Next

[IMG] http://wirtus.pl/images/507e8b64975727d6d40041c18905e886.jpg[/IMG]



nie dzialaja te linki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować