Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 16:05, glizda101 napisał:

A my to niby nie? ;P

W zasadzie to oni nie mają takiego swojego gram.pl ... I tu nam nie podskoczą nigdy! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas czekam kiedy się w extra klasyce pojawii Neverwinter Nights bo tak to nie moge zagrac z kumplami bo nie kupią bo za drogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:32, Lumbago napisał:

Nie pojawi się bo CD Projekt stracił prawa do wydawania tej gry.


A co oni tak te prawa tracą? Wykupują licencję na ileś egzeplarzy, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowie moje pytanie do cdprojektu.Czy istnieje taka mozliwosc ze gdy zamówie jedna z gier z tej seri to została by ona wyslana do mnie razem z HOM&M V które zamówilem,chodzi mi o koszt porzesylk a raczej o jego brak.Bardzo byl bym wdzieczny za szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 17:35, mmizu napisał:

A co oni tak te prawa tracą? Wykupują licencję na ileś egzeplarzy, czy co?


Nie, to kwestia umowy z wydawcą i producentem. Czasami jest tak, że np. jeśli producentowi zmieni się wydawca to w Polsce już wydać to może tylko inny dystrybutor, który ma prawa do gier tego wydawcy. To tak w uproszczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 17:51, Sycylius napisał:

Ponowie moje pytanie do cdprojektu.Czy istnieje taka mozliwosc ze gdy zamówie jedna z gier
z tej seri to została by ona wyslana do mnie razem z HOM&M V które zamówilem,chodzi mi o koszt
porzesylk a raczej o jego brak.Bardzo byl bym wdzieczny za szybka odpowiedz

Na 99% nie ma takiej możliwości (1% to margines błędu).
Jedną z korzyści Pre-Orderu H5 jest darmowa przesyłka, to taka zachęta i dotyczy tylko H5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu CDP nie wydaje już gier Atari, bo Atari miał jakies tam wymagania których CDP nie chciał spełnić czy jakoś tak. Mniejsza oto w kazdym bądź razie nie uświadczymy już hłamu w stylu Driv3r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KURDe takie gry to nie sposob zostawic a ja mam do przejscia morrowinda icewinda 1 i2 baldura 1 i2 ale te icewidny i baldury se keidys przejde bo klasyki moga poczeak i one sa baaaadzo dlugie, a teraz zamawiam:
punishera
kroniki ridicka
traniz 2004 ciekawe jaka giera:D to se sprobuje
full spectrum warrior
i mysle nad warhhamerem jeszcze ale niewiem czy ta gra jest dobra dla kogos kto lubi styl crpg i fpp jak myslicie kupic? bo juz mi kasy szkdoa a teraz na ebayu jakis palant na 60 zl mnie wydymal ale ide paly wiec moze oddzyskaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no takie tytuly za taka cene :) ale co sie dziwic jak konkurecja siedzi na karku
interesuje mnie tylko Silent Storm z dodatkiem, juz sie kiedys przymierzalem do zakupu przy jakiejs promocji w cenie 22 zl i sie ciesze, ze nie kupilem, bo teraz pewnie bym sobie plul w brode, ze moglem to miec nawet za 14 zl :)
jedynie co mnie troche dziwi to, co tam robi Gothic, ktory byl z CDA za smieszna kase i to jako bonus, ale rozumiem ze kazdy chce zarobic i pewnie znajdzie sie paru niedoinformowanych ktorzy go kupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:02, ArtuRPGpl napisał:

KURDe takie gry to nie sposob zostawic a ja mam do przejscia morrowinda icewinda 1 i2 baldura
1 i2 ale te icewidny i baldury se keidys przejde bo klasyki moga poczeak i one sa baaaadzo
dlugie, a teraz zamawiam:
punishera
kroniki ridicka
traniz 2004 ciekawe jaka giera:D to se sprobuje
full spectrum warrior
i mysle nad warhhamerem jeszcze ale niewiem czy ta gra jest dobra dla kogos kto lubi styl crpg
i fpp jak myslicie kupic? bo juz mi kasy szkdoa a teraz na ebayu jakis palant na 60 zl mnie
wydymal ale ide paly wiec moze oddzyskaja:)


aa tam se wezne zamist warhammer chyba silent storm ale jeszcze niewiem tylko kurde kiedy ja to wszystko przejde? z tmyi icewindami i baldurami potem oblivion i gothic 3 to ja bende z 2-3 lata to przechodzic a ostnio gram najwyzej 1 godzine dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:48, TelRad napisał:

jedynie co mnie troche dziwi to, co tam robi Gothic, ktory byl z CDA za smieszna kase i to
jako bonus, ale rozumiem ze kazdy chce zarobic i pewnie znajdzie sie paru niedoinformowanych
ktorzy go kupia ;)

Albo fanatyków-kolekcjonerów, którzy chcą mieć wszystkie wydania Gothica
albo takich, którzy pierwszy raz o nim słyszą
albo takich, którzy chcą mieć go w DVD-Box''ie
albo takich, którzy chcą mieć lepszą instrukcję
albo takich...
Jak widzisz jest dużo możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:02, windows00 napisał:

> jedynie co mnie troche dziwi to, co tam robi Gothic, ktory byl z CDA za smieszna kase
i to
> jako bonus, ale rozumiem ze kazdy chce zarobic i pewnie znajdzie sie paru niedoinformowanych

> ktorzy go kupia ;)
Albo fanatyków-kolekcjonerów, którzy chcą mieć wszystkie wydania Gothica
albo takich, którzy pierwszy raz o nim słyszą
albo takich, którzy chcą mieć go w DVD-Box''ie
albo takich, którzy chcą mieć lepszą instrukcję
albo takich...
Jak widzisz jest dużo możliwości...


prawdziwy fan gothica ma gothica 1 od dawna tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:30, ArtuRPGpl napisał:

prawdziwy fan gothica ma gothica 1 od dawna tak jak ja:)

Jeśli to zarzut do mnie to wiedz, że ja również mam tą grę od dawna.
Poza tym ja nie pisaŁem o fanach, lecz o fanatykach-kolekcjonerach (a są tacy na świecie) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:02, windows00 napisał:

> jedynie co mnie troche dziwi to, co tam robi Gothic, ktory byl z CDA za smieszna kase i to
> jako bonus, ale rozumiem ze kazdy chce zarobic i pewnie znajdzie sie paru niedoinformowanych
> ktorzy go kupia ;)

Dnia 14.04.2006 o 22:02, windows00 napisał:

Albo fanatyków-kolekcjonerów, którzy chcą mieć wszystkie wydania Gothica


Takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować