Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2006 o 08:09, AbeFrugo napisał:

Wie ktoś coś o planach wydawniczych Winter Assault dodatku do warhammera???????

Fajnie by było, gdyby także został wydany. Ja już sobie zamówiłem Dawn Of War. No i koniecznie dodatki do Morrowinda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ja ma 1 pytanko bo z tego co pamietam to Riddick by wydawany przez Nicolasa to jakim codem teraz jest wydawany przez CDP ??? z tego co pamietam podobnie miało byc z WoW czy Niclolas Games jest w jakis sposob połonczony z CDP ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 19:33, xRaphaelx napisał:

Już po świętach. Czekam na nowe info ^^'' !


Jeszcze nie po Świętach :D Poczekaj do jutra, nie bądź taki niecierpliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 20:25, Seqiu napisał:

Mam nadzieję, że jutro się dowiemy o tej niespodzinace, która miała byc poświętach. ;)


To będzie World of Warcraft w eXtra Klasyce neXt za 19.99 zł i dożywotnio opłaconym abonamentem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 21:38, glizda101 napisał:

To będzie World of Warcraft w eXtra Klasyce neXt za 19.99 zł i dożywotnio opłaconym abonamentem
;D


A dla pierwszych 50 osób które go zarejestrują będzie zniżka 50% na Xboxa 360 którego oficjalnym dystrybutorem będzie CDP oraz konta na Xbox Live opłacone na najbliższe 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety CDP mnie zawiódł z tą NXKN, dawane są ogryzki, Gothic II bez dodatku, to samo z W:40000.
Cenega ma jednal zdrowsze podejście do klienta w tym wypadku, daje całe antologie.
Szykuje się Syberia 1+2, RailoadTycoon Antologia, Commandos i pewno jeszcze następne.

Po prostu CDP jest nie poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Gothic dali w postaci antologi to bym wziął (Gothic 1, 2 + dodatek; razem na DVD) tak to Gothic 1 był w CDA a samego Gothic 2 mi się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 23:40, PioMrex napisał:

Niestety CDP mnie zawiódł z tą NXKN, dawane są ogryzki, Gothic II bez dodatku, to samo z W:40000.

Cenega ma jednal zdrowsze podejście do klienta w tym wypadku, daje całe antologie.
Szykuje się Syberia 1+2, RailoadTycoon Antologia, Commandos i pewno jeszcze następne.

Po prostu CDP jest nie poważny.



Commandos zawiera stare części, a Gothic jest bardzo popularny w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 02:13, xRaphaelx napisał:

grrrr.. juz dwie godziny po swietach! Gdzie to INFO? =P


Może dałbyś im dojechać do pracy, wypić kawę, przeczytać newsy i sprawdzić pocztę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 08:46, W3 napisał:

Może dałbyś im dojechać do pracy, wypić kawę, przeczytać newsy i sprawdzić pocztę? :P


LOL! to nie urząd państwowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 09:25, moonman napisał:

LOL! to nie urząd państwowy :D


W większości prywatnych firm tak wygląda początek dnia. Nie da się przyjść do biura i od razu zacząć pracę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować