Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2006 o 21:01, xRaphaelx napisał:

Mam pytanie do Cd-projeku. W pre-orderze mozna wykorzystac wPLNy, a jak juz XKX bedzie normalnie
dostepny w sklepie to tez bedzie taka mozliwosc? Bo wolalbym poczekac na re-edycje i zamowic
z nimi, ale jesli pozniej nie bedzie mozna uzyc to zamowie cos teraz.


hej,

jasne ze tak, wPLNy bedzie mozna wykorzystywac teraz i po oficjalnej premierze nXK czyli 21 kwietnia. oczywiscie w naszym sklepie.gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na to wszyscy czekaliśmy! :-) Nowa eXtra Klasyka, tfu... Nowa eXtra Klasyka neXt :-P. Powraca i to w jakim stylu! Z Kronikami Riddicka! Łał... Oby tak dalej, swoją drogą, to był pewno cios za Kolekcję Klasyki Cenegi. Firmy ze sobą konkurują , a dla nas konsumentów raj niskich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riddicka na bank zakupię! Giera jest świetna. Zobaczymy za ile wyda cenega swoją nwr. He,he... chyba dam zarobić i CDP i Cenedze. Zakupię Riddicka i Sacred :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne tytuły, ale to co mnie interesuje (mniej lub bardziej) już mam (Gothic 1,2, Delta, Sąsiedzi).
Może się skuszę na Kroniki i na FSW, ale... raczej tym razem kasa pójdzie do Cenegi :P


PS. Tłumaczenie najprostsze i najlogiczniejsze: "najnowsza ekstra klasyka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:22, DoomnY napisał:

Ech same odgrzewane kotlety. Good luck CDP.


taa, premiery mają być :P
Zdaje się, że coś o "Wiedźminie" było gadane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu odgrzewane kotlety?! To ze gry nie sa sprzed paru miechów to znaczy, że już lipy? Tu własnie chodzi o to zeby wydac troche starsze ale wciaz swietne gry w dobrej cenie. Jak chcesz cos nowego to mozesz kupic cos nie z XKX. Zawsze znajdzie sie ktos, komu uklon w strone konsumenta nie bedzie pasowal. echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:22, DoomnY napisał:

Ech same odgrzewane kotlety. Good luck CDP.


To w pewnym sensie definicja każdej klasyki jest. Ae czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie super gierki!!!! Riddicka już mam, więc wyjeżdżam z zapytkom do GRAMu.PL: czy będzie możliwość pobrania spolszczenia do tej gry??

Może kupie Helikopter w Ogniu i Warchamera i może coś jeszcze.

Widze tu jakąś reakcje na Nowy Wymiar Rozrywiki. Barxo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadnych rewalacji w tym NEXT. Ani w repertuarze, ani w szacie graficznej (zdecydowane bęc). IMHO to edycja zorganizowana pospiesznie i na siłę by wydać cokolwiek przed Cenegą. Niestety nowa oferta tytułowa Cenegi, jak na razie (z tego co ogłosili) jest świetna. Zarówno gry jak i nowa, schludna i wyróżniająca się oprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:32, GraK napisał:

Zadnych rewalacji w tym NEXT. Ani w repertuarze, ani w szacie graficznej (zdecydowane bęc).


W szacie graficzniej to się mogę zgodzić, ale też bez przesady. Wg mnie mogli by zostawiać w oryginalnych pudełkach tylko z jakąś nalepką. Ale w repertuarze?? Brak rewelacji?? To czego Ty się spodziewałeś. To są jedne z najlepszych gier wydanych przez CDP. Chciałeś WoW''a dostać? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne gierki. Oferta znacznie lepsza niż nwr cenegi :).

Na 99% kupie:
- Kroniki Riddica
- Full Spectrium Warrior

Obie gry chciałem kupic, ale ze względu na brak "przekonania" do nich i w miarę wysoką cene nie miałem motywacji :). Teraz gdy cena wynosi tyle co 1 numer CDA nawet nie wypadało by nie kupić ;). Poza tym po świetach troszke pieniążków uzbieram wiec będe miał na nowe gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To czego Ty się spodziewałeś. To są jedne z najlepszych gier wydanych przez CDP.> ;P

Jesli do repertuaru trafiaja tytulu wydane w gazetach czy re-edycje w cenie wyzszej, niz poprzednie wydanie to juz swiadczy o tym ze nie bardzo jest co dac ludziom pod haslem klasyka. I te nie podlega dywagacjom. Osobiscie tez jestm za oryginalna szatą, ale o ile nadążam za metodyką ekspozycji, to wydawcy obawiają się że taki towar zgnie w masie innych kolorowych pudełek. A tak, jako seria, jest widoczna z kilometra. Może wpadną na pomysł dwustronnej obwoluty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:32, GraK napisał:

Zadnych rewalacji w tym NEXT. Ani w repertuarze, ani w szacie graficznej (zdecydowane bęc).
IMHO to edycja zorganizowana pospiesznie i na siłę by wydać cokolwiek przed Cenegą. Niestety
nowa oferta tytułowa Cenegi, jak na razie (z tego co ogłosili) jest świetna. Zarówno gry jak
i nowa, schludna i wyróżniająca się oprawa...

Co ty chcesz?! Świetne gierki,po prostu chciałeś się czegoś czepić!Jak dla mnie wszystko okej, przyznaje racje glizdzie101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:44, glizda101 napisał:

W gazecie o ile wiem był tylko Gothic. I to niedawno w CDA. A ceny wyższe niż poprzednie wydanie?
Które to gry?


Sąsiedzi?? Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować