Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - męska wersja Demon Huntera

31 postów w tym temacie

Z jakiegoś powodu jak no to patrze to nie mogę przestać myśleć o "Infinite Stratos". Przecież Demon Hunter''ami miały być młode kobiety które straciły rodziny po ataku demonów, przynajmniej tak to Blizzard opisywał na stronie. Plus podobne wnioski można wyciągnąć z trailera. Trochę to dla mnie dziwne, może dlatego mam skojarzenia z IS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 13:33, LordVal napisał:

Z jakiegoś powodu jak no to patrze to nie mogę przestać myśleć o "Infinite Stratos".
Przecież Demon Hunter''ami miały być młode kobiety które straciły rodziny po ataku demonów,
przynajmniej tak to Blizzard opisywał na stronie. Plus podobne wnioski można wyciągnąć
z trailera. Trochę to dla mnie dziwne, może dlatego mam skojarzenia z IS.



Bardzo łatwo zmienić zdanie "młode kobiety" na "młodzi ludzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Demon Huntera mogli by wrzucić klasę Paladyna albo pomost między Barbażyncą i Paladynem. A tak mamy znów wielkie mięso nawalające z dwóch toporów. Pewnie w dodatku dadzą kolejne 2 klasy. Przykro nie ma co. Nie ma kim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biadolisz pan.
Przynajmniej ja mam już 2 pewne klasy na main, dwie pozostałe dla zabawy.
Mianowicie Monk i Witchdoctor to bankowo dwie główne postaci które dogłębnie obrócę w d3, a Demon Hunter i Wizard to dwie kolejne którymi chętnie dla funu poszarpię, jedynie barb mnie nie interesuje kompletnie, równie dobrze mogło by go nie być.

A najbardziej jestem najarany na grę Monkiem, bardzo mi przypadł do gustu na prezentacjach jak i ogółem lubię tego typu klasy postaci. Do pełni szczęścia brakuje mi w zasadzie zapowiedzenia po premierze gry dodatku w którym dodali by Assasina [najlepiej walczącego czymś na kształt dwóch sztyletów/krótkich ostrzy, coś w ten deseń] i ewentualnie jakiś Priest/Chaplain ewentualnie wspomnianego Paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 14:24, vegost napisał:

Zamiast Demon Huntera mogli by wrzucić klasę Paladyna albo pomost między Barbażyncą i
Paladynem. A tak mamy znów wielkie mięso nawalające z dwóch toporów. Pewnie w dodatku
dadzą kolejne 2 klasy. Przykro nie ma co. Nie ma kim grać.

Nie podoba się, nie kupujesz, proste. Paladyna masz w D2. Dziwi mnie to uprzedzenie i przywyczajenie do znanego. Nawet nie dajesz szansy, kiedyś Paladyn też był dla ciebie nowością i go polubiłeś, teraz też magia Blizzarda powinna zrobić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smak mi rośnie, ale wydawać ok. 170 złotych na grę, trochę żal. Ech, trzeba gdzieś jakąś fuchę dorwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 15:04, TheAbsurd napisał:

Nie podoba się, nie kupujesz, proste. Paladyna masz w D2. Dziwi mnie to uprzedzenie i
przywyczajenie do znanego. Nawet nie dajesz szansy, kiedyś Paladyn też był dla ciebie
nowością i go polubiłeś, teraz też magia Blizzarda powinna zrobić swoje.


Ale odpowiedz walnełes lol. I co z tego że paladyna mam w d2 ? Barbażynce tez masz i maga też. Akurat Diablo 2 to syff. Są uprzedzenia bo Blizzard odwala klasy postaci na szybko i daje nam odgrzane kotlety 2 postaci + demon hunera który jest krzyżówką. Liczyłem na coś bardziej ambitnego. Wojownik to podstawa a tu mamy ciągle Barbażynce przykre. Mam znów grać Barbażyncą ? Zawzse grałem wojownikiem lub paladynem a tu nie ma nic już. Pogram monkiem lol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać Blizzard zrezygnował z tak klasycznej postaci jak Paladyn, która pojawiła się w dwóch ostatnich częściach. Kto wie, może będzie w dodatku (o ile taki będzie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poście jeszcze ci wybaczyłem, bo każdy może popełnić błąd, ale w tym komentarzu zrobiłeś ten sam błąd kolejne trzy razy, więc na przyszłość masz poprawkę w liczbie twoich karygodnych gaf:
Barbarzyńca
Barbarzyńca
Barbarzyńca
Barbarzyńca

Wybacz, ale są błędy i są też byki, jak twój "barbażyńca", które trzeba poprawiać.

W ogóle to nie sądzisz, że za bardzo narzekasz?
===
Niech no tylko dorwę gierkę w łapki, nie wyjdę z domu przez miesiąc (co najmniej).
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 15:42, Killinginno napisał:

Widać Blizzard zrezygnował z tak klasycznej postaci jak Paladyn, która pojawiła się w
dwóch ostatnich częściach.


Yyy, co? W dwóch poprzednich? Masz na myśli Diablo 2, w której był paladyn i Diablo 1, w którym paladyna NIE było? I uważasz klasę, która pojawiła się tylko raz za klasyczną?
Jak na razie DIII jest pierwszą grą z serii, która po raz drugi daje dostęp do tej samej klasy (barbarzyńca). W dwójce nie było klas z jedynki (Czarodziejka, choć podobna, w rzeczywistości wywodzi się z zupełnie innej frakcji istniejącej w Sanktuarium niż Czarodziej z jedynki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 19:25, Daimon_Frey napisał:

Yyy, co? W dwóch poprzednich? Masz na myśli Diablo 2, w której był paladyn i Diablo 1,
w którym paladyna NIE było? I uważasz klasę, która pojawiła się tylko raz za klasyczną?

Był wojownik, a to praktycznie jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta wersja im nie wyszła.
O ile w wypadku innych klas grałbym męską wersją to tutaj nie ma mowy żebym nie wybrał żeńskiej, bo jest po prostu fajniejsza.

Mimo wszystko na grę czekam, choć nie wiem kiedy i skąd wezmę pieniądze na to bo tania nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować