Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są pierwsze screeny z Risena 2!

40 postów w tym temacie

Bardzo ładnie wygląda :) Lubiłem Risena bo to był prawdziwy następca Gothica :) Czuło się ten klimat - ciężki. Z niecierpliwością czekam na drugą odsłone. W końcu prawdziwy cRPG który zmiażdzy dzieło Spellbund w pierwszy dzień premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym nowsza gra pirahny tym bardziej piracka się wydaje. Ale muszę przyznać, że te rendery wyglądają naprawdę ładnie. Tylko czemu niema pokazanych żadnych potworów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 2 screenie widać broń palną? dziwne przeniesienie gry w nowocześniejsze czasy. Ale oby miała jak najwięcej zadań pobocznych w późniejszych rozdziałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajac w Risen tak czulem Gothica gdzie sie nie poszlo:) Choc od wydania NK zaczeli brnac w ten klimat troche nie moj ale potrafili mnie przytrzymac przy monitorze. Ale w Risen nie obylo sie bledow tak dokuczliwych czasami ze wylaczalem gre i nie chcialem prechodzic dalej lecz misje mnie zbytnio ciekawily co bedzie dalej i odkryc nowe lokacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 14:32, Mercuror napisał:

To jeszcze Risen, a nie Fable? Cukierkowość aż kapie, szczególnie z drugiego screena...
Bleh.


Yyy .. popieram. Tak jakby zrzynka z Fable ? Nie podchodzi, poczekam do pierwszych gameplay''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakaś dżungla, palmy ehh. Risen bardzo mi się spodobał. Miałem wrażenie jakbym powrócił do dwóch pierwszych części serii Gothic. Ciekawy jestem co będzie dalej, te obrazki są takie kolorowe :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że coś już słychać w temacie Risena 2. Jestem zdecydowanym fanem produkcji PB, a Risen był dla mnie świetny (chociaż za mało tego :P), poza tym świetnie zoptymalizowany no i fabularnie trzymał poziom. Jedyne na czym się zawiodłem to walka z końcowym bossem. Czekam na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy się chyba zajarali POTC.
Btw czekam na wszystkich przehypowanych fanatyków promo screenów wiedźmina, ciekawe jak ocenia promo screeny risena [toć tu tez można się ponapinac jak to risen może być najpiękniejszym crpg w historii]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie " Risen " znudził a '' Arcanię " przeszedłem jednym tchem
poza tym,widzę tu przeniesienie akcji w późniejsze czasy,mnie też się to kojarzy z piratami
niby fajnie,ale to już nie jest fantasy - choć już pierwszy " Risen " miał takie morskie klimaty a sceneria przywodziła na myśl Grecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 14:42, Pietro87 napisał:


Btw czekam na wszystkich przehypowanych fanatyków promo screenów wiedźmina, ciekawe jak
ocenia promo screeny risena [toć tu tez można się ponapinac jak to risen może być najpiękniejszym
crpg w historii]


W przypadku '' Wiedźmina 2 '' mówimy o grze która będzie miała swoją premierę już za trzy tygodnie a tego,kiedy ukaże się '' Risen 2 '' nie wiemy
poza tym,pomiędzy pierwszym a drugim Wieśkiem widać różnicę w grafice - w przypadku obu Risenów,oprócz innych czasów,wygląda to dosyć podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2011 o 14:48, lis_23 napisał:

W przypadku '' Wiedźmina 2 '' mówimy o grze która będzie miała swoją premierę już za
trzy tygodnie


Fakt jak w mordę strzelił do 17 maja niespełna 3 tygodnie zostały.

I pierwszy fanatyk promo screnów odpowiedział na dosyć marną prowokację - brawa dla ciebie, Nagroda : Sława =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki,trzy miesiące - każdy się może pomylić,zaraz to poprawię
i jaki fanatyk - ja nie twierdzę że " Wiedźmin 2 ' będzie najpiękniejszą grą ever,forever - ja po prostu ufam CDP Red że zrobią naprawdę dobrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen bardzo mi się podobał, mam tylko nadzieję że w R2 zakończenie będzie miało to czego jedynce zabraklo a mianowicie jakiś sens i epickość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować