Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są pierwsze screeny z Risena 2!

40 postów w tym temacie

Ach jak się cieszę! Risen był znakomity, grałem w niego z wielką przyjemnością. Miał wszystkie zalety Gothic''a 1 i 2 w ładnej oprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 14:44, lis_23 napisał:

Mnie " Risen " znudził a '' Arcanię " przeszedłem jednym tchem

pewnie dlatego, że arcania jest krótką grą na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen był super poza zakończeniem gry. Nudna,monotonna, rozczarowująca końcówka nie zmienia faktu,że gra była naprawdę udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada swietnie. Jako "uber" fan Gothica juz nie moge sie doczekac kolejnego spotkania z dzieckiem Pyranha Bytes. W "jedynke" gralo sie swietnie i wiem, ze z dwojka bedzie tak samo. Choc...Essau, fakt. Final byl nieco..dziwny. Sama walka niby ok, ale skakanie po zapadajacych sie polach psulo klimat..odrobine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wszystko wygląda, widać sporą dbałość o szczegóły. Zalatuje "pirackimi" klimatami i tak jak już przede mną zauważono śmierdzi Fable :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen podobał mi się, chociaż w 3 i 4 rozdziale powinno być więcej misji pobocznych.
Screeny Risen''a 2 są ładne aczkolwiek trochę zbyt kolorowe, i nie jestem do końca przekonany do tych pirackich motywów. Jakoś wole topory, łuki, kuszę, miecze, i ciężkie zbroje. No ale zobaczymy :)
I mam nadzieję, że tym razem płeć piękna w grze zostanie ładniej pokazana, a nie prawie wszystkie kobiety są podobne, a na dodatek... no okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na pewno Risen? A nie jakaś gra o piratach?

Mnie nieco zawiódł Risen, pierwsze akty były bardzo dobre, a następne to jedynie powtórka, poprzednich, czyli łażenie po przedmioty, aby utworzyć jeden cały, i tak again, i again. :(

Może 2 była lepsza. Mi bardziej podszedł G3, pewnie przez poprzednie 2 klimatyczne części, zaś Arcania... cóż. Przeszedłem, za łatwa, no i niestety mniej klimatyczna od reszty.
Poprawki które chcą wprowadzić do dodatku (czyli to co było w prawdziwych Gothicach), by pewnie podciągnęły mocno ocenę. A tak to za duzo dobrego powiedzieć nie można. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pile

A ja na Doom 4, i co z tego? Jak zwykle, najlepszy komentarz ze wszystkich...
Spamer, troll, fanboy microsoftu i gier ''modnych'', a nie dobrych. Takie sprawiasz wrażenie.

A co do Risen 2 - dla mnie reszta może się już schować ;) Po zagraniu w Risen, wybaczyłem autorom drobne potknięcie, w postaci Gothic 3.
Każdemu życzę, by ta gra stała się tym, czym dla serii Gothic część druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygłąda grafika, klimatyczna i ładna. Myśle że jeśli gra jest gotowa w 80% to może gdzieś na wakacje będie premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grafice na tych zdjęciach można by wywnioskować, na pierwszy rzut oka, że Risen 2 będzie jechał na tym samym (albo troche ulepszony) silniku co jedynka. Z drugiej strony to nawet i dobrze, bo grafika i wymogi w R1 były, jak dla mnie, w sam raz. Czekam z niecierpliwością na Risena 2, bo zapowiada się ciekawie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 13:31, Marcuos napisał:

Po grafice na tych zdjęciach można by wywnioskować, na pierwszy rzut oka, że Risen 2
będzie jechał na tym samym (albo troche ulepszony) silniku co jedynka. Z drugiej strony
to nawet i dobrze, bo grafika i wymogi w R1 były, jak dla mnie, w sam raz. Czekam z niecierpliwością
na Risena 2, bo zapowiada się ciekawie. ;]


Najważniejsze aby rozgrywka była o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować