Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 2: Dark Waters - pierwsze informacje ujawnione!

58 postów w tym temacie

Risen mi się bardzo podobał i liczę na to że Risen 2 też mnie wciągnie i będę przy niej spędzał miłe wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra wyjdzie z Polskim Dubbem to będzie to Must Have w tym roku : ) Podobno Cenega nie będzie wydawać Risena 2 w Polsce, więc mam nadzieję że zajmie się polonizacją CD-Projekt i zafunduje nam świetny Dubbing. Więcej wysp czyli możemy się spodziewać bardzo długiej gry i o to chodzi : ) Troche mnie irytuje broń palna ,ale powiedzmy sobie szczerze Risen to już nie Gothic i inne czasy a pozatym w Gothic 2 były armaty więc nic nowego :) A że gra jest juz w 80% to trzeba się przygotowac już na oficjalną datę premiery ;) Piranie naprawdę mnie miło zakosczyli :) Założe się że Risen 2 przypłynie na półki sklepowe gdzies w okolicach czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli gra wyjdzie z Polskim Dubbem to będzie to Must Have w tym roku : ) Więcej wysp
> czyli możemy się spodziewać bardzo długiej gry i o to chodzi : ) Troche mnie irytuje
> broń palna ,ale powiedzmy sobie szczerze Risen to już nie Gothic i inne czasy a pozatym
> w Gothic 2 były armaty więc nic nowego :) A że gra jest juz w 80% to trzeba się przygotowac
> już na oficjalną datę premiery ;) Piranie naprawdę mnie miło zakosczyli :)

Risen, dla mnie był takim niby drugim Gothicem, a teraz w stronę Sid Meier''s Piraci. Nawet ciekawa zmiana, nie powiem, czekam. :) A co do dubbingu, to też jestem za! A bronie palne, dodadzą trochę świeżości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Oby gra miała polskie głosy, a nie to co pierwsza część. Jedynka jest bardzo dobra, ale strasznie brakowało mi tam tych głosów. Z tego spisu widzę, że będzie lepiej niż w pierwszej części, tylko się cieszyć :). Przy okazji fajnie by było jakby nie skopali portu na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen mi się sabotował i mam nadzieję że Risen 2 będzie lepszy od jedynki. Więc czekam na Polską premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen był świetny, tak jak wszystkie gry Piranii. Mam nadzieje, że dwójke wyda w polsce CD-Project i będzie polski dubbing. Bronie palne do mnie nie przemawiają, bo nie lubie RPG''ów takich jak Mass Effect. Jeśli gram w RPG wole pochodzić sobie z mieczykiem i postrzelać z łuku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doczekac sie nie moge, moim zdaniem extra sprawa te bronie palne, bede gral takim piracikiem ze strzelba, w koncu cos nowego, bo te miecze i miecze to juz nudne sie robi, ciekawe jak sprawa z magia bo o tym nie ma zadnego info, ale poczekamy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie będę marudził na grę. Na razie nie mam do czego się przyczepić (kto podobnie jak ja jest fanem zarówno gier PB jak i anime One Piece zrozumie :P). Podoba mi się to wszystko, zwłaszcza pływanie statkiem (mam nadzieję, że nurkować i wpław też będzie można). Silnik już mają, 80% gry też. Żeby tylko nie skopali działania broni palnych. Życzę im jak najlepiej, a cenega niech lepiej postara się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mocno kibicuje po zagraniu w jedynke
zeby tylko nie bayla tak bardzo liniowa - ostatnio brakuje czegos takiego co mial gothic kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie, że Pirania naczytała się zapowiedzi z Arcani.
Kilka wysp i każda z innym klimatem to miał nam zaoferować Gothic 4.
Do tego możliwość podróży między tymi wyspami i mamy prawie to samo.

Jednak liczę, że będzie dużo lepiej niż zapowiadają - byle nie przedobrzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caldera, było takie miasto w Morrowindzie :)

Cieszy mnie że druga część będzie bardziej piracka :D Jeśli taka się okaże, będę musiał nadrobić pierwszego Risena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować