Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 2: Dark Waters - pierwsze informacje ujawnione!

58 postów w tym temacie

"Risenowi 2 bliżej do opowieści o piratach."

Super, może Piranie ponownie stworzą ciekawą historię i świetny klimat.

"Dostępne będą bronie palne."

Żegnam. Kiedyś były spekulacje (właściwie to chyba tylko wśród moich kolegów), że w G3 pojawią się bronie palne. Wszyscy zgodnie twierdziliśmy, że takie coś zabiłoby klimat gry. Później bronie palne wprowadzono w Fable 2, teraz ta zła wiadomość spełnia się w przypadku Risena 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera jeszcze w tym roku? już 80%? BOMBA!

Ale te bronie palne to tak nie teges jakoś -.-, i nie pasuje do klimatu ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu coś o Risenie 2. Zapowiada się dobrze, tylko żeby nie za dużo o piratach RPG to RPG, a nie morscy bandyci. Może do 2 części zrobią dubbing, chociaż wątpię jak już nie będzie to niech pozostaną głosy z 1 części. Risen był grą dobrą i nadal jest, ale jednak muszę że linia fabularna wiała czasami nudą. Mam jednak duże przeczucia, że to niewypali jak Arcania. Ale jednak to już jest Piranha Bytes i myślę, że tego nie spierniczą :D. Bronie Palne hmm... trochę mi to nie pasuje jak na RPG Fantasy, ale może być ciekawie, dobrze że twarzyczek będzie dużo więcej, bo w poprzedniczce dużo klonów było. Magia mi w sumie pasiła, ciekawe jak walka, bo taka jest w 1 odsłonie jest rewelacyjna i wygodna, chociaż trochę sztucznie ciosy wyglądały i mam nadzieję, że poprawią to jak się tylko da. Bo to nie było zwykle klik klik i po strachu :]. No skoro Piraci, abordaże itp, to fajnie by było pokierować załogą i statkiem i przemieszczać się z wyspy na wyspę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no od razu mi się chumor poprawił :) szczególnie ucieszyl mnie ten podpunkt z twarzami bo niektore w jedynce wygladaly jak od ogrodowych krasnali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się ciekawie. Co do dubbingu... No jeśli ci partacze z cenegi będą wydawać Risen''a 2 to o dubbingu możemy zapomnieć. W Risenie brakowało polskich głosów co trochę przeszkadzało, ale dało się to przeżyć. Jednak polskie głosy powinny BYĆ.
Jeśli to wszystko co zostało napisane w newsie to prawda, to szykuję się świetna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech posiedzą dłużej niż zakładają i dopracują każdą wersje. Mam dość patchowania gier po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają na broń palną,dla mnie to dobry pomysł nie potrzebuje podobnej historii co w pierwszej części,byle by wciągała i grywalność by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci, Panie, za Piranha Bytes i za to, że chce im się jeszcze robić gry! :) Czasem aż trudno uwierzyć, że firma, która dała nam Gothic 1 i 2, dalej tworzy i to w identycznym stylu. Dla mnie, to jest JEDYNA firma, dla której najważniejsi są wierni fani i która daje nam dokładnie to, czego wszyscy tak bardzo chcą. Nowe przygody w doskonałym, sprawdzonym systemie. Bez wydziwiania.

Boję się tylko tych broni palnych. Oby nie przedobrzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko w finałowej walce mój mag nie musiał znowu wymachiwać dwuręczym młotem którego na dobrą sprawę nie potrafi nawet sensownie utrzymać w rękach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 20:12, Fun_g_1_2_3 napisał:

Odniosłem wrażenie, że Pirania naczytała się zapowiedzi z Arcani.
Kilka wysp i każda z innym klimatem to miał nam zaoferować Gothic 4.
Do tego możliwość podróży między tymi wyspami i mamy prawie to samo.

Jednak liczę, że będzie dużo lepiej niż zapowiadają - byle nie przedobrzyli.


Możliwe że chcą to zrobić właśnie dlatego, że miało to być w Arcanii. A swoją drogą ciekawie sie zapowiadała, aż straciłem 200zł ale to nieważne. I może Pirania, to zrobi, da nam to czego chieliśmy po "następcy" Gothic''a. I za to kocham Piranha Bytes! A wogóle to YoWood jeszcze bankrutuje czy się pozbierali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna wiadomosc! DLugo czekałem na informacje o risenie 2 :) Ta gra miala naprawde swietny klimat, licze tylko na to, ze swiat gry bedzie troszke wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na taką informacje fajnie że jeszcze w tym roku sobie w to zagramy ale najważniejsze żeby się nie spieszyli bo mogą wypuścić coś takiego jak Gothic 3. A kto nie grał jeszcze w Risen powiem wprost warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że wyjdzie w tym roku. Dubbing mógłby być i ciekawe kto to wyda. Jeśli by się CDP za to wziął to mieli by jakąś grę zamiast Arcanii z której się podobno wycofali. W ogóle to ten rok będzie udany SS3, DNF, ME3, Wiedźmin 2, Risen 2, Shift 2, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu!!!!
Słyszałem tylko plotki że gra powstaje ale nic oficjalnego. Cieszę się bardzo i na bank zagram bo jedynka mnie cholernie wciągnęła. Co do kwestii dubbingu to mógłby być ale nie musi, przynajmniej dla mnie. Po angielsku też mi się dobrze grało XD
Gra będzie dłuższa... i to mi się podoba, bo w 1 czułem taki niedosyt jak się skończyła. Motyw ze zmianą fauny w nocy przypomina mi ten z gierek o pokemonach ale mi się podoba ;-) Jestem też pozytywnie zaskoczony jeżeli chodzi o bohatera...

Spoiler

Myślałem że poza tą wyspą z 1 nic nie przetrwało, tak mówili w outrze więc jakim cudem się chłopak wydostał?


Na pewno soundtrack będzie dobry i klimatyczny jak w Gothicu, w końcu Kai Rosenkranz czyli będą bębny gitarka, fujarki XD
Co do broni palnej, to mi to nie przeszkadza, w Fable była i jakoś nikt nie narzekał, co komu szkodzi walczyć mieczem i strzelać z pistoletu?
Cieszy mnie też wieść, że gra będzie jeszcze w tym roku. Ten rok jest o wiele lepszy od 2010, normalnie Must play tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować