Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda chce ukarać nagrodzić dzieci urodzone w dniu premiery The Elder Scrolls V: Skyrim

53 postów w tym temacie

W sumie nadał bym tak imię a po odebraniu owej nagrody poszedł bym do urzędu i zmienił imię dziecka. I myślę że synek bądź córeczka by nie musieli nic wiedzieć o całym zajściu. Z tym że w Polsce jak autor wspomniał nie ma szans na nadanie tak idiotycznego imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 13:21, Osiol napisał:

> >


Przepraszam, że wątpię w wielką i wspaniałą Amerykę! :(

Skoro nie rozumiesz to najlepiej zostawmy to w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 13:57, Shinigami napisał:

Niektórzy nie wiedzą, że niektóre rzeczy trzeba traktować z dystansem. Jak widać swoje
pomysł zrobił, odbije się echem ;)


Dokładnie. Dla tych co myślą, że to na serio to niech sobie przeczytają notkę o "braku odpowiedzialności" na blogu Bethsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście imię się podoba. Sam fakt, że imiona w Polsce muszą być zatwierdzane odgórnie uważam za kpinę i nieuzasadnione ingerowanie w wolność jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu ukarać czy nagrodzić? :D Śmiesznie to zabrzmiało ..
Robić dzieci, może wam się poszczęści do Listopada ;D Tak na poważnie .. tą ową tajemniczą niespodzianką zapewne jest smoczek z logiem gry ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 14:13, Casprov napisał:

To w końcu ukarać czy nagrodzić? :D Śmiesznie to zabrzmiało ..
Robić dzieci, może wam się poszczęści do Listopada ;D Tak na poważnie .. tą ową tajemniczą
niespodzianką zapewne jest smoczek z logiem gry ^^.

W skali 1:1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że w Stanach notuje się jeszcze oryginalniejsze przypadki. gdzieś kiedyś słyszałem o gościu, wielkim fanie sportu, który swemu dziecku nadał imię ESPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by Bethesda zrobiła jak by się okazało, że imienia takiego nie można nadać dziecku w żadnym kraju.
Aż mi się przypomina historia z rosyjską parą naukowców, która tak bardzo chciała nadać dziecku imię w tłumaczeniu: ''Biologiczny obiekt rodzaju ludzkiego'', że wystąpiła do trybunału praw człowieka ...i na szczęście przegrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 13:09, Czaroxxx napisał:

Średnio dziecko rodzi się co 6 sekund. Dajmy na to, że połowa rodziców nada dzieciom
właśnie te imię. Ciekawe jak się z tego wykaraskają.

proste, dadzą im darmowa zbroje na smoka w grze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlacczego ale mnie się "Dovahkin" podoba bardziej niż większość polskich (prawdziwych) imion:)
Co prawda swojemu potomkowi bym tak na imię nie dal żeby go nie "oszpecić" na całe życie (inna sprawa że można by tak dać na drugie bądź trzecie imię i nikt by się o tym nie dowiedział), co innego gdyby chodziło o zmianę swojego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam podobny motyw. Dziecku trzeba było dać na imię Turok. Oczywiście, twórcy Turoka obiecywali za to sporą nagrodę pieniężną. Nie pamiętam tylko czy 100 000$ czy okrągły melon zielonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować