Zaloguj się, aby obserwować  
kx22

rFactor 2

8 postów w tym temacie

Pomyślałem, że warto by było utworzyć temat o drugiej części jednego z lepszych symulatorów samochodowych, jakie aktualnie mamy.
Nie będę się rozpisywał co będzie/ma być w 2 części "rfaka", bo myślę, że każdy zainteresowany już znalazł w google informacje na ten temat.
Podam tylko link do strony gdzie opisywane są nie tylko newsy na temat rF2 ale także mody, które już są w produkcji: http://www.virtualr.net/category/rfactor-2/
Aha - wiadomo, piszcie swoje przemyślenia nie tylko o 2 części, mile widziane są także komentarze jedynki, bo tematy z nią związane jakby wymarły, a gra jest przecież świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie niesamowite.
No cóż, jak tak dalej będzie szło to temat do zamknięcia (o ile ktoś go zauważy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmiki, wiadomości czy choćby ciekawe zdjęcia niszczących się opon które są na stronce napawają optymizmem, sam grałem dość dużo w rFactora jedynkę, nawet nie wiedziałem, że powstaje dwójka, a tu takie zaskoczenie. Zobaczymy, jak będą postępować prace nad grą i modami, w jedynce mody były kapitalne, ciekawe jak to będzie wyglądać w drugiej części "rfaka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol temat o rF2 na gram.pl?! Nie spodziewałem się, że to forum mnie tak pozytywnie i "antycasualowo" zaskoczy, toż przecież tutaj 99% ludzi uważa Forze 3 i GT5 za simy ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 19:10, haderQ napisał:

/.../

No ja sam osobiście najbardziej czekam na deszcz. I najlepiej jakąś dużą ilość samochodów drogowych ( od fiata 500 do Ferrari Enzo ) I jakąś szczegółową wersje nordschleife. Bo przejechać sie po "nordku" w nocy to jedna rzecz, ale jeszcze przy padającym deszczu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duża liczba samochodów się pojawi zapewne, ale wydaje mi się, że dopiero razem z modami, podobnie jak to miało miejsce w jedynce. To samo będzie się tyczyć torów, rodzajów wyścigów - WTCC, F1 itp - ale to tylko moje przypuszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://isiforums.net/f/showthread.php/1396-Downloads
No i po długim wyczekiwaniu ISI wypuściło bete rFactora 2
Niestety jeśli ktoś chce w nią pograć, musi zapłacić 43$ co w przeliczeniu na pln nie wypada najlepiej...
Szkoda, że tak drogo trzeba płacić za bete (no i plus poźniej już ma się pełną wersje).
No coż, trzeba się zastanowic :)
Jak ktoś ma, niech podzieli wię wrażeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować